Re: Един ден на селския полицай

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Един ден на селският полицай

Мнениеот osata » 20 Окт 2009, 18:14

В момента си избистрям паметта, но ако не се лъжа Анна Заркова има доста близък роднина полицай... не помня откъде го знам, но почти съм сигурен, че за нея ставаше въпрос. Затова понякога пише и обективни положителни неща в + за МВР. Дано не греша
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Един ден на селският полицай

Мнениеот Куче » 20 Окт 2009, 18:28

dinkovm написа:Изненадваме ,че статията е на Анна Заркова. Не че тя не пише за полиция ,но за първи път чета нещо обективно от нея. Да ми се сърди, ако ще, но през годините ми създаде впечатления за поръчков журналист. Дали пък и сега не е така за да се подмаже..........пак.



Не се заблуждавайте момчета , тя е просто журналист. Доста добри статии има за МВР ,но има и статии от които ми се повръща :evil: Лафа за музиката и кой плащо го знаете. Знам, че и тя чете тука или друг и казва какво пишем тука. Лично бих искал да си поговоря с нея за две статии преди години и я каня да влезе във форума естествено с разрешение на модераторите.
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Един ден на селският полицай

Мнениеот Куче » 20 Окт 2009, 19:20

SYNOPTIK написа:
Куче написа:естествено с разрешение на модераторите.

Форумът не изисква предварително одобрение от Модератор,за да се регистрира човек.
Стига да се спазват и Правилата на форума,всеки е свободен да пише.



Благодаря Синоптик! От нея зависи дали ще влезе при ченгетата , като пише за тях от доста години.
Чакам те г-жо Заркова?
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Един ден на селският полицай

Мнениеот BARETATA » 25 Окт 2009, 12:03

Нещо обаче не Ви откликват на поканта
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Предишна

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта