СЛАВИ...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

СЛАВИ...

Мнениеот Lord » 16 Май 2011, 13:58

Станислав Тодоров Трифонов:


Роден е на 18 октомври 1966 г. в Плевен. Завършва музикална гимназия в родния си град с виола. Заедно с Петър Курумбашев и Любен Дилов-син, той е първият продуцент на частна продукция в Българската национална телевизия.

В началото на 90-те години се появява студентската продукция „Ку-Ку“, където участва и Слави Трифонов.

През 1997 г. в предаването „Каналето“ участва активно в протестите срещу управлението на Жан Виденов.

През 1998 г. става продуцент и водещ на предаването „Хъшове“. То е свалено от БНТ след едно-единствено излъчване на 8 февруари. След това две години се излъчва в телевизия 7 дни и други кабелни телевизии в страната. Отличава се с остра политическа сатира и силно участие на група „Ку-ку бенд“. Основни идеолози на „Хъшове“ са сценаристите Росен Петров, Тошко Йорданов, Ивайло Вълчев, Драго Петров и Иво Сиромахов.

На 27 ноември 2000 г. Трифонов прави първото издание на „Шоуто на Слави Трифонов“ по бТВ. В момента е директор на продуцентска къща „Седем-осми“ АД, където до май 2008 година негов съдружник е Росен Петров. Продуцират предаванията „Шоуто на Слави“, Треска за злато, Вот на доверие, Файв Старс, Красавицата и отличника, Сървайвър 1 и Мюзик айдъл 1, както и предаването Пей с мен, което се излъчи по Нова телевизия.

Като певец издава 20 албума, заедно с Ку-Ку, Каналето, Хъшове и Ку-Ку бенд. През 2004 г. прави дует с вокалистката на „Антик“ — Елена Папаризу, наречен Why? („Защо?“). Слави Трифонов се опита да пробие с песента „Единствени“, изпълнена в дует със Софи Маринова за конкурса Евровизия 2005. След скандал, свързан с начина на гласуване, демонстративно се отказва от участие. Въпреки или именно заради това песента се радва на голяма популярност.

През 2008 година Слави Трифонов е осъден на 500 лева глоба за обида по адрес на Недялко Недялков, издател на вестник „Уикенд“. В интервюто за вестник „24 часа“ Трифонов нарече Недялков „утайка на обществото, която трябва да бъде натикана там, където ѝ е мястото“.

Проблеми със зрението: В интервю, излъчено в Шоуто на Слави на 20 април 2007 г., Слави Трифонов призна, че страда от ретробулбарен неврит на лявото око. „Преди единадесет години истината е, че имах сериозно засягане на лицеви нерви, в следствие на сериозен възпалителен процес в лицето ми. Имах зъби, които бяха много сериозно възпалени, трябваше да ги извадя, но те вече бяха дали този проблем. И единственото, което остана оттогава е, че имах и продължавам да имам много сериозно нарушено зрение на лявото око.“ Слави Трифонов обясни, че е поразена централната част на зрението му, в следствие на което се натоварва периферното зрение на лявото око и дясното око.

През последната седмица обаче са се появили проблеми и с другото му око, но проблемът не е толкова страшен, уточни Слави Трифонов. Поставена е обаче диагноза синузит. „Процесът може и да е обратим, но може и да остане така“, заяви Слави Трифонов. Засега лекарите са оптимистични, но оставят и сериозен процент съмнение, обясни той. Причините обаче за влошеното зрение и на дясното око може да са различни, пренатовареност, стрес, лекарите се опитват да ги установят. Три месеца по-късно Слави Трифонов се завръща на малкия екран на 9 юли 2007 г.


Албуми:
1.Ръгай чушки в боба (1993)
2.Шат на патката главата (1994)
3.Рома ТВ (1994)
4.Жълта книжка (1995)
5.Хъшове (1996)
6.Каналето - Най-доброто (1997)
7.Едно ферари с цвят червен (1997)
8.Франция здравей (1998)
9.Девети трагичен (1998)
10.Вавилон (1998 - 1999)
11.Няма не искам (1999)
12.Часът на бенда (2000)
13.Новите варвари (2001)
14.Най-доброто (2002)
15.Vox Populi (2002)
16.Прима патриот (2004)
17.Четири бири и оркестъра да свири (2005)
18.Ние продължаваме (2007)
19.No Mercy (2008)
20.Македония (2010)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: СЛАВИ...

Мнениеот slaron » 16 Май 2011, 15:58

:shock: Лорде, каква е тая ретроспекция / дисекция на Сл. Трифонов, бе?! Да не се гътнал, че не съм чула... :roll:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: СЛАВИ...

Мнениеот Lord » 16 Май 2011, 17:01

Пепел ти на езика, жив и здрав си е човека. ;)
Просто съм му фен, абсолютно ме кефи и затова му посветих тема. :) Сега, знам какво ще последва, ама на мен пък ми допада, и на сцената, и в личния живот, и като публичен, и като личен "образ". :D

Слави си е пич, та дрънка! 8-)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: СЛАВИ...

Мнениеот kkarakashev » 16 Май 2011, 19:18

Пич,пич, колко да е пич. Да мога да кажа че го уважавам по някакъв начин, че започна от ниско и стигна на високо. Имаше апетити към политиката, но за сега го резнаха. Продължава да усмива недъзите на обществото ни и това малко или много помага да се видим от страни. Иначе съм го засичал из Пловдив и по морето в доста "цветущи" състояния :lol: :lol: ама парата какво ли неправи :evil:
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: СЛАВИ...

Мнениеот Lord » 16 Май 2011, 19:46

В общи линии съм съгласен Краси, парата развращава, но той никога не посегна към дрогата, напротив изхвърли /след 1 жълт картон преди това/ Десислава Добрева, точно, заради употреба на марихуана /според мен правилно, таланта не носи индулгенции!/!
С едно не съм съгласен - той никога не залитна към политиката, никога не пожела да е какъвто и да е, за разлика от Камен Воденичаров, Любо Дилов или Петър Курумбашев, например.
Затова викам, че е голем пич, щото е голем. Бъзика се сам със себе си, позволява на екипа в ефир, извън сценария да се бъзикат с него, еми, голем си е!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: СЛАВИ...

Мнениеот Куче » 16 Май 2011, 19:54

Ясно е, че си му фен ,Лорд! :D Иначе и аз му харесвам доста от предаванията и много от тях е желателно да се гледат от "заспалия" българин. Но до там.......не може повече човека да бута ,ръчка и подканя всеки 8-)
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: СЛАВИ...

Мнениеот Lord » 16 Май 2011, 20:06

:shock: Баси, очаквах до сега да съм разчекнат, а то, подръжници ;) :P
Куче написа: Но до там.......не може повече човека да бута ,ръчка и подканя всеки 8-)

Прав си приятел, не може, просто физически не е възможно. Но, когато народеца в тази иначе не лоша държавица се тресеше от невероятен страх, по времето на Костов - Слави го навря в кучи гъз, барабар с цялото му правителство /не, че Костов не го навря в мазе с екипа му, де :lol: /, горе - долу така постъпи и при най-странното правителство през последните 20 години - това на ДПС с премиер Сергейчо, така продължава и днес. Малко, всъщност единици, биха се престрашили да говорят и действат така, спрямо действаща власт!
Иначе, когато падне властта - воеводи много у нас. ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: СЛАВИ...

Мнениеот kkarakashev » 16 Май 2011, 20:28

но той никога не посегна към дрогата
Lord, няма как да споря за нещо, което не съм сигурен на 100%, ама тогава мясаше на парцал, а това не мисля че беше от алкохола. Все пак аз не съм човека, който да го съди. Живота си е негов - да го ползва както си пожелае.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: СЛАВИ...

Мнениеот Lord » 16 Май 2011, 20:42

kkarakashev написа:
но той никога не посегна към дрогата
Lord, няма как да споря за нещо, което не съм сигурен на 100%, ама тогава мясаше на парцал...

Аз също не съм очевидец, но имам достатъчно контакти, за да съдя че е откровен в неприязънта си към наркотиците и цигарите. Иначе знам, че пие алкохол, но рядко и умерено. Отдавна тренира и се поддържа, ежедневно, което е похвално, според мен, повечето хора, като се позамогнат с пари и име се самозабравят и напълно изоставят, а той очевидно се стреми да се съхрани, да е нормален.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: СЛАВИ...

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 16 Май 2011, 22:15

Слави е пич, какъв е проблема и що...?
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Следваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 35 госта