Министър Цветанов критикува генералния секретар на МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Министър Цветанов критикува генералния секретар на МВР

Мнениеот Lord » 26 Яну 2012, 19:56

Калин Георгиев е депозирал оставката си

Главният секретар на МВР Калин Георгиев е депозирал оставката си, предаде репортер на БГНЕС.

Няма информация дали оставката е приета. По-рано днес Калин Георгиев каза, че е длъжен да се съобрази с критиките на премиера, за това, че трябва да понесе отговорност за последните полицейски операции. Запитан дали би подал оставка, Георгиев обяви, че вече е взел своето решение, без да уточнява какво е то. Докладвал го е на министъра на вътрешните работи Цветан Цветанов и очаква той да се върне от чужбина, за да вземе на свой ред решение. Мисля, че съм човек, който носи отговорност, каза Георгиев. В същото време отбеляза, че съществуват различни равнища на отговорност за различни управленски решения.

Това стана часове след като Борисов го упрекна с думите: "Когато бях главен секретар, за всички операции на МВР излизах и отговарях аз. Сега на Калин Георгиев не съм му чул гласа". Това не е първият случай, в който работата на Георгиев е критикувана от премиера. След напрежението в Катуница Борисов разкритикува главния секретар за това, че полицията "изпуснала ситуацията".


http://news.bgnes.com/view/981220
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Министър Цветанов критикува генералния секретар на МВР

Мнениеот Lord » 26 Яну 2012, 20:33

Според bTV, след разговор с Премиера г-н Калин Георгиев се е отказал да подава оставка.

Коментара беше кратък и няма детайли.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Министър Цветанов критикува генералния секретар на МВР

Мнениеот osata » 26 Яну 2012, 20:40

Lord написа:Според bTV, след разговор с Премиера г-н Калин Георгиев се е отказал да подава оставка.

Коментара беше кратък и няма детайли.


Е то това аз го знам още преди двамата да разговарят ;) ;) .
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Министър Цветанов критикува генералния секретар на МВР

Мнениеот Lord » 26 Яну 2012, 22:13

osata написа:
Lord написа:Според bTV, след разговор с Премиера г-н Калин Георгиев се е отказал да подава оставка.

Коментара беше кратък и няма детайли.


Е то това аз го знам още преди двамата да разговарят ;) ;) .


Да изчакаме биг бос, все пак...
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Предишна

Назад към Ръководство на МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта