Държавна лотария-Извънреден целеви дял

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Държавна лотария-Извънреден целеви дял

Мнениеот osata » 03 Ное 2009, 21:27

Lord написа:Поднасям моето скромно благодаря на Календар и Нова за обективното и безпристрастно отношение, спрямо МВР и служителите му!


Напълно съгласен!

Браво :D
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Държавна лотария-Извънреден целеви дял

Мнениеот SYNOPTIK » 03 Ное 2009, 21:34

Lord написа:като беше разяснено, че злоупотреби не са възможни, тъй като сумите ще се превеждат по картови сметки на сираците.

Никъде не се споменава тук,че има съмнения за някакви злоупотреби.
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Държавна лотария-Извънреден целеви дял

Мнениеот ribaflic » 03 Ное 2009, 21:49

При нас още не са дошли тези билети, но след като чога да си купя от тях и навън, ще го направя.
И малко встрани от темата-някой знае ли събраха ли се парите за операция на Елица Тодорова и как е Деан???
Аватар
ribaflic
КОМИСАР
 
Мнения: 549
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Държавна лотария-Извънреден целеви дял

Мнениеот Lord » 03 Ное 2009, 22:18

SYNOPTIK написа:Никъде не се споменава тук,че има съмнения за някакви злоупотреби.


Не съм твърдял нещо подобно. Но и не нося отговорност за новинарските емисии, както и коментарите там. Може би са провокирани от предишни кампании, не знам. Но наистина съм благодарен на медията и според мен има защо! Както уточних последното е скромно лично мнение!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Държавна лотария-Извънреден целеви дял

Мнениеот BARETATA » 16 Ное 2009, 21:40

Забравих да пиша от миналата седмица и в нашето поделение ,дойдоха Билетите.Началник групата каза ето това : " Колеги,пратиха билетчетата,искат ми до другата седмица около 150 - 200 лева - отчет оттам ,където са ги пратили.Който си купи,купи,останалите ще ги Изкупя Аз." Естествено няма да го оставим и да се изложим,всички си взехме.Интересно ми е това - Задължителното - както всички по-горе коментирате.
Но да го погледнем от другата страна,За пръв път се радвам на такова задължително нещо.Разбирате за какво говоря.Ако не ще поясня после
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Предишна

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта

cron