Министър Цветлин Йовчев

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Министър Цветлин Йовчев

Мнениеот spoon » 24 Юли 2014, 18:56

Цветлин Йовчев: Оставям МВР в по-добро състояние от това, в което беше



Надявам се следващият министър да бъде по-успешен, заяви вицепремиерът минути преди гласуването на оставката на правителството
Оставям МВР в по-добро състояние от това, в което беше, но има още много какво да се направи, заяви в парламента вицепремиерът и министър на вътрешните работи минути преди гласуването на оставката на правителството. За много от нещата има ясни програми, създанена е организация, формирани са работни групи. Надявам се, който дойде след мен да бъде по-успешен министър, допълни министър Йовчев.
Той бе категоричен, че много от свършеното от това правителство ще бъде оценено, но по-късно. „Аз съм отговорен и до последния ден работя с пълни сили", заяви министърът на вътрешните работи.

http://press.mvr.bg/NEWS/news140724_03.htm



:lol:
spoon
Полицай
Полицай
 
Мнения: 161
Регистриран на: 12 Авг 2011, 19:52

Re: Министър Цветлин Йовчев

Мнениеот dakota_ » 24 Юли 2014, 21:39

Тия излязоха рекордьори и ни "оправиха" по-бързо и от Царя :lol:
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Министър Цветлин Йовчев

Мнениеот Иво Тодоров » 24 Юли 2014, 21:57

За съжаление бе толкова много отговорен, че нямаше време да уважи труда на колеги от инспектората по един казус в Пловдив.Нямаше възможност да уважи и оцени честта и достойнството на много колеги,които се опълчиха на ..... един парашутист,на една кадрова грешка.... болно ми е да пиша.
Да видим следващия министър.
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: Министър Цветлин Йовчев

Мнениеот Lord » 30 Юли 2014, 20:20

Тази тема е ясно, че е излишна и няма нужда да се заключва, ама да я трием ли или да я местим в хумора... :roll:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Министър Цветлин Йовчев

Мнениеот катюша » 31 Юли 2014, 07:32

Ето лебедовата песен на министър Йовчев http://www.standartnews.com/balgariya-k ... 48250.html Като за последно да направи опит да си разчисти сметките с един професионалист. Няколко дни останаха и ще потъне в забвение целият този цирк наречен правителство.
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Министър Цветлин Йовчев

Мнениеот PAOLON » 01 Авг 2014, 22:47

катюша написа:Като за последно да направи опит да си разчисти сметките с един професионалист.

Странно съчетание на професионализъм и ..........Не знам кой ще дойде на власт. ;)
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: Министър Цветлин Йовчев

Мнениеот dakota_ » 03 Авг 2014, 19:18

PAOLON написа:
катюша написа:Като за последно да направи опит да си разчисти сметките с един професионалист.

Странно съчетание на професионализъм и ..........Не знам кой ще дойде на власт. ;)


Дано да е проф. Георги Близнашки,за да може повечето червени чукундури да видят какъв ценен човек изгуби БСП в негово лице и колко симпатизанти на БСП зачеркнаха тази партия заради една шепа измет,които за 14 месеца опропастиха държавата и ни докараха до просешка тояга...
Нека да видят какъв Президент изгубихме отново заради червени чукундури... Принципно,винаги добрите професионалисти са били изключвани,мачкани,задържани... Това е България...мила родна картинка...
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Министър Цветлин Йовчев

Мнениеот катюша » 06 Авг 2014, 11:08

dakota_ написа:
PAOLON написа:
катюша написа:Като за последно да направи опит да си разчисти сметките с един професионалист.

Странно съчетание на професионализъм и ..........Не знам кой ще дойде на власт. ;)


Дано да е проф. Георги Близнашки,за да може повечето червени чукундури да видят какъв ценен човек изгуби БСП в негово лице и колко симпатизанти на БСП зачеркнаха тази партия заради една шепа измет,които за 14 месеца опропастиха държавата и ни докараха до просешка тояга...
Нека да видят какъв Президент изгубихме отново заради червени чукундури... Принципно,винаги добрите професионалисти са били изключвани,мачкани,задържани... Това е България...мила родна картинка...


Желанието ти се сбъдна, нещо ми се струва,че си пристрастен ;) Аз също симпатизирам на проф. Близнашки и щях да гласувам за него,ако беше издигнат за Президент.
Какво ще кажеш за новия служебен министър на ВР ;)
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Министър Цветлин Йовчев

Мнениеот dakota_ » 06 Авг 2014, 19:24

Правителството на мафията си замина и дано повече никога не ни управлява такова правителство,това зависи от нас... Не мога да кажа нищо за новия служебен министър,той е за малко в МВР...Важно е да нямаме никога повече министър като този,който си замина! Важно е да нямаме никога повече Парламент ограден с метални заграждения и толкова много полиция да пази правителството от народната любов... Успех на новото служебно правителство и бъдещето е в наши ръце...
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Министър Цветлин Йовчев

Мнениеот Лидер » 06 Авг 2014, 19:50

dakota_ написа:Правителството на мафията си замина и дано повече никога не ни управлява такова правителство,това зависи от нас... Не мога да кажа нищо за новия служебен министър,той е за малко в МВР...Важно е да нямаме никога повече министър като този,който си замина! Важно е да нямаме никога повече Парламент ограден с метални заграждения и толкова много полиция да пази правителството от народната любов... Успех на новото служебно правителство и бъдещето е в наши ръце...


Да разбирам ли,че искате да кажете,че полицията е охранявала мафията ;) ? Аз също се радвам,че проф. Близнашки оглави служебното правителство.Преподавал ми е в СУ и имам прекрасни впечатления от него.Пожелавам му успех и дано на предстоящите парламентарни избори разума надделее!
Лидер
Нов
Нов
 
Мнения: 12
Регистриран на: 31 Юли 2014, 21:43

ПредишнаСледваща

Назад към Ръководство на МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron