СЛАВИ...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: СЛАВИ...

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 04 Юни 2011, 23:54

Куче написа:Не съм на 100% негов фен ,но ми харесва че подържа постоянно духа на Българина. Всяко предаване споменава България и помага на доста хора. Вярно е, че има трибуна и може да го прави. Но нима други предавания го правят като него?

Кучич, стигнем ли до мегаполиса, всичко там става бизнес. Меко казано.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: СЛАВИ...

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 05 Юни 2011, 00:23

Слави нека си гледа бизнеса. Нека остави политиката.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: СЛАВИ...

Мнениеот oto skorzeni » 05 Юни 2011, 09:23

При него политиката е бизнес,и то доста печеливш,как да я остави.
oto skorzeni
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 220
Регистриран на: 02 Фев 2010, 22:52

Re: СЛАВИ...

Мнениеот Lord » 05 Юни 2011, 10:43

bTV се отрече от Слави, Кунева не е техният президент

Слави Трифонов и хората от неговия екип застанаха плътно зад кандидатурата на Меглена Кунева за президент. Това обаче провокира освен редица негативни коментари, но и светкавична реакция от страна на ръководството на bTV. Медията недвусмислено даде да се разбере, че действията и по-точно откритата политическа пропаганда, която прозвуча по време на предаването „Шпуто на Слави” по адрес на Кунева, по никакъв начин не отразяват общата политика. Те са изцяло дело на Слави Трифонов и трябва да се възприемат като негова солова акция, която не отразява официалното становище на bTV, пише Агенция Блиц.

Според хора от ръководството на телевизията, предаването на Трифонов е външна продукция, която има право на независима редакционна политика. Всички изявления, които звучат по време на предаването, са единствено и само отнасящи се до вижданията на продуцентската компания „Седем осми”, но не и до медията като цяло.

Малко преди да добие популярност това изявление от страна на bTV, редица представители на политически сили и обществени деятели изразиха недоволство от откритото „побутване” на Кунева в телевизионния ефир. Чуха се дори искания за намеса от страна на Съвета за електронни медии (СЕМ), който да се произнесе наказателно по посока на политическата пропаганда, звучала от телевизионния ефир.

Председателят на СЕМ обаче поясни, че във външни продукции, каквато е и предаването на Трифонов, ръководеният от него съвет може да се намесва единствено ако има нарушение на медийния закон.

http://www.razkritia.com/97824/btv-%D1% ... %8F%D1%82/


:D Брейййй, от bTV се наакаха от страх! :lol: Споко бе, от ГЕРБ няма да ви вземат лиценза, заради Славчо, всеки знае, че това е външна продукция. ;) :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: СЛАВИ...

Мнениеот daniela_suzi » 05 Юни 2011, 13:14

Аз не съм,както се казва-"върла фенка" на Слави,но аз също бих подкрепила г-жа Кунева от до сега излезлите в публичното пространство кандидатури за изборите!
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: СЛАВИ...

Мнениеот SFS » 06 Юни 2011, 22:23

Тази кучка за президент...не ви ли е срам бе глупаци?
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: СЛАВИ...

Мнениеот SFS » 06 Юни 2011, 22:26

Ето защо и аз се кандидатирам...след като доказали се некадърници отново се редят на опашката за да ви оправят ...нареждам се и аз...явно сте много глупави и един ден ще изберете и мен.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: СЛАВИ...

Мнениеот daniela_suzi » 06 Юни 2011, 22:52

SFS написа:Тази кучка за президент...не ви ли е срам бе глупаци?


Скъпи господине,струва ми се това е свободен форум и всеки може да казва мнението си свободно,което съвсем не е задължително да съвпада с Вашето.Ако искам и Волен Сидеров ще подкрепя-имам това конституционно право.А ако наистина се кандидатирате и Вие-желая Ви успех!
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: СЛАВИ...

Мнениеот Sir Humphrey » 06 Юни 2011, 23:38

...по никакъв начин не отразяват общата политика.


Така е, защото общата им политика е ветропоказателна.
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: СЛАВИ...

Мнениеот Lord » 07 Юни 2011, 19:30

Отклонихме се от темата, отворете си теми за президенти, кучки и нероден Петко, не ми акайте в темата, а тя е:
Lord написа:Слави си е пич, та дрънка! 8-)
защото..., или пък не е защото...
:P :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 61 госта