Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Мнениеот BARETATA » 12 Окт 2009, 21:48

Поставям тази тема ,за да споделите ако е удобно сънувате ли по цяла нощ Полиция,Акции,Престъпници или какво ли още не.Също така и Кошмари..........................
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Мнениеот osata » 12 Окт 2009, 21:53

По принцип имам много хубав сън, но често при някакви проблеми ме гони безсъние, въртене и т.н.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Мнениеот BARETATA » 12 Окт 2009, 21:57

браво това е добре- имам предвид здравият сън - то и аз така,ама от няколко дни,може и повече от дни,само щуротии,
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Мнениеот doznatel1 » 13 Окт 2009, 16:19

Добреее, ето моя мъж какво казва че сънува много често- "БП, ДП, Дела", това ми е казвал. Отгатнете какво работи? :lol: :lol: :lol:
А мойте кошмари са от странни до мн тъпи. :lol: :P
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Мнениеот slaron » 13 Окт 2009, 22:25

:roll: ... имена, цифри, документи ... и т. н. :? :roll:
А няколко пъти съм наричала съпружеското тяло с имена от ... небългарски произход, и то в будно състояние! После иди обяснявай, че не си камила!!! :roll: :lol:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Мнениеот dsuzunov » 15 Окт 2009, 12:54

По принцип, нищо не сънувам. Макар, че има какво (около 100 трупа годишно)
Обаче, в последно време май съм почнал да се повреждам...взе да ми се повдига от миризма на разложено.
А какви години бяха....да закусиш около масата за дисекция, увесил фотоапарата на врата :twisted:
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Мнениеот BARETATA » 15 Окт 2009, 20:24

Да изхвърля камъкът,Аз нещо почнах само акции да сънувам,гонитби,мерорпиятия,Какви ли не простотии.Вече ми е смешно :lol:
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Мнениеот фиеста » 17 Окт 2009, 01:05

Добре си си, щов ти е смешно. Аз направо не смея да заспивам. Рядко сънувам, но предимно психотрилъри ми се въртят в главата. Уж не гледам филми на ужасите, но "Пришълецът" пасти да яде. Нищо свързано с конкретно преживяно, но ако сънувам, то са все ужасии.
фиеста
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 219
Регистриран на: 26 Авг 2009, 17:44

Re: Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Мнениеот dinkovm » 17 Окт 2009, 12:31

dsuzunov написа:Обаче, в последно време май съм почнал да се повреждам...взе да ми се повдига от миризма на разложено.
:twisted:


При последните три четри трупа и при мен се получи същото , а преди не беше така. Дали наистина с течение на времето ни омръзна да гледаме и миришем това.
Аватар
dinkovm
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 237
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 13:25
Местоположение: Рудозем

Re: Как сте със Съня или респективно-Кошмари ?

Мнениеот Куче » 17 Окт 2009, 13:01

BARETATA написа:А ако до една седмица няма и един коментар,тук или аз има проблем или да се спира темата :shock:



Не си задал правилно въпроса " Баретата". Не искам да иронизирам нещата ,но повечето участници във форума не са виждали.../как да го кажа не искам да обиждам никой , защото всеки има принос в системата МВР/ и не са били преки участници в престрелки , вадене на трупове от коли, апартаменти, мазета, а да не говорим за трупове на деца.
За това ти казвам , че не си задал правилно темата. Примерно....има разлика от служител в паспортна и служител в охраната и криминална. Но всеки дава своя полезен принос в системата.
Иначе за 19г на пътя и в криминална все още мога да кажа че спа добре. Но след всеки тежък случай признавам си лекарството ми е домашна кайсиева.....може би тя ме пази от кошмарите :lol:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Следваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта