Огнестрелни оръжия в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Огнестрелни оръжия в МВР

Мнениеот BARETATA » 12 Окт 2011, 18:46

Добре си инвестирал в себе си , смело напред , все пак е за твоя и Обща сигурност :) Но , май само ти си ги копуваш в твоя район , или има и други ?
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Огнестрелни оръжия в МВР

Мнениеот dinkovm » 14 Окт 2011, 12:00

Всеки уважаващ себе си полицай трябва да държи на снаряжението си според мен. Има и други, но по-скромно...
Аватар
dinkovm
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 237
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 13:25
Местоположение: Рудозем

Re: Огнестрелни оръжия в МВР

Мнениеот BARETATA » 10 Мар 2012, 23:08

Служители от МВР организират благотворителен турнир по динамична стрелба

Той ще се проведе на 11-и март на столичния Стрелбищен комплекс “Герена” от 11 часа

Набраните средства ще бъдат предоставени на старши полицай Георги Толев, който се бори с тежка форма на рак на лигавицата. Лечението на 33-годишния мъж трябва да продължи с шест курса на химиотерапия и последваща операция във Франция. Цената за лечението е 76 000 евро.

Можете да помогнете и като изпратите дарителски смс с текст на латиница DMS GEORGI на кратък номер 17 777 /за всички мобилни оператори/. Цената на съобщението е 1,20 с ДДС. Открита е и сметка в УниКредит Булбанк АД -
IBAN: BG15UNCR70001520331143, BIC: UNCRBGSF.
http://press.mvr.bg/NEWS/news120310_01.htm
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Огнестрелни оръжия в МВР

Мнениеот osata » 11 Мар 2012, 01:00

dinkovm написа:Най-накрая да се похваля, че всичко в екипировката ми е тип-топ. Днес се сдобих със Safariland Belt Holster, Self-Locking System 6281
http://www.opticsplanet.net/safariland- ... ction.html
Нищо, че е Concealment version of the SLS holster прекрасен е за униформено носене и е много удобен. И така вече всичко на колана ми е от световна величина. Остана и да се науча как да ги ползвам правилно....


И сега като излезе заповедта да се ползва само служебно оръжие, а не лично..... всеки инвестирал 1000 и повече лева за Качествено оръжие ще си го държи в касата, а ще му зачислят един хубав 30 годишен Макаров :mrgreen: .
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: огнестрелни оръжия в МВР

Мнениеот GENDARMERIE » 28 Авг 2016, 18:34

dinkovm написа:Глока наистина е хубаво оръжие , но някой задава ли си въпроса защо много екипи на специялни части навиват скоч по дръжката му. Заради неудобствата му. Има много по - добри от тях. За Макаров направо не ми се говори- морално остарял и в никакъв случай не полицейско оръжие. Колкото по- скоро го махнат от въоръжение по- добре за нас. Аз ходя с личния си Зиг Зауер П 229.


http://www.youtube.com/watch?v=U2ps-kIzjpk&feature=fvsr

Глога в днешно време е доста популярно оръжие, но аз лично не го харесвам, защото не харесвам оръжия със спусков механизъм ДАО , а за макров е добрео, оръжия, просто няма място за въоръжение в мвр, време е да го махнат, но като няма пари... Сиг-сугера не е лош, но аз предпочитам хеклер кох п30 :)
GENDARMERIE
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Авг 2016, 18:10

Re: Огнестрелни оръжия в МВР

Мнениеот сигма3 » 30 Авг 2016, 07:19

"ГлоГа" е храст......Сиг Сугера.....не знам......:)
сигма3
Полицай
Полицай
 
Мнения: 153
Регистриран на: 29 Сеп 2014, 08:12
Местоположение: Варна

Re: Огнестрелни оръжия в МВР

Мнениеот dsuzunov » 30 Авг 2016, 09:29

сигма3 написа:"ГлоГа" е храст......Сиг Сугера.....не знам......:)

Абе, ти и за "макров" сигурно не си чувал... ;)
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: Огнестрелни оръжия в МВР

Мнениеот сигма3 » 30 Авг 2016, 23:13

Даже и не бях виждал,но като ме насочи и него видях....
сигма3
Полицай
Полицай
 
Мнения: 153
Регистриран на: 29 Сеп 2014, 08:12
Местоположение: Варна

Предишна

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта