Kъде мога да се обадя да издам един дилър?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Kъде мога да се обадя да издам един дилър?

Мнениеот osata » 12 Ное 2009, 20:17

doznatel1 написа:
petinka написа:Това в момента ми е най-сериозния проблем,защото много го мразя това копеленце!



Недей се захваща с това, послушай ме, първо- ако те разбрере ще те смаже, второ- дори и да издаваш някой, това не се говори никъде, и трето- не се захващай с тази работа, послушай ме, просто недей! Не ти го казвам за лошо!!!


Не ми харесва тази логика - ако едно нещо се изработи като хората, няма начин да се разбере от къде е дошло....
Аз ако съм убеден, че е сериозна информацията й, ще съдействам въпреки че съм на стотици километри от там... всеки служител на МВР получава понякога някаква ценна информация, в страни от линията, по която работи. Ако се постигне взаимоинформираност в МВР, идея си нямаме каква информация ще потече.
Така че Петя, майтапа на страна - помисли, намери начина как да доставиш информацията до крайния получател.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Kъде мога да се обадя да издам един дилър?

Мнениеот doznatel1 » 12 Ное 2009, 20:40

osata написа:
doznatel1 написа:
petinka написа:Това в момента ми е най-сериозния проблем,защото много го мразя това копеленце!



Недей се захваща с това, послушай ме, първо- ако те разбрере ще те смаже, второ- дори и да издаваш някой, това не се говори никъде, и трето- не се захващай с тази работа, послушай ме, просто недей! Не ти го казвам за лошо!!!


Не ми харесва тази логика - ако едно нещо се изработи като хората, няма начин да се разбере от къде е дошло....
Аз ако съм убеден, че е сериозна информацията й, ще съдействам въпреки че съм на стотици километри от там... всеки служител на МВР получава понякога някаква ценна информация, в страни от линията, по която работи. Ако се постигне взаимоинформираност в МВР, идея си нямаме каква информация ще потече.
Така че Петя, майтапа на страна - помисли, намери начина как да доставиш информацията до крайния получател.


Нямам нищо напротив да съдейства, редно е, но има опасност, ако я вербуват, да се захване с нещо което може и да не и е по силите, пък и те дилъра си го знаят или рано или късно ще го разберат. Знам повярвай ми, и ти го знаеш, ще го разберат този дилър рано или късно дори и да не е от нея.
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Kъде мога да се обадя да издам един дилър?

Мнениеот osata » 12 Ное 2009, 20:47

Изобщо не говорим за вербовка тук - тя не е оперативно интересна. Освен информация за един ... то не се знае какъв е действително - какво друго знае?
Скоро ми обясняваха, как един продавал автомати - попитах - какви , кафеавтомати ли? Хехе, човека се направил на голяма работа, с цел да свали мацката. Петя и тя е на едни годинки... и с една външност, където... някой си купил 5 цигари, решил да продаде двете по-скъпо - и хайде - дилър.

Ако тя смята, че наистина информацията й е сериозна - да ми пише на ЛС, ще съдействам доколкото мога.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Kъде мога да се обадя да издам един дилър?

Мнениеот doznatel1 » 12 Ное 2009, 20:52

osata написа:Изобщо не говорим за вербовка тук - тя не е оперативно интересна. Освен информация за един ... то не се знае какъв е действително - какво друго знае?
Скоро ми обясняваха, как един продавал автомати - попитах - какви , кафеавтомати ли? Хехе, човека се направил на голяма работа, с цел да свали мацката. Петя и тя е на едни годинки... и с една външност, където... някой си купил 5 цигари, решил да продаде двете по-скъпо - и хайде - дилър.

Ако тя смята, че наистина информацията й е сериозна - да ми пише на ЛС, ще съдействам доколкото мога.



Най- добре, ако ти сметнеш че е сериозна информацията, да съдействаш, тя нека ти разкаже. Но попринцип на мен дилърите са ми ясни като бял ден, имах си трима дилъри в класа, докато учех.
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Kъде мога да се обадя да издам един дилър?

Мнениеот Lord » 12 Ное 2009, 22:19

Тук е интернет. Съобразявайте се. Въпреки това ще се погрижа да дам на petinka жокер за снасяне на инфо. Заключвам темата, защото пишем откровения, незнаейки кой кой е, кое е провокация и кое лична драма. Имам сериозни резерви, че казаното дотук е откровено и съм много разочрован от недоверито изразено от някои спрямо нас. Не е така, на нас може да се вярва и най-нормалното е да се търси на кого да се сподели инфо. Друг в-с е, че не е мястото в нета, защото милички дечица, никога не е сигурно с кого говорите. Пазете се! Петинка, утре ще получиш на ЛС телефон и име, въпреки че знам, че е напразно и всичко е за отмъщението ти. Все пак ще получиш шанса си, гледай да не клеветиш, а да уличиш. До утре!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Предишна

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта