Огнестрелни оръжия в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Огнестрелни оръжия в МВР

Мнениеот osata » 09 Дек 2009, 00:26

Това е полезно защото върви ръка за ръка с оръжията:
http://kosrang-bg.com/
тази фирма ако не се лъжа е на ... бивш колега. Общо взето в нашия град всичките тактически елеци са от него. Правя му реклама, защото е готин. Писал съм си с него няколко пъти, но то си личат Хората.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Огнестрелни оръжия в МВР

Мнениеот dinkovm » 09 Дек 2009, 18:27

Изделията са наистина кочествени и добре измислени. Цялото ми снаражение е на тази фирма.
Ако дадат парите за вещевото над десет полицаи ще си вземем и тактически жилитки. Имали някой представа кокло струват тези на Косранг и каква отстъпка биха направли за над 10 бр.
Аватар
dinkovm
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 237
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 13:25
Местоположение: Рудозем

Re: Огнестрелни оръжия в МВР

Мнениеот BARETATA » 09 Дек 2009, 20:43

и аз в момента съм с Оборудване на тази фирма "Косранг" ,да СПОМЕНА,БЛАГОДАРЕНИЕ НА "osata". :D
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Огнестрелни оръжия в МВР

Мнениеот osata » 09 Дек 2009, 21:27

dinkovm написа:Изделията са наистина кочествени и добре измислени. Цялото ми снаражение е на тази фирма.
Ако дадат парите за вещевото над десет полицаи ще си вземем и тактически жилитки. Имали някой представа кокло струват тези на Косранг и каква отстъпка биха направли за над 10 бр.


Попитах, като е онлайн ще отговори и ще ти отговоря и аз.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Огнестрелни оръжия в МВР

Мнениеот dinkovm » 09 Дек 2009, 21:52

Бих ти писал за тези неща и на лични , но предполагам ще са интересни и за други колеги. Интересуваме ориентировъчна цена за да се организираме , а след дова да влезна във връзка с фирмата.
С тези жилетки тъкмо няма да се виждат оръфаните и избелелите ни якета :D
Аватар
dinkovm
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 237
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 13:25
Местоположение: Рудозем

Re: Огнестрелни оръжия в МВР

Мнениеот BARETATA » 09 Дек 2009, 22:01

Точно така,само да не ти направят проблем Методистите ;)
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Огнестрелни оръжия в МВР

Мнениеот dinkovm » 10 Дек 2009, 00:13

Напълно възможно е . Трябва предварително да се говори с тях.
Аватар
dinkovm
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 237
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 13:25
Местоположение: Рудозем

Re: Огнестрелни оръжия в МВР

Мнениеот BARETATA » 10 Дек 2009, 10:36

Дано те разберат,а да не излезнат с номера ,че стряска гражданите
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Огнестрелни оръжия в МВР

Мнениеот cz75bdpolice » 20 Дек 2009, 19:52

По повод на оръжието-макарената е за канцеларистите защото е малка а и без това им седи в касите,стрелят по сватби и кръщенета и боеприпаси се намират...За ченгетата на ,,фронтовата линия,, определено не става поради ред причини изброени от колегите.За самопотготовката-не е срамно Оса,че си правиш ,,сухи,,тренировки в къщи.Всеки уважаващ себе си стрелец ги прави.Имам приятели които стрелят в IPSC които също правят много ,,сухо,, имам приятели в СОБТ и те са ми казвали,че го правят.Аз също го правя.Движенията се отработват по този начин,след това идва ред и на попаденията,които след много сухи трениоровки са там,където искаш да бъдат-в целта.На 18.12.2009 на стрелбището на ОД-София в Гео Милев завърши коледния турнирпо стрелба с пистолет за служители на МВР и там бяха много добри стрелци.Това показва,че който има желание да се научи да стреля ще се научи.По въпроса с кобурите и екипировката-ако парите за вещево се дават на ръка ще се оборудвам така,че всичко да ми е максимално качествено и удобно.В интернет има страници за он-лайн пазаруване откъдето за малко пари може да се купят страхотни неща като кобури, тактически елеци,тактически обувки и ръкавици и какво ли не ощеСамо за пример-тактически ръкавици на,, 5.11,,-водеща американска фирма за тактическа екипировка струват 20 долара а на нас ни се дават кожени неудобни за 30 лв.Тактически обувки на същата фирма струват от 110 до 200 долара.А новите цени на габровските кубинки били 130 лв.Наскоро си поръчах кобур на BLAKHAWK SERPA за 30 долара за CZ-то защото кожената,, палачинка,, която ми дадоха е неудобна с бронежилетката.
,,СТРАХЛИВЕЦЪТ УМИРА ВСЕКИ ДЕН,А СМЕЛИЯ-САМО ВЕДНЪЖ,,-ДЖОВАНИ ФАЛКОНЕ
http://www.youtube.com/watch?v=pMG8SN4Kzug
cz75bdpolice
Полицай
Полицай
 
Мнения: 175
Регистриран на: 29 Сеп 2009, 11:21

Re: Огнестрелни оръжия в МВР

Мнениеот dinkovm » 21 Дек 2009, 00:10

тактически ръкавици на,, 5.11


И аз съм им метнал мерака. Парите за вещево вече съм ги получил- в брой. Минава ми през ум да си поръчам , че само това ми липсва , но ме притесняват пощенските разходи. Два пъти по - високи от цената на самите ръкавици.
Аватар
dinkovm
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 237
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 13:25
Местоположение: Рудозем

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта