Да изпратим достойно загиналият колега ЦВЕТАН МЛАДЕНОВ

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Да изпратим достойно загиналият колега ЦВЕТАН МЛАДЕНОВ

Мнениеот Lord » 15 Мар 2012, 20:02

Направи го, ninja, нека има информация на повече места.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Да изпратим достойно загиналият колега ЦВЕТАН МЛАДЕНОВ

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 15 Мар 2012, 21:45

https://www.facebook.com/groups/364344096429/
https://www.facebook.com/groups/policebg/
Мая Манова Мълчат...както и самото МВР! С това си мълчание демонстрират колко означава един човешки, полицейски живот за тях! А в същия момент слушаме непрекъснато какво полицейско насилие и какви превишени права прилагаме непрекъснато...и после как ...
Вижте повече.....
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Да изпратим достойно загиналият колега ЦВЕТАН МЛАДЕНОВ

Мнениеот Lord » 15 Мар 2012, 21:58

Лъчо, извинявай но като пуснете някакви линкове от фейса, като че ли всеки е длъжен да е регнат там. А и все повече хора закриват акаунтите си, моля те, а и останалите участници в другите теми да цитирате какво сте видели или прочели там.
Предварително благодаря!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Да изпратим достойно загиналият колега ЦВЕТАН МЛАДЕНОВ

Мнениеот To4eH » 17 Мар 2012, 19:56

Аз също подкрепям инициативата. Поклон пред паметта на колегата Цветан Младенов. Колкото до изрода, отнел живота му, ако зависеше от мен бих му дал доживотен затвор.
To4eH
Нов
Нов
 
Мнения: 23
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 10:29

Re: Да изпратим достойно загиналият колега ЦВЕТАН МЛАДЕНОВ

Мнениеот clearly » 19 Мар 2012, 12:34

Тъй като и външни хора могат да се включат в подпомагане на семейството на убитият ваш колега,ели възможно и ,чрез дарителски SMS да се набират парички.Ето за какво ви говоря http://dmsbg.com/index.php?page=1
Аватар
clearly
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 715
Регистриран на: 01 Яну 2012, 19:08

Мнениеот Lord » 23 Мар 2012, 16:36

На 25.03.2012г. от 13:00ч. на гробищен парк "Архангел Михаил" /гробища Бояна, ул. "Боянски парк" №4/ ще бъде погребението на колегата Цветан Младенов, който на 03.03.2012г. беше пребит в центъра на София
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Да изпратим достойно загиналият колега ЦВЕТАН МЛАДЕНОВ

Мнениеот малкия » 23 Мар 2012, 20:20

Уважаеми колеги, съобщаваме Ви, че погребението на колегата Цветан Младенов от 04.РУП-СДВР ще се състои на 25.03.2012г. от 13.00ч. на Боянските гробища, София. Колегите се събираме в 11.30ч. пред бар "Текила" в София, където бе нанесен побоя над Цецо. Каним всички желаещи да изразят съпричастността си към нелепата смърт на един достоен човек и служител в МВР да присъстват!
От колегите в 04.РУП-СДВР


От facebook
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Да изпратим достойно загиналият колега ЦВЕТАН МЛАДЕНОВ

Мнениеот ЛИЛИЯ » 26 Мар 2012, 15:06

Вчера 25 март изразихме почит пред тленните останки на Цветан Младенов. Аз не съм ваша колежка, но във форума открих цитирани свой думи и за това си позволявам до пиша тук.На погребението му присъстваха близките, много приятели ,униформени и цивилни полицай.С голяма разочарование прочетох тук във вашия форум, че колегите му НЕ са искали финансово да подкрепят семейството на покойния, защото ...било от кухнята. Омерзена съм от вас господа! Каквито и чувства да сте таили към Цецо, когото аз наричам приятел, не ви прави чест "заради неща от кухнята" дори да изричате тези слова.
ЛИЛИЯ
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Мар 2012, 14:56

Re: Да изпратим достойно загиналият колега ЦВЕТАН МЛАДЕНОВ

Мнениеот Lord » 26 Мар 2012, 15:40

ЛИЛИЯ написа:...С голяма разочарование прочетох тук във вашия форум, че колегите му НЕ са искали финансово да подкрепят семейството на покойния, защото ...било от кухнята. Омерзена съм от вас господа! .....


Къде в нашият форум прочетохте подобно нещо, ЛИЛИЯ?!

Госпожо, тази тема е създадена само и изцяло в съпричастност с нелепия инцидент с колегата ни и последствията за близките му, всички мнения без Вашето са в този дух!

От какво сте омерзена ние не знаем, за каква "кухня" говорите също не знаем. Намирам най-малко за "нехигиеничен" Вашият коментар по темата, но всеки сам си носи отговорност за мненията.

Мир на праха на колегата Младенов!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Да изпратим достойно загиналият колега ЦВЕТАН МЛАДЕНОВ

Мнениеот ЛИЛИЯ » 26 Мар 2012, 17:28

Относно отправените "тежки" думи към форумците, давам следното обяснение:
На този адрес http://www.police.ba4ka.com/viewtopic.p ... 2&start=34 съм открила въпросните думи.
Искрено съжалявам за допуснатата от мен грешка.Приемете извинение от мен.
Ако все пак ви заинтересува какво ме омерзи - прочетете поста на dakota_ » 19 Мар 2012, 19:33
цитат: ... "Днес обсъдихме в РУП случаят с Цветан Младенов и това което ще кажа може да не ви се хареса,но колегите не изразиха желание да поставим кутия за събиране на средства за подпомагане семейството на колегата Младенов.Няма да изпадам в детайли,защото това са неща от "кухнята" на РУП,но при нас това са случи..."
ЛИЛИЯ
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Мар 2012, 14:56

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта