Органи на Управление

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Органи на Управление

Мнениеот ribaflic » 21 Мар 2010, 07:53

Щом и от пресцентъра на министерството дават грешна информация, изобщо не е чудно че медиите си правят съчинение по картинка.
Човекът се казва не Иван, а Йордан
Ето и първата гадна статия по негов адрес http://www.struma.com/politika/aver-ot- ... eden_6734/, надявам се да е закален срещу простотията и злобата на местния вестник
Аватар
ribaflic
КОМИСАР
 
Мнения: 549
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Органи на Управление

Мнениеот Lord » 21 Мар 2010, 18:41

ribaflic написа:Щом и от пресцентъра на министерството дават грешна информация, изобщо не е чудно че медиите си правят съчинение по картинка.
Човекът се казва не Иван, а Йордан
Ето и първата гадна статия по негов адрес http://www.struma.com/politika/aver-ot- ... eden_6734/, надявам се да е закален срещу простотията и злобата на местния вестник


:evil: "Струма", плачeте си за едно дело от ЧХ, идиоти, дори и политически противници дават 100 дни спокойствие на опонентите, хиени с хиени! :evil:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Органи на Управление

Мнениеот Raptor » 21 Мар 2010, 18:56

Lord написа:
ribaflic написа:Щом и от пресцентъра на министерството дават грешна информация, изобщо не е чудно че медиите си правят съчинение по картинка.
Човекът се казва не Иван, а Йордан
Ето и първата гадна статия по негов адрес http://www.struma.com/politika/aver-ot- ... eden_6734/, надявам се да е закален срещу простотията и злобата на местния вестник


:evil: "Струма", плачeте си за едно дело от ЧХ, идиоти, дори и политически противници дават 100 дни спокойствие на опонентите, хиени с хиени! :evil:

Не обвинявайте вестника! Това не е тяхна запазена марка - номерът се ползва и на други места! Става дума за ... "материали" от други МВР служители /настоящи и бивши/, които използват медиите за разрешаване на собствените си кадрови амбиции и интриги! Понякога е просто за отмъщение ...
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Органи на Управление

Мнениеот SFS » 23 Мар 2010, 04:59

Абе какви пак ги ръсите, тоя Кочев беше в МВР още когато аз постъпвах там и беше от ДС. После по план Б го преместиха и скриха в отдел кадри и там вършеше най големите простотии до които съм се сблъсквал в системата.
Когато напусках и минавам през кадри и понеже колегата с който облсужвах по криминална ми беше един от тях но прехвърлен като начлник участък го молеше да ми даде някакво удостоверение, че съм служител или поне да направи нещо да ми се издаде трудова книжка, която ми беше нужна при кандидатстването по една процедура. Тоя същия загубеняк ми каза, че това било държавна тайна и никой нетрябва да знае, че съм и колко съм служил в милицията му. Този човек е задръстен като селски клозет а те го правят директор на дирекция в такава важен район. Сега ще пламене там и криминална и ганстерска война, която ще има за цел да покаже колко тежък е бил синчето пък на другия им другар от ДС.
Как смятате да се оправите с такива кадри от миналото, които разбират работата единствено по шаблона на командата и изпълнението на заповеди и допитване до по горното началство.
Винаги съм си мислел, че поне малцина от вас тук са с акъла си а както сега виждам, този флик пък и го защитава от душа и сърце.
Мале мале да се връща направо генерал арабаджиев...вие не сте се развили въпбще от времето на тато ви. :twisted: :evil: :twisted:
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Органи на Управление

Мнениеот BARETATA » 23 Мар 2010, 19:41

Временно е отстранен от длъжност директорът на ОДМВР-Велико Търново
Действията по разследването продължават
Стартирала е проверка за дисциплинарни нарушения и временно е отстранен директорът на ОДМВР-Велико Търново комисар Манолов. Паралелно с това, под ръководството на Районна прокуратура - Русе, служители на „Вътрешна сигурност” провеждат действия по разследване на територията на областната дирекция.
http://press.mvr.bg/News/news100323_02.htm
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Органи на Управление

Мнениеот BARETATA » 31 Мар 2010, 22:03

Министър Цветанов прекрати служебното правоотношение на комисар Стефан Христов
След приключване на дисциплинарното производство днес министър Цветанов е подписал заповедта за уволнение на комисар Стефан Христов. http://press.mvr.bg/News/news100331_07.htm
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Органи на Управление

Мнениеот BARETATA » 14 Май 2010, 19:28

Е , в Четвъртък дойде и това при мен . Ама , няма много да служим с новия, живи и здрави сменявам Поделението ...

Нови началници в пет районни управления на ОДМВР - София
Те са назначени след предприетите действия от ръководството на МВР и ОДМВР-София за оптимизиране на работата и подобряване на резултатите
Ръководният екип на ОД МВР-София представи на състава новите началници на районните управления в Елин Пелин, Костенец, Костинброд, Ихтиман и Своге.
След извършената комплексна проверка на областната дирекция и предприетите действия от ръководството на МВР и ОДМВР-София за оптимизиране на работата и подобряване на резултатите, в пет районни управления бяха назначени нови началници.
Ръководният пост в РУ-Елин Пелин поема инспектор Методи Методиев, който работи в МВР от 1992 г. , началник група “Оперативна” в магистрална полиция на областната дирекция.
Началник на РУ-Костенец става дългогодишният началник на РУ-Ихтиман и РУ-Пирдоп – главен инспектор Стоян Димитров, който е започнал кариерата си във вътрешното ведомство през 1992 година.
Началник на РУ-Костинброд е главен инспектор Аспарух Недков, досегашен служител в ГДБОП, назначен в МВР през 1999 година.
Главен инспектор Милен Цолов е новият началник на РУ-Ихтиман, в структурите на МВР е от 1986 година, до момента началник група в икономическа полиция на областната дирекция.
Инспектор Милен Пейов, досегашен старши разследващ полицай в РУ-Своге, застава начело на местната полиция. Инсп. Пейов е започнал кариерата си в МВР през 2003 година.
В близките дни се очакват още промени в ръководния състав на ОД МВР-София.

http://press.mvr.bg/News/news100514_03.htm
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Органи на Управление

Мнениеот BARETATA » 05 Юли 2010, 18:47

Седмина ръководни служители на МВР получиха пагони за празника
Директори на главни, специализирани и областни дирекции бяха наградени от министър Цветан Цветанов с почетни знаци и почетни отличия
Директорът на ГДБОП Станимир Флоров от днес е главен комисар. Старши комисари стават директорите на дирекциите “Европейски съюз и международно сътрудничество” Петя Първанова, “Инспекторат” – Сергей Дамянов, “Човешки ресурси” – Борис Димитров, СДВР – Валери Йорданов, ОДМВР-София Пламен Василев и ОДМВР-Пловдив Тодор Чонов. Почетно отличие на МВР “За доблест и заслуга” получават полицаят от ОДМВР-Ямбол Петър Петров и прокурорът от Софийска районна прокуратура Александър Налбантов.
Почетен знак на МВР – първа степен бе връчен на главния секретар на МВР Калин Георгиев. Втора степен – директорът на ГДГП Захарин Пенов и трета степен – директорът на ГДКП Ангел Антонов.
Почетен медал на МВР получават директорът на ГД”Гражданска защита” Стефко Бурджиев и независимият експерт към ГДБОП Милен Антов.
Ръководни служители бяха наградени от министъра в началото на националното съвещание на МВР. Почетен знак – втора степен получават директорите на: ОДМВР-Пазарджик Стоян Стоянов, ОДМВР-Стара Загора Алекси Алексиев, дирекция “Български документи за самоличност Мария Костадинова, дирекция “Планиране и управление на бюджета Атанас Караначев. Почетен знак – трета степен – директорите на ОДМВР-Бургас Милен Димитров, ОДМВР-Хасково Петьо Петров, дирекция “Международно оперативно полицейско сътрудничество” Димитър Георгиев, командирът на СОБТ Кирил Димов и Керстин Бояджийска – дирекция “Пресцентър и връзки с обществеността”.
Почетно отличие на МВР – втора степен бе връчено на Цветан Иванов, директор на СДОТО. Трета степен получават директорите на ОДМВР-Ловеч Георги Иванов, ОДМВР-Русе Светослав Първанов, на дирекция “Вътрешна сигурност” Румен Ганев и Института по психология Неделчо Стойчев. Директорът на ИКТ Валери Спасов е награден с обявяване на благодарност.

http://press.mvr.bg/News/news100705_03.htm
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Органи на Управление

Мнениеот Sir Humphrey » 06 Юли 2010, 23:17

Изображение

Някой знае ли откъде му е тази звезда?



А тия две снимки са великолепни! Наградените са в центъра на вниманието. :D
Изображение

Изображение

Ако бях на Цветанов щях дисциплинарно да накажа фотографа. То бива бива некадърност, ама чак пък толкова....
Последна промяна Sir Humphrey на 06 Юли 2010, 23:20, променена общо 1 път
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Органи на Управление

Мнениеот Nabora » 06 Юли 2010, 23:19

Вероятно е потомствена от царският двор ;)
Nabora
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 34
Регистриран на: 06 Окт 2009, 19:12

ПредишнаСледваща

Назад към Ръководство на МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта