Да спрем войната по пътищата!!!

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Да спрем войната по пътищата!!!

Мнениеот doznatel1 » 28 Ное 2009, 12:04

osata написа:


Да точно за този клип говорех!
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Да спрем войната по пътищата!!!

Мнениеот osata » 28 Ное 2009, 12:25

Аз затова го качих...тая песничка си я слушам на диска в колата, а чак сега осъзнах предназначението й...

Мен понякога извънградско ми идва да обърна след някой и да изпразня цял пълнител..... няма да забравя един "селски пич" лятото около Своге минах по един пряк тесен стръмен път и "мъжкаря" качил една наборка на 18 и в тесния път където две коли едва се разминават газ на баира... а аз как да спра на това надолнище, като ми идва насреща от завоя..... ама то не мисли... пък и дали е имал книжка..... то да те е страх да тръгваш на път...а аз така да обичам да пътувам.... Ама вече е ред на русенско-силистренския край, а докато дойде време да ходя Лорда ще се поизпоти и в него край на всяка кола ще пише:
Изображение
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Да спрем войната по пътищата!!!

Мнениеот doznatel1 » 28 Ное 2009, 12:29

И аз понякога, се дразня като карам по магистрала и като почнат да ми святкат отзаде да ги пускам, аз карам винаги с 110. И мен понякога ми иде да ги бия докато не почне да ми се моли.
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Да спрем войната по пътищата!!!

Мнениеот Lord » 28 Ное 2009, 13:48

osata написа:..... Лорда ще се поизпоти и в него край на всяка кола ще пише:
Изображение


:D Аз, такова..., не съм най-удачния пример за водач за пример :oops: все пак не може да очаквате подобно нещо от върл фен на Формула 1. :oops: Но смея да твърдя, че никога не съм застрашавал други или себе си при управление на автомобил. Всичко винаги е прецизно премерено и неуверен никога не предприемам каквото и да е действие или маневра... :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Да спрем войната по пътищата!!!

Мнениеот osata » 28 Ное 2009, 20:56

Със скромните си около 150 000км от 2000г до сега ( не съм работил като шофьор ) си имам усет и способности, но много внимавам да съобразявам скоростта с автомобила, както и с трафика, видимостта, сезона, настилката....

Трябва да се мисли и внимава. Ама то тъп народ ( вчера чаках 2 часа пред кабинета на личния лекар и се наслушах на идиотизми и тъпизми ) - с какво да мисли. Истината често е грозна - за жалост, по улиците ще става по-зле, като гледам модата на подрастващите - какво беше 90-те... 95-6 година съученика ми взел на баща си москвича и дошъл до училище - голям мъж, в днешни дни - под 2000 кубика не струваш. А с такава кола стават белите...
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Да спрем войната по пътищата!!!

Мнениеот BARETATA » 28 Ное 2009, 20:59

Брат,побърках ги за една седмица и какво от това.Както казваш ти,въпрос на възпитание и самоконтрол.Не на последно място разбира се и дисциплината като шофер,ама това идва със самоконтрола
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Да спрем войната по пътищата!!!

Мнениеот osata » 28 Ное 2009, 21:04




Ей това е модата - ама да си чупят главите само под моста не може - обичат и на прибиране към вкъщи:

http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Да спрем войната по пътищата!!!

Мнениеот osata » 28 Ное 2009, 22:06

Това клипче повече клони към мото-простотията, но нямаме такава тема, а и много бели стават заради "въздушно" самочувстие - е сега тоя идиот, дали е културен шофьор на пътя? Отговора всички го знаем.



Ей го и себеподобния му:

http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Да спрем войната по пътищата!!!

Мнениеот osata » 28 Ное 2009, 23:11

От този клип се присетих за най-културните шофьори - "бакшишите".
Че затвори леко камиона - няма какво да отречем, ама ей тоя другия бакшо кво прави на червено че тръгва и минава........
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Да спрем войната по пътищата!!!

Мнениеот Sir Humphrey » 29 Ное 2009, 00:08

Моля да ме извините, ако вече съм го пускал:




А това е доста добро изпълнение. Меко казано. :)

Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта