Министър Цветлин Йовчев

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Министър Цветлин Йовчев

Мнениеот dakota_ » 06 Авг 2014, 20:33

Лидер написа:
dakota_ написа:Правителството на мафията си замина и дано повече никога не ни управлява такова правителство,това зависи от нас... Не мога да кажа нищо за новия служебен министър,той е за малко в МВР...Важно е да нямаме никога повече министър като този,който си замина! Важно е да нямаме никога повече Парламент ограден с метални заграждения и толкова много полиция да пази правителството от народната любов... Успех на новото служебно правителство и бъдещето е в наши ръце...


Да разбирам ли,че искате да кажете,че полицията е охранявала мафията ;) ? Аз също се радвам,че проф. Близнашки оглави служебното правителство.Преподавал ми е в СУ и имам прекрасни впечатления от него.Пожелавам му успех и дано на предстоящите парламентарни избори разума надделее!


Полицията охраняваме тези,които спечелят изборите,ако гласувате за мафията и мафията излъчи правителство,наше задължение да охраняваме това правителство.
За съжаление в БГ каквито са избирателите,такива са и управляващите...
Както се казва в такива случаи "Докато има говеда,ще има и касапи да колят говедата"...
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Министър Цветлин Йовчев

Мнениеот кпц » 07 Авг 2014, 11:40

http://www.dnevnik.bg/analizi/2014/08/0 ... i_e_skupa/
Тъжната истина!
Миленчо обаче е прекалил с калкулациите до 10 000 лева, като накрая четящият вече е убеден, че тези пари дори са платени.
кпц
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 405
Регистриран на: 17 Юли 2014, 23:27

Re: Министър Цветлин Йовчев

Мнениеот Basaev » 29 Ное 2014, 06:47

Малеееее тая тема съм я изпуснал!
В борбата със здравия разум, победата ще бъде наша....
Аватар
Basaev
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 232
Регистриран на: 04 Окт 2010, 00:12

Предишна

Назад към Ръководство на МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта