Министър Веселин Вучков

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Министър Веселин Вучков

Мнениеот Lord » 04 Мар 2015, 20:56

Много изводи за мислещ човек генерира оставката на Вучков. Винаги съм бил аполитичен, но прогнозирам на първо време демотивация на висшия състав, демотивация на редовия състав, и в крайна сметка избори още тази година. Не че ми пука, за ш..ани нови избори, все ми е тая! А, всичко би могло да бъде доста просто, нормално и логично, ама - не би!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Министър Веселин Вучков

Мнениеот PAOLON » 05 Мар 2015, 00:41

Lord написа: но прогнозирам на първо време демотивация на висшия състав, демотивация на редовия състав, и в крайна сметка избори още тази година.

Демотивация няма и няма да има.Висшия състав си играе игричките/играе сечено ;) /,а колкото до нисшия,той от доста време е демотивиран.А,от известно време даже му помагат да бъде демотивиран.
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: Министър Веселин Вучков

Мнениеот катюша » 05 Мар 2015, 12:46

dakota_ написа:Жалко за партия Герб! Министър Вучков беше най-доброто попадение на Герб за министър. Вучков е възпитаник на СУ,бивш следовател,преподавател по наказателно право в АМВР... Интелигентен и мислещ човек,който умее да слуша,да влиза в диалог,компетентен и познава добре системата. Летвата е вдигната високо и на следващият министър ще му е много трудно да продължи след министър Вучков.


За мен министър Вучков,ще остане като един достоен и почтен министър на вътрешните работи.
Гледай какво казва твоят кумир ;) Бойко Борисов http://frognews.bg/news_72978/
Било каквото било – вече сме други, стига с тези глупости. Арести на тези хора. Така както Цветан Цветанов го влачеха по съдилищата, трябва тези да ги видя всичките там повлачени – от Цветлин Йовчев до Владимир Писанчев – всичките. Орешарски пръв”.

Гледай и как се оплете Румяна Бъчварова и го удари на политическо говорене и демагогия ;) http://politics.actualno.com/Bychvarova ... 60242.html
Борисов никога не е казвал, че няма да освободи Светлозар Лазаров и Владимир Писанчев. Защо не сега – не е ясно, но Борисов щял да ги смени, когато преценял.

Какъвто и нов министър на вътрешните работи да изберат,основното качество,по което ще го избират е да бъде послушен,да не бърза и да чака да му дойде времето за реформи в МВР 8-)
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Министър Веселин Вучков

Мнениеот Dani » 05 Мар 2015, 17:16

катюша написа:
Какъвто и нов министър на вътрешните работи да изберат,основното качество,по което ще го избират е да бъде послушен,да не бърза и да чака да му дойде времето за реформи в МВР 8-)

Мнението ми съвпада с Вашето, Кате. Жалко за състава, жалко за самата институция МВР, заложник на политически пазарлъци.
Dani
Полицай
Полицай
 
Мнения: 117
Регистриран на: 27 Яну 2015, 21:47

Re: Министър Веселин Вучков

Мнениеот Елена » 05 Мар 2015, 21:11

Никой не може да осъжда Премиера,че си подбира хората в екипа и отстранява тези,които не се вписват в управленската програма на Правителството!
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

Re: Министър Веселин Вучков

Мнениеот Dani » 05 Мар 2015, 21:56

Елена написа:Никой не може да осъжда Премиера,че си подбира хората в екипа и отстранява тези,които не се вписват в управленската програма на Правителството!

Елена, здравейте!
Вероятно имате мнението ми предвид, затова ще уточня: Не осъждам Премиера! За мен важи ето, това: „Не съдете по външност, а съдете с праведен съд.” (Ин 24:7)
За МВР, а и за всяка една държавна институция ще е полезно, ако се избират на ръководни постове професионалисти в съответната област, знаещи, можещи, притежаващи необходимите за работа в екип способности за цивилизована комуникация, умение за изслушване инакомислещите и конструктивен диалог. И всичко това, в насока постигане ефективност в работата и резултати, в полза на цялото общество. През последните години сме свидетели на политически назначения, бързи, често недодялани смени в различни ведомства, което е в ущърб на обикновения гражданин.
Приятна вечер! :)
Dani
Полицай
Полицай
 
Мнения: 117
Регистриран на: 27 Яну 2015, 21:47

Re: Министър Веселин Вучков

Мнениеот Елена » 05 Мар 2015, 22:25

Здравей Дани,не смятам,че за министър на вътрешните работи трябва обезателно да е човек полицай. Ето едно мнение,което изцяло споделям http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/r ... ne-6032567
„Румяна Бъчварова е доказала, че е изключително лоялен човек,

който си разбира от работата по управление на системи“, заяви Атанасов.

„Човек, за да е министър не трябва да е продукт на системата, даже това в някакъв случай е контрапродуктивно“, подчерта той и допълни, че реформата не означава да познаваш конкретната полицейска дейност на районния инспектор, а трябва да се променят структурите да се освободи тази система от излишния административен товар.

„Там има, както се изразява премиерът, камара чантаджии, които не знаят защо получават заплати“, обясни той.

За мен Румяна Бъчварова е отличен избор за министър на ВР!
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

Re: Министър Веселин Вучков

Мнениеот Lord » 05 Мар 2015, 22:45

Има отлична политическа кариера, ама пък чак "отличен избор за министър на ВР" е доста пресолена манджа. Първо да стане такъв, второ да види как се работи яко, ама без пари, хора и техника, и трето да разбере и осъзнае кой е най-важният ресурс в една държава, защото съм убеден, че и идея няма, с какво се захваща.

Все пак, ако се наема и желая успех!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Министър Веселин Вучков

Мнениеот Dani » 05 Мар 2015, 22:50

Елена написа:За мен Румяна Бъчварова е отличен избор за министър на ВР!

Нищо против човека Р.Бъчварова. Следила съм, доколкото разполагам с време, преговорите за съставяне на кабинет. Тя беше водещият фактор и задачата й не се оказа лека. Що касае избора - ще видим. На експерименти с живи хора се нагледах, на нищоправене - също, на отбий номер тоже, те така...
Всичко е време, а то и ние пишем книга, от която може да се срамуват децата ни, а дай Боже, да имат повод и за гордост!
Хайде, лека!
Dani
Полицай
Полицай
 
Мнения: 117
Регистриран на: 27 Яну 2015, 21:47

Re: Министър Веселин Вучков

Мнениеот Елена » 06 Мар 2015, 08:54

Lord написа:Има отлична политическа кариера, ама пък чак "отличен избор за министър на ВР" е доста пресолена манджа. Първо да стане такъв, второ да види как се работи яко, ама без пари, хора и техника, и трето да разбере и осъзнае кой е най-важният ресурс в една държава, защото съм убеден, че и идея няма, с какво се захваща.

Все пак, ако се наема и желая успех!


На нея не й трябва отлична милиционерска кариера,на нея и трябва да притежава отлична политическа кариера и тя е има. Лоялна е към Премиера и за разлика от Вучков не е предателка и няма да стане предателка. Вучков предаде Премиера по много долен милиционерски начин. Публично се опита да го унижи и да му извие ръцете,като наложи на всяка цена едно свое решение да сменя веднага Лазараов и Писанчев. Това е работа на Премиера и Вучков трябва да знае кое е работа на Премиера и кое е негова работа.
Лоялните хора,приятелите,не се отнасят така с човека,който ги е поставил да са му дясната ръка. Само предателите постъпват така.
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

ПредишнаСледваща

Назад към Ръководство на МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron