ПИВНИЦА "КУХИЯТ КРАК"

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ПИВНИЦА "КУХИЯТ КРАК"

Мнениеот BARETATA » 22 Сеп 2010, 14:54

Аз само салата , не подноса :lol: :lol: :lol:
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: ПИВНИЦА "КУХИЯТ КРАК"

Мнениеот daniela_suzi » 25 Сеп 2010, 09:20

BARETATA написа:Аз само салата , не подноса :lol: :lol: :lol:


;) Баретич,като гледам-подноса добър.Хайде сега си папкай сам салатата да не ти разваляме рахатлъка! :D
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: ПИВНИЦА "КУХИЯТ КРАК"

Мнениеот BARETATA » 25 Сеп 2010, 23:28

Да не кажете само ,че съм егоист , :D
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: ПИВНИЦА "КУХИЯТ КРАК"

Мнениеот КОШМАР » 27 Сеп 2010, 10:49

Добър ден ;)

Една манджа, ама не за ядене, а за пиене. И по-бързо ако е възможно. На мнение съм шефа на пивницата "Кухия крак" да я преименова на "Кухата глава", щото като поръчам фанта с лимон ми се носи бира "Бекс". Разлика от земята да небето. Абе що го няма Стони? Къде се е запилял? Ай до скоро. :P :P :P
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: ПИВНИЦА "КУХИЯТ КРАК"

Мнениеот Куче » 27 Сеп 2010, 19:14

daniela_suzi написа:
BARETATA написа:Аз само салата , не подноса :lol: :lol: :lol:


;) Баретич,като гледам-подноса добър.Хайде сега си папкай сам салатата да не ти разваляме рахатлъка! :D


хохохо , Баретко за убиване си!. Салата с фанта :lol: ....Грях, грях голям :lol:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: ПИВНИЦА "КУХИЯТ КРАК"

Мнениеот BARETATA » 27 Сеп 2010, 19:33

Всичко е в нормата , няма да се излагаме - :lol:
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: ПИВНИЦА "КУХИЯТ КРАК"

Мнениеот Lord » 28 Сеп 2010, 22:08

monika..........уж тази вечер........., уж в тази кръчма........., уж маса............, а ти бях приготвил и подарък........... :( ,..........., шъ го изям, щот да не го хвърляме, като се развали де. :oops: :twisted: :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ПИВНИЦА "КУХИЯТ КРАК"

Мнениеот monika » 28 Сеп 2010, 23:14

Ето мееее, едва довлякох кашона с шоколадите ... :evil: Хайде, народе, на шоколади "Милка", днес съм обещала да черпя. :D. Моля, донесете за всички нещо изискано, по избор. Персоналът също е поканен! :) Най-обичам да празнувам без повод.
Лорде, май не се смята за подарък (и за рушвет :lol: ) това, което може да се изяде и изпие , така че, ... пак си помисли ...
"Ако съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш" - Майка Тереза
Аватар
monika
Полицай
Полицай
 
Мнения: 141
Регистриран на: 22 Авг 2009, 10:18

Re: ПИВНИЦА "КУХИЯТ КРАК"

Мнениеот daniela_suzi » 29 Сеп 2010, 08:20

Monika,с удоволствие ще гризна един шоколад,защото това е единствената храна,която е в състояние да ме изкуши. :) Иначе по повода за рушветите с един мой колега си имаме следния майтап-до 50 лв. е подарък,не рушвет или подкуп,така че ако се сложат в опаковката на един шоколад,всички ще са невинни като ангелчета -и даващия,и взимащия! :lol: Ха да ви е сладко!!!
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: ПИВНИЦА "КУХИЯТ КРАК"

Мнениеот slaron » 29 Сеп 2010, 10:00

Ееййй, шоколад ли?!?! :D Къде го??? Всичко ли изядохте бре, гадове такива?!?!? :( :twisted:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта