Пазете честта на униформата !!

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Пазете честта на униформата !!

Мнениеот petinka » 08 Ное 2009, 19:21

Миналата вечер бях на дискотека (няма да казвам името й от съображения ) и дойдоха на проверка колеги :) какво беше учудването ми когато видях,че си говорят приятелски с шефа на дискотеката и не проверяват за нарушения :( много ми стана тъжно,аз ВЯРВАМ толкова много в тези хора и разчетам на тях-да спазват закона и да бранят честта на униформата !!
Аз БЕЗУСЛОВНО вярвам в институцията МВР !!
petinka
Полицай
Полицай
 
Мнения: 160
Регистриран на: 15 Окт 2009, 21:54

Re: Пазете честта на униформата !!

Мнениеот osata » 08 Ное 2009, 20:15

petinka написа:Миналата вечер бях на дискотека (няма да казвам името й от съображения ) и дойдоха на проверка колеги :) какво беше учудването ми когато видях,че си говорят приятелски с шефа на дискотеката и не проверяват за нарушения :( много ми стана тъжно,аз ВЯРВАМ толкова много в тези хора и разчетам на тях-да спазват закона и да бранят честта на униформата !!


Петя - първо, не разбрах чии колеги са дошли, помислих си че твои от училище, ама нали съм пекан и веднага те разбрах :D ;) и второ от къде знаеш какъв е бил повода на посещението им в дискотеката?
Има една дума "превенция".... като станеш полицай живот и здраве ще разбереш за какво иде реч.
Имам едни спомени от преди години, пак една дискотека с много екшън нощем.... получи се така, че за 2-3 часа ни се наложи да минем поне 5-6 пъти на лампи и сирени отпред, не знам как и защо, но нея вечер нямаше един проблем там. На другата нощна, цяла вечер седяхме пред диското, излизат, на 10 метра от нас са, не ни виждат и почват да се бият.

Та понякога присъствието респектира - щом си ги видяла, значи добре са профилактирали заведението :D
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Пазете честта на униформата !!

Мнениеот petinka » 08 Ное 2009, 20:34

Само споделям случката-нищо лошо не казвам !
Аз БЕЗУСЛОВНО вярвам в институцията МВР !!
petinka
Полицай
Полицай
 
Мнения: 160
Регистриран на: 15 Окт 2009, 21:54

Re: Пазете честта на униформата !!

Мнениеот osata » 08 Ное 2009, 20:36

petinka написа:Само споделям случката-нищо лошо не казвам !


А аз споделям моето мнение ;)

Нали знаеш - 100 полицая цял ден в един град изпълняват перфектно служебните си задължения, но вечерта по новините показват един в издънка - и всички казват - е на, вижте ги, за нищо не стават...

А иначе, че има "приятелства" ... има.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Пазете честта на униформата !!

Мнениеот petinka » 08 Ное 2009, 21:18

Да,особено на тази дискотека шефа знам че никога никой не би го пипнал за нарушение !
Аз БЕЗУСЛОВНО вярвам в институцията МВР !!
petinka
Полицай
Полицай
 
Мнения: 160
Регистриран на: 15 Окт 2009, 21:54

Re: Пазете честта на униформата !!

Мнениеот osata » 08 Ное 2009, 21:25

petinka написа:Да,особено на тази дискотека шефа знам че никога никой не би го пипнал за нарушение !


Знаеш ли, имам едни познати, чиито пък познат е собственик и управлява мноооого скъп автомобил. Един ден ми се наложи да му слушам приказките за големите връзки, че него никой не може и не го е глобявал, едни пари едни истории и т.н., знаеш ли колко се смях преди седмица - тоя същия седеше мирно и тихо, видимо изнервен докато му писаха акта. А още по-смешното беше, че не нямаше талон, а друг акт - тоест този му е втори. Много хора се хвалят и преувеличават..... Баба му умряла, продал й двата апартамента за 200 000 евро, построил един бар, купил една кола и в очите на слепите е голяма работа.

А иначе, ще се радвам да раздуеш..... после може да ти е в плюс при кандидатстването ;)
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Пазете честта на униформата !!

Мнениеот petinka » 08 Ное 2009, 21:42

хах ми аз с удоволствие бих съдействала на моя квартален и на органите на МВР без да искам нищо в замяна
Аз БЕЗУСЛОВНО вярвам в институцията МВР !!
petinka
Полицай
Полицай
 
Мнения: 160
Регистриран на: 15 Окт 2009, 21:54

Re: Пазете честта на униформата !!

Мнениеот doznatel1 » 08 Ное 2009, 22:05

petinka написа:хах ми аз с удоволствие бих съдействала на моя квартален и на органите на МВР без да искам нищо в замяна



А и да искаш той няма да ти даде :lol: :P
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Пазете честта на униформата !!

Мнениеот petinka » 08 Ное 2009, 22:14

е какво да ми дава ;)
Аз БЕЗУСЛОВНО вярвам в институцията МВР !!
petinka
Полицай
Полицай
 
Мнения: 160
Регистриран на: 15 Окт 2009, 21:54

Re: Пазете честта на униформата !!

Мнениеот BARETATA » 08 Ное 2009, 22:27

Същата история за сбиванията на 10 метра от Патрулката са ми като песен .... :mrgreen: ;) :D
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Следваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта

cron