Министър Веселин Вучков

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Министър Веселин Вучков

Мнениеот dakota_ » 06 Мар 2015, 10:01

Вучков никога не може да бъде предател! Пожелавам на всеки да има такъв приятел като Веселин Вучков. Това е мъжката постъпка,да си подадеш оставката като не си съгласен и да дадеш път на друг да поеме след теб.
Хората с достойнство и принципи не могат да чакат да се случи нещо важно и неотложно,когато му дойде времето и си подават оставките в знам на несъгласие!
Пожелавам на Веселин Вучков успехи каквито несъмнено ще има и му благодаря за удоволствието да служа под негово ръководство макар и за кратко!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Министър Веселин Вучков

Мнениеот Елена » 06 Мар 2015, 18:40

Никога не казвай никога! Приятелите не те дънят така като Вучков издъни Премиера. Можеше да се разберат на 4 очи и тогава да подава оставка,ако не се разберат,а в последния момент на заседнието и да го има в протокола за медиите. Милиционерски номерца!
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

Re: Министър Веселин Вучков

Мнениеот Lord » 06 Мар 2015, 21:18

Всички тук сме много малки да даваме оценка на Веселин Вучков, затова е хубаво да си знаем гьола, нещо повече - да си знаем и точното място в гьола. Имаме право да коментираме фактите и до там. А фактите са, че за толкова години всеки нов министър обещаваше реални реформи и премахване на уравнивиловката в МВР, останала от соца. Та факт е, че екипа, ръководен от Вучков започна да го прави реално, например само работещите "на фронта" да се пенсионират в условията на първа категория, "чантаджиите", чиито телефон никога след 17:30 не звъни по служба или в почивни и празнични дни не звъни и дразнещи всички останали да се назначат, като служители по ЗДС и ЛРТП с ВО и СО. Друг факт е, че постави, като основен приоритет сериозно повишаване на качеството на цялостното разследване от РП и извършване на действия по разследване от полицейски орган. Друг факт е началото на инициативата за ликвидиране на принципа "много вожд - малко индианец", т.е. възстановяване на ГДНП и трансформация на няколко САД в обикновени дирекции, в смисъл по-малко чиновници и повече реални полицаи "на терен" в районните управления, намерения за осигуряване на повече униформен състав, за сметка на разни секретарки, съветници и експерти в огромната администрация на министерството.

Offtopic
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Министър Веселин Вучков

Мнениеот Елена » 07 Мар 2015, 11:42

Вучков сам си написа оценката. В такъв важен за държавата ни ден,изпълнен с важни посещения за страната ни,Вучков реши да закопае Премиера и да си подаде оставката. Това ако не е предателство към партия Герб и Премиера,друго не знам как може да се определи.
Живота продължава и Вучков ще се сбогува с политиката,ще се отдаде на тиова,което най-добре може да върши. Не му беше мястото в Правителството,дано това е обеца на ухото на Герб да внимават много с милиционерите и милиционерските им номерца.
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

Re: Министър Веселин Вучков

Мнениеот ТРЕЗОР » 07 Мар 2015, 14:32

Елена написа:Вучков сам си написа оценката. В такъв важен за държавата ни ден,изпълнен с важни посещения за страната ни,Вучков реши да закопае Премиера и да си подаде оставката. Това ако не е предателство към партия Герб и Премиера,друго не знам как може да се определи.
Живота продължава и Вучков ще се сбогува с политиката,ще се отдаде на тиова,което най-добре може да върши. Не му беше мястото в Правителството,дано това е обеца на ухото на Герб да внимават много с милиционерите и милиционерските им номерца.

Ленче, Ленчееее.... и със какво бяха толкова, аджеба,тези ВАЖНИ за страната ни посещения ....да доидат да потупат по рамото и дадат наставления на онзи ПРОСТАК със фразата за шлифера.Ами той почти в прав текст,каза да го хванат за к@ра :mrgreen: Ами браво , аферим , ашкосулун....може да го напиша и на английски и ще е по разбрано от другия ни европолигот- Барека ;) п.п. аз съм от 20 години в полицията,не съм възпитаник на милиционерското училище , но по всичко написано тук от теб,аз не искам такъв човек за колега,защото от теб не може да се очаква никаква колегиалност и още повече - липсва ти оперативното и полицейско мислене.....не си мисли,че като имаш ВИШУ ПРАВУ-ако изобщо го имаш и работиш в системата , си хванала господ за ......шлифера ;) Честит 8 март :D
ТРЕЗОР
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 71
Регистриран на: 21 Ное 2010, 22:41

Re: Министър Веселин Вучков

Мнениеот Елена » 07 Мар 2015, 15:32

Честит 8 март и на теб :)
Сайта е свободен и всеки може да изрази мнението си.Аз изразих моето мнение,както ти си изразил твоето мнение. Дали искаш да имаш колега като мен,на мен ми е през дантелата,защото нито те познавам,нито ти мен познаваш :D
Ако не беше натрупал 20 години служба в МВР,щеше да разбереш с какво са били важни тези посещения за България,сега след толкова служба няма да можеш :mrgreen:
Такива като теб докараха Бойко Борисов на власт. Вие гласувахте за човека от системата,който ще ви оправи заплатите и такива като теб после плакаха,че били гласували за него със семействата,а след това го хванали за шлифера :lol:
Явно не е простак,а голям политик щом толкова пъти поред бие,който му се изпречи на всички избори и до момента няма кой да го победи 8-)
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

Предишна

Назад към Ръководство на МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта