Един истински министър

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Един истински министър

Мнениеот Lord » 19 Апр 2012, 21:56

ninja написа:Кво й се обясняваш на тая **** бе Лорд. И чакам да ми изпълниш молбата, моля. ;)


Няма да го направя, защото си пич и държа на теб!
Ти имаш лично мнение, разсъждаваш, а това е важното в този ш..ан и кратък живот. Не ми се сърди, просто аз така приемам нещата. Моля те.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Един истински министър

Мнениеот MaverickBg » 19 Апр 2012, 22:05

Basaev написа:
ninja написа:Кво й се обясняваш на тая .... бе Лорд. И чакам да ми изпълниш молбата, моля. ;)

Мноооогоо груби и цинично. С такива постове се затвърждава категочино твърденията по вицовете за полицаите ( милиционерите ). Не е редно човек да изказва мнение различно от вашето, и някой да обижда, още повече полицай. Наистина трябва да се редуцира състава в МВР до някакви разумни граници.
Искате другите да ви уважават, а вие никой да не уважавате. Много сте се разхайтили.



Не всички са такива. Моите впечатления са, че полицаите са си един затворен кръг (впрочем и в моята работна среда е така, а мисля, че навсякъде е еднакво) и трудно допускат, по - точно трудно приемат различни мнения и хора. Струва ми се логично това, но все пак грубия език и тон е присъщ за всякакви хора, без значение от професията си.
По - добре да мълчиш и да изглеждаш като идиот, отколкото да проговориш и разсееш всички съмнения.
Аватар
MaverickBg
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 250
Регистриран на: 17 Авг 2011, 20:08
Местоположение: Варна

Re: Един истински министър

Мнениеот Basaev » 19 Апр 2012, 22:15

MaverickBg написа:
Basaev написа:
ninja написа:Кво й се обясняваш на тая .... бе Лорд. И чакам да ми изпълниш молбата, моля. ;)

Мноооогоо груби и цинично. С такива постове се затвърждава категочино твърденията по вицовете за полицаите ( милиционерите ). Не е редно човек да изказва мнение различно от вашето, и някой да обижда, още повече полицай. Наистина трябва да се редуцира състава в МВР до някакви разумни граници.
Искате другите да ви уважават, а вие никой да не уважавате. Много сте се разхайтили.



Не всички са такива. Моите впечатления са, че полицаите са си един затворен кръг (впрочем и в моята работна среда е така, а мисля, че навсякъде е еднакво) и трудно допускат, по - точно трудно приемат различни мнения и хора. Струва ми се логично това, но все пак грубия език и тон е присъщ за всякакви хора, без значение от професията си.

Като гледам, ти си единствения, който се държи културно и уважава инакомислещите. Но когато каже един на друг -овца, какво се очаква?, и Лорде - да ти кажа някои неща които очевидно не са ти ясни щом ми коригираш мнението - КОНСТИТУЦИЯ на Република България

Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
В борбата със здравия разум, победата ще бъде наша....
Аватар
Basaev
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 232
Регистриран на: 04 Окт 2010, 00:12

Re: Един истински министър

Мнениеот Lord » 19 Апр 2012, 22:26

Basaev написа:...и Лорде - да ти кажа някои неща които очевидно не са ти ясни щом ми коригираш мнението - КОНСТИТУЦИЯ на Република България

Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.


Басаев, кАжи какво не ми е ясно, че вЕрно конституционното право не ми е силната страна. :oops:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Един истински министър

Мнениеот Basaev » 19 Апр 2012, 22:28

Basaev написа:Мноооогоо груби и цинично. - Басаев





Кой го казва?! Съобразявай се драги, форума е преди всичко професионален.

Lord

Къде пише че форума е преди всичко професионален?
Правила за ползване на форума

1.Общи положения

1.1 Форумът на PoliceBG.free.bg има за цел да предоставя възможност на всеки да сподели своите мисли и опит, както и да общува с останалите потребители – информацията трябва да е за всички и всички са добре дошли да я споделят; да се срещнат хора с общи интереси; да има ползотворни материали и дискусии и да се отсее в тях истината

И защо не наказа ninja, след като нарушава правилата, а ми модерираш мнението?

2.12 Забранява се употребата на заплахи, вулгарни думи, цинизми и обиди, както в коментари по темите, така и в лични съобщения. Ако подобни неща станат чрез лични съобщения, трябва само да се уведоми член на администрацията и ще бъдат взети съответните мерки за предотвратяването им.

П.П - явно правилата не важат за всички, само за тези които НЕ са полицаи.
В борбата със здравия разум, победата ще бъде наша....
Аватар
Basaev
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 232
Регистриран на: 04 Окт 2010, 00:12

Re: Един истински министър

Мнениеот Lord » 19 Апр 2012, 22:39

Еххх, все гледам мир и любов да има, а все излизам виновен... :?

Сега какво, да трия наред или да отворя тема Защо Лорд не триеш наред?


Ама и вие сте...

Басаев, кьорав ли си, че коригирам обидни термини на всички, на теб, на Нинджа и на всеки, с надежда, че е било моментно и ще настъпи мир. Да съм трил, да съм придавал друг смисъл на написанато, да съм баннавал?

Искаш ли админски права, Басаев, да вкусиш какво е да си обективен и да се стараеш хем да не засегнеш, хем да си обективен, хем да администрираш и не позволиш обиди и лични нападки?

Аз мога и да престана да съм толерантен, вкл. и към крайните мнения и просто и само да трия и баннвам, дали форума ще стане по-готин, според теб?!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Един истински министър

Мнениеот Basaev » 19 Апр 2012, 22:46

Lord написа:Еххх, все гледам мир и любов да има, а все излизам виновен... :?

Сега какво, да трия наред или да отворя тема Защо Лорд не триеш наред?


Ама и вие сте...

Басаев, кьорав ли си, че коригирам обидни термини на всички, на теб, на Нинджа и на всеки, с надежда, че е било моментно и ще настъпи мир. Да съм трил, да съм придавал друг смисъл на написанато, да съм баннавал?

Искаш ли админски права, Басаев, да вкусиш какво е да си обективен и да се стараеш хем да не засегнеш, хем да си обективен, хем да администрираш и не позволиш обиди и лични нападки?

Аз мога и да престана да съм толерантен, вкл. и към крайните мнения и просто и само да трия и баннвам, дали форума ще стане по-готин, според теб?!

Обидни термини не съм използвал по никакъв начин към никого, по никой адрес. Корогираш ми мнението без да съм обидил никой, само защото изказах мнение. Мнение с което не съм съгласен да се обиждат хората на овца, тъпак, идиот ( въпреки че думата идиот не е обидна - в превод от гръцки означава - прост човек ) изрази като ходи се застреляй - за справка - doznatel1 и т.н. Просто трябва да бъдеш обективен и с един аршин да мериш към всички. Който нарушава правилата - наказание. А не произволно да се модерират мнения, защото не сме от системата на МВР. Аз когато съм виновен си признавам грешката публично пред всички, така съм възпитаван. Но не съм сигурен за останалите.
В борбата със здравия разум, победата ще бъде наша....
Аватар
Basaev
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 232
Регистриран на: 04 Окт 2010, 00:12

Re: Един истински министър

Мнениеот Lord » 19 Апр 2012, 22:57

Човече, нямам и идея кой е от МВР и кой не е, пък и не деля хората по този признак.

Дознател1 пък така съм я редактирал, че досега да беше ме напсувала.

НО НИКОГА НЕ СЪМ ИЗОПАЧАВАЛ НЕЧИЕ МНЕНИЕ ИЛИ ЗЛОУПОТРЕБЯВАЛ!

Колегите от екипа на PoliceBG - също.

Все пак, ако някой е възприел мое действие, като вид агресия или бездействие, като вид толериране - поднасям извинение, никога не е имало подобно умишлено действие от страна на член на администрацията на този форум, гарантирам го!!!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Един истински министър

Мнениеот Basaev » 19 Апр 2012, 22:59

Lord написа:Човече, нямам и идея кой е от МВР и кой не е, пък и не деля хората по този признак.

Дознател1 пък така съм я редактирал, че досега да беше ме напсувала.

НО НИКОГА НЕ СЪМ ИЗОПАЧАВАЛ НЕЧИЕ МНЕНИЕ ИЛИ ЗЛОУПОТРЕБЯВАЛ!

Колегите от екипа на PoliceBG - също.

Все пак, ако някой е възприел мое действие, като вид агресия или бездействие, като вид толериране - поднасям извинение, никога не е имало подобно умишлено действие от страна на член на администрацията на този форум, гарантирам го!!!

Нека има мир и разбирателство :D
В борбата със здравия разум, победата ще бъде наша....
Аватар
Basaev
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 232
Регистриран на: 04 Окт 2010, 00:12

Re: Един истински министър

Мнениеот Lord » 19 Апр 2012, 23:02

Нека! :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

ПредишнаСледваща

Назад към Ръководство на МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта