Новите суми по СУЦ

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Новите суми по СУЦ

Мнениеот фиеста » 31 Окт 2009, 17:01

При нас домакина дойде със зачислени билети и ни молеше като циганче на пазара да си купим, че му четели конско, ако ги върне. Ми предложих му да излезне в сряда на пазара. Принципно винаги си купувам поне 3 /по един за всеки в семейството/, но ми писна от тези-доброволно-задължителни мероприятия.
А иначе СУЦ-а наистина е увеличен. При нас вече е и изготвен и общата оценка ни е добра.
фиеста
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 219
Регистриран на: 26 Авг 2009, 17:44

Re: Новите суми по СУЦ

Мнениеот BARETATA » 05 Апр 2010, 11:32

Така наречения СУЦ , вече ще го дават на 5 месеца , а не на три , както бе досега . Информацията е от мой колега - Икономическа полиция ...
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Новите суми по СУЦ

Мнениеот Lord » 05 Апр 2010, 15:26

BARETATA написа:Така наречения СУЦ , вече ще го дават на 5 месеца , а не на три , както бе досега . Информацията е от мой колега - Икономическа полиция ...


По-точно, ако въобще се дава ще е 2 пъти в годината, а не както досега 4 пъти, Сумата също е намалена, но това е стара новина, Барета.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Новите суми по СУЦ

Мнениеот BARETATA » 05 Апр 2010, 17:08

Еми добре брат , аз малко съм изостанал , поради доста ангажименти , встрани от тази информация и която и да е било . Много добре знаеш,даже теб бях питал за една Заповед :)
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Новите суми по СУЦ

Мнениеот ROBOCOP » 18 Апр 2010, 15:46

Беше на 4 пъти, сега на 2, а после може един път в годината, докато го спрат съвсем.
ROBOCOP
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 34
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:03

Re: Новите суми по СУЦ

Мнениеот ТРЕЗОР » 03 Дек 2014, 20:09

Ха да ни е честито и новото орязване ,само с .............30 процента , ......но изглежда това е само началото :?
ТРЕЗОР
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 71
Регистриран на: 21 Ное 2010, 22:41

Re: Новите суми по СУЦ

Мнениеот osata » 03 Дек 2014, 20:59

ТРЕЗОР написа:Ха да ни е честито и новото орязване ,само с .............30 процента , ......но изглежда това е само началото :?


Тия 30-тина лева на месец изобщо не ги броя.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Предишна

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта