Кампания - 1866 !!!

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Кампания - 1866 !!!

Мнениеот BARETATA » 18 Окт 2010, 20:57

Министър Цветан Цветанов ще участва в новия видеоклип с лицата на Коледната национална благотворителна кампания на МВР
Днес официално бе даден стартът на заснемането на телевизионен видеоклип в подкрепа на децата загиналите и пострадали полицаи и пожарникари. http://press.mvr.bg/NEWS/news101018_09.htm
Изображение
Снимка: MVR.BG
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Кампания - 1866 !!!

Мнениеот osata » 19 Окт 2010, 20:59

Предлагам на 01.11.2010г в 18.06 часа всички от форума, които желаят и имат възможност да изпратим по поне един смс на горния номер.
Хубаво би било по собствен начин да съберем някаква сума и да я предадем общо, но мисля, че такава организация би била сложна и отговорна.
Какво мислите?
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Кампания - 1866 !!!

Мнениеот SYNOPTIK » 19 Окт 2010, 21:32

Знаеш ли,osata ?
Лично аз,както може би и повечето хора,имам някакъв праг или лимит за разговори по GSM...
Гледам,да се вмъквам в някакви суми.
Когато установя,че не съм го превишил,аз пускам SMS,за Децата на загиналите наши колеги !
Противник съм на всякакви други комерсиални игри !
За съжаление,периода на тези SMS-си е малък...!
Бих желал,той да е целогодишен ! Имам добри приятели-колеги-които по една или друга причина,нямат достъп до Интернет,или просто не го ползват.Те също искат да помогнат...!
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Кампания - 1866 !!!

Мнениеот BARETATA » 19 Окт 2010, 22:01

Задължително ще ги пускам тия смс-и,както всяка година . Няма какво друго да се говори и да разтягам "локуми" . Отново ще разглася на всичко живо за Кампанията .
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Кампания - 1866 !!!

Мнениеот Raptor » 20 Окт 2010, 09:44

BARETATA написа:Задължително ще ги пускам тия смс-и,както всяка година . Няма какво друго да се говори и да разтягам "локуми" . Отново ще разглася на всичко живо за Кампанията .

Не искам да пускам есемеси, защото мобилните оператори печелят от моя жест. Всъщност много добре печелят, само дето забравят да си "популяризират печалбата". Имало законови пречки с ДДС-то, но тогава защо не обявят, че съответната част от печалбата, ще я преведат директно по сметката на каузата, за която са есемесите?
Винаги съм превеждал директна сума по сметката, чрез Интернет-банкиране, но кой знае защо напоследък "забравят" за обявяват сметки за директно внасяне .... :? :?
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Кампания - 1866 !!!

Мнениеот Хела » 20 Окт 2010, 10:06

Аз подкрепям мнението на Raptor в случая. Отдавна спрях с тази криворазбрана, според мен, помощ, защото по този начин помагам само и единствено на държавата да не поема отговорност и да не си свърши работата!
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Re: Кампания - 1866 !!!

Мнениеот BARETATA » 20 Окт 2010, 16:06

Всеки сам си избира позицията и мнението , така и трябва . Във всяко мнение в тази Тема има логика , но в крайна сметка има за цел да се помогне на тези Семейства и Деца ...
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Кампания - 1866 !!!

Мнениеот Raptor » 20 Окт 2010, 16:49

Ето го и номерът на сметката:
http://press.mvr.bg/NEWS/news101018_09.htm
.....
Набирането на средства в рамките на кампанията се осъществява целогодишно чрез номер 1866 за абонатите на всички мобилни оператори и 090051866 за абонатите на Vivacom с изпращането на кратко съобщение или чрез обаждане на стойност 1.20 лв. (с ДДС), както и чрез дарения по сметка с IBAN: BG66BNBG96613100146501, BIC: BNBGBGSD, Българска Народна Банка, Централно управление.
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Кампания - 1866 !!!

Мнениеот Хела » 21 Окт 2010, 09:50

Прегледах линка, прочетох и цялата тема, поогледах и в нета, ама не можах да разбера на чие име се води тази банкова сметка? Кой разпределя средствата между нуждаещите се? Къде се оповестява събраната сума и колко е тя изобщо, да речем към някакъв момент?

Така е, BARETATA, прав си, всеки има право на някакво мнение. Аз изказвам моето, защото смятам, че това е цинично и лицемерно от страна на държавата. Смятам също, че трябва да се положат усилия да се пребори причината, а не следствието. При все че е работа на държавата, аз все пак бих дарила пари за бронежилетки и обурудване, както и за адекватни застраховки живот, които да обезщетят семействата. С участието си в подобни кампании, организирани баш от държавниците, народът насърчава още повече тоталната им абдикация от отговорност. Да не говорим пък колко е нелепо да се иска от този изтормозен народ, който си брои стотинките, а в същото време администрацията /разбирай парите за нея/в МВР си стои все така раздута.
Не ми се говори просто. За такива неща чувствам само омерзение и гняв.
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Re: Кампания - 1866 !!!

Мнениеот Lord » 21 Окт 2010, 13:00

SYNOPTIK написа:......За съжаление,периода на тези SMS-си е малък...!
Бих желал,той да е целогодишен !......

Той е целогодишен Синоптик, както за SMS на 1866 за вс. мобилни оператори, така и за позвъняване на 090051866. Подвела те е манията всички политици да демонстрират псевдоблаготворителност само около Коледа.
Кампанията наистина е целогодишна!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта