Охрана на избори

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Охрана на избори

Мнениеот MaverickBg » 21 Окт 2011, 17:03

Хора с оръжие няма да бъдат допускани в изборните помещения, предаде БНР. Забранява се и паркирането на леки коли близо до секциите, както и оставянето на вещи без надзор.
Мерките влизат в сила в събота вечер и ще са валидни до края на изборния ден, припомниха от МВР. Ще се забрани и поставянето на агитационни материали на в изборните помещения, както и на по-малко от 50 метра от входа на всяка сграда, където се помещава изборна секция.
Полицаите ще следят дали хора с оръжие и опасни предмети влизат в местата за гласуване и дали превозни средства на държавния и общинския транспорт да не се използват за предизборна агитация. Органите на реда ще се намесват в случай на необходимост.


http://www.novini.bg/news/28301-%D0%BF% ... D0%B8.html
По - добре да мълчиш и да изглеждаш като идиот, отколкото да проговориш и разсееш всички съмнения.
Аватар
MaverickBg
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 250
Регистриран на: 17 Авг 2011, 20:08
Местоположение: Варна

Re: Охрана на избори

Мнениеот osata » 21 Окт 2011, 17:47

MaverickBg написа:Хора с оръжие няма да бъдат допускани в изборните помещения, предаде БНР. Забранява се и паркирането на леки коли близо до секциите, както и оставянето на вещи без надзор.
Мерките влизат в сила в събота вечер и ще са валидни до края на изборния ден, припомниха от МВР. Ще се забрани и поставянето на агитационни материали на в изборните помещения, както и на по-малко от 50 метра от входа на всяка сграда, където се помещава изборна секция.
Полицаите ще следят дали хора с оръжие и опасни предмети влизат в местата за гласуване и дали превозни средства на държавния и общинския транспорт да не се използват за предизборна агитация. Органите на реда ще се намесват в случай на необходимост.


http://www.novini.bg/news/28301-%D0%BF% ... D0%B8.html


Да, то щото се вижда какво има под якето.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Охрана на избори

Мнениеот Lord » 21 Окт 2011, 18:25

Оставете оръжието, аз очаквам голям "купон" да спретнат с новите забрани за включени мобилни телефони или други заснемащи у-ва в "тъмните стаички"... ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Охрана на избори

Мнениеот osata » 21 Окт 2011, 21:36

Lord написа:Оставете оръжието, аз очаквам голям "купон" да спретнат с новите забрани за включени мобилни телефони или други заснемащи у-ва в "тъмните стаички"... ;)


Ами да правят изборите лятото, при над 30 градуса температура, като да се влиза само по бански. :mrgreen:
Лошото е, че сега едни застъпници и тем подобни заедно с едни кандидати за власт ще се вживяват като..... - не знам коя дума да употребя.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Охрана на избори

Мнениеот Lord » 21 Окт 2011, 21:41

Аз ти казвам, ще стане една, стой та гледай: Председателя ти попълва писмено искане да провериш кака Цура дали е със включен GSM и става мазало, дано греша, ама надали... :evil:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Охрана на избори

Мнениеот osata » 21 Окт 2011, 21:47

Lord написа:Аз ти казвам, ще стане една, стой та гледай: Председателя ти попълва писмено искане да провериш кака Цура дали е със включен GSM и става мазало, дано греша, ама надали... :evil:


Председател за един ден.
Аман от "селяндури" с власт, макар и за броени часове.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Охрана на избори

Мнениеот Lord » 21 Окт 2011, 21:51

osata написа:
Lord написа:Аз ти казвам, ще стане една, стой та гледай: Председателя ти попълва писмено искане да провериш кака Цура дали е със включен GSM и става мазало, дано греша, ама надали... :evil:


Председател за един ден.
Аман от "селяндури" с власт, макар и за броени часове.


Да, но топката ще е в нас/мен и теб/, дето сме на секцията и отговорността ще е наша, а знаеш, в неделя ще е на кръв борбата им...
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Охрана на избори

Мнениеот osata » 21 Окт 2011, 22:07

Lord написа:
osata написа:
Lord написа:Аз ти казвам, ще стане една, стой та гледай: Председателя ти попълва писмено искане да провериш кака Цура дали е със включен GSM и става мазало, дано греша, ама надали... :evil:


Председател за един ден.
Аман от "селяндури" с власт, макар и за броени часове.


Да, но топката ще е в нас/мен и теб/, дето сме на секцията и отговорността ще е наша, а знаеш, в неделя ще е на кръв борбата им...


Ами да си борят помежду, какво ще си търсят страничен виновен.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Охрана на избори

Мнениеот Lord » 21 Окт 2011, 22:14

...де да беше така лесно...
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Охрана на избори

Мнениеот osata » 21 Окт 2011, 22:37

Lord написа:...де да беше така лесно...


Представяш ли си, този автор на цялата тази страница - http://eltimir.ucoz.ru/news/8 да се падне "някой" в твоята секция.
Освен, че ще отдели цяла статия за твоя милост :mrgreen: , ще напише и към 60-тина жалби. Човека от 1977 г, до ден днешен го гони ДС. Единият му приятел са го убили с "психотронно" оръжие през 2008 г., полицията го обвинила, че сам е запалил жилището си, а е нямало терористичен акт срещу него и т.н. - е представи си този човек да ти се падне в твоята секция или обслужващ район?
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта