Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Мнениеот Lord » 19 Юли 2010, 22:04

продължавайте в този дух и ще ви изтрия розовите сънища и ще ви пратя линк на ЛС към по-други форуми и сайтове! :evil:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Мнениеот BARETATA » 20 Юли 2010, 10:08

Тук , Лорда е много прав . За пореден път разяснявам ,че Темата е в раздел " Полицията в Бъглгария" . Целта е да си помогнем взаимно ако има проблем , или по-точно да се сподели кой какво му се върти в главата след дежурство или като цяло !
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Мнениеот BARETATA » 11 Авг 2010, 23:57

За пореден път,забравихте тази Тема . Да не би да спряхте да сънувате ? Сега в момента сънят ми е по-нормален от преди време , няма да споменавам подробности ,защото не винаги са за споделяне на 100 процента . Но е хубаво да имаме здрав сън,не само от умора,а като цяло . Най-добре обаче се спи по време на отпуска,тези които сме в МВР , за другите не мога да говоря , а и Раздела на Темата е именно за нас в МВР . Успех и приятни сънища мога да пожелая занапред . Да се разбере,че Сънят си е сън,не е задължително да има някаква картина или действие,просто да е спокоен . :D
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Мнениеот evelina » 25 Сеп 2010, 12:30

Понеже аз не съм в системата, мога да коментирам за съня на баща ми. Няма го никакъв...,по цели нощи се разхожда напред назад! Понякога чак ми става мъчно за него!
evelina
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 16:52

Re: Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Мнениеот Lord » 25 Сеп 2010, 13:03

evelina написа:Понеже аз не съм в системата, мога да коментирам за съня на баща ми. Няма го никакъв...,по цели нощи се разхожда напред назад! Понякога чак ми става мъчно за него!


Ми то това си е нашето еженощие, кажи ни нещо ново... :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Мнениеот daniela_suzi » 25 Сеп 2010, 13:11

Lord написа:
evelina написа:Понеже аз не съм в системата, мога да коментирам за съня на баща ми. Няма го никакъв...,по цели нощи се разхожда напред назад! Понякога чак ми става мъчно за него!


Ми то това си е нашето еженощие, кажи ни нещо ново... :)


Ммммммммммммдааааааааа,така си е Lord! :evil:
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Мнениеот evelina » 25 Сеп 2010, 13:38

Хора,така като съдя по баща ми,заслужавате много повече,от това,което ви дава държавата. Браво на всички! ;)
evelina
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 16:52

Re: Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Мнениеот BARETATA » 12 Ное 2010, 19:16

Сега по празницита идният месец , ще се настроя да сънувам - ако сънувам ;) - само приятни и хубави сънища . Иначе като гледах филма " Генезис " , заложен е смисъл в него,а именно за подсъзнанието и съня.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Мнениеот evelina » 13 Ное 2010, 12:58

Аз не се оплаквам от моите сънища....,свежи,приятни,чувствени....супер са,ама тази нощ сънувах,че бия баща ми.... :shock: :? Ужас...!
evelina
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 16:52

Re: Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Мнениеот BARETATA » 13 Ное 2010, 18:42

evelina написа:Аз не се оплаквам от моите сънища....,свежи,приятни,чувствени....супер са,ама тази нощ сънувах,че бия баща ми.... :shock: :? Ужас...!


Като постъпиш в МВР , ще кажеш какво сънуваш след това :)
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта