Пазете честта на униформата !!

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Пазете честта на униформата !!

Мнениеот dinkovm » 10 Ное 2009, 19:17

Какво лошо има в това да си говорш с някого като с приятел. И когато проверявам и когато пиша актове и фишове винаги си говоря , като с приятели. Пък такива за каквито Осата споменава ( с връзките и дето никой не ими пише( , са ми хоби.
Аватар
dinkovm
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 237
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 13:25
Местоположение: Рудозем

Re: Пазете честта на униформата !!

Мнениеот stenli » 13 Ное 2009, 09:15

Ей няма угодия ако колегите спрът музиката и проверят на всички документите всички викат развалиха ни купона ако не го направят значи са в близки отношения с шефа на заведението . Влезли са преценили са че няма видими нарушения и са излезли толкова. Имам един комшия дето викаше "шефа всичко оправя" пък така го "оправи" че е останал с пет точки в талона.
stenli
Нов
Нов
 
Мнения: 14
Регистриран на: 08 Окт 2009, 21:54

Re: Пазете честта на униформата !!

Мнениеот petinka » 22 Ное 2009, 19:42

Аз не ви обвинявам,само коментирам ситуацията!
Аз БЕЗУСЛОВНО вярвам в институцията МВР !!
petinka
Полицай
Полицай
 
Мнения: 160
Регистриран на: 15 Окт 2009, 21:54

Re: Пазете честта на униформата !!

Мнениеот doznatel1 » 23 Ное 2009, 10:38

stenli написа:Ей няма угодия ако колегите спрът музиката и проверят на всички документите всички викат развалиха ни купона ако не го направят значи са в близки отношения с шефа на заведението . Влезли са преценили са че няма видими нарушения и са излезли толкова. Имам един комшия дето викаше "шефа всичко оправя" пък така го "оправи" че е останал с пет точки в талона.



Когато преглеждам, коментарите в Dnes.bg, отностно теми свързани с Полицията, хората са много агресивни към полицаите, обиждат и мразят без да са компетентни, и слагат всички полицаи под общ знаменател. Огромна агресия има в доста хората с/у полицаите, и като има статия за полицаи направил нещо добро, и коментарите пак са насочени с агресия.
/Народа се побърка, господа министри/!
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Пазете честта на униформата !!

Мнениеот petinka » 23 Ное 2009, 11:42

Истина е това,много са зле хората ! Когато имат проблем е обръщат към полицията,иначе все тя име виновна !!
Аз БЕЗУСЛОВНО вярвам в институцията МВР !!
petinka
Полицай
Полицай
 
Мнения: 160
Регистриран на: 15 Окт 2009, 21:54

Re: Пазете честта на униформата !!

Мнениеот Sir Humphrey » 23 Ное 2009, 11:47

stenli написа:ако колегите спрът музиката и проверят на всички документите всички викат развалиха ни купона...


So f*cking what?

Полицаите просто си вършат работата в такива случаи.

Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Пазете честта на униформата !!

Мнениеот Автоконтрольор » 27 Ное 2009, 10:30

petinka написа:Да,особено на тази дискотека шефа знам че никога никой не би го пипнал за нарушение !

Няма такова нещо.Вдигни му палката за някакво нарушение, забии му акт-а, пък после на арменския поп ко ще да ходи да се оплаква.Сега особенно както сложиха камери на служебните автомобили, като го заснемеш в нарушение, записа не може да се трие... Не се вързвайте на такива глупости, че такива смешници са недосегаеми от закона.
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Пазете честта на униформата !!

Мнениеот BARETATA » 03 Дек 2009, 21:01

Пожелавам на всички,които постъпат в редиците на МВР,сега особено скоро,да носят Формата с високо вдигната глава.Не позволявайте да останете Уязвими от Общественото недоверие.Винаги неутрализирайте,пресичайте и помагайте на хората.Не се обръщайте на другата страна.Цената е много скъпа - Нерви,липса на лично време,загърбване от части на Семейството.Въпреки всичко Запомнете - Полицията и МВР в частност като цяло,с всички служби, е начин на Живот,а не просто работа или служба.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Пазете честта на униформата !!

Мнениеот doznatel1 » 03 Дек 2009, 21:22

BARETATA написа:Пожелавам на всички,които постъпат в редиците на МВР,сега особено скоро,да носят Формата с високо вдигната глава.Не позволявайте да останете Уязвими от Общественото недоверие.Винаги неутрализирайте,пресичайте и помагайте на хората.Не се обръщайте на другата страна.Цената е много скъпа - Нерви,липса на лично време,загърбване от части на Семейството.Въпреки всичко Запомнете - Полицията и МВР в частност като цяло,с всички служби, е начин на Живот,а не просто работа или служба.



Така е, прав си, горе главата!
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Пазете честта на униформата !!

Мнениеот BARETATA » 03 Дек 2009, 21:39

Ти много добре знаеш:) ;)
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта