СЛАВИ...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: СЛАВИ...

Мнениеот doznatel1 » 17 Май 2011, 00:04

Слави- най- добрия! ;)
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: СЛАВИ...

Мнениеот BARETATA » 17 Май 2011, 11:20

Lord , за наркотиците можем да поспорим , но лично иначе е долна интрига и клюка.Въпрос на време да се видим и тогава ще ти разясня . Не знам,може лично да го познаваш Слави , но все пак ...
Истината е ,че обаче прави едно предаване и развива едни неща , които никой не посмя да ги направи.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: СЛАВИ...

Мнениеот Хела » 17 Май 2011, 14:54

BARETATA написа:Lord , за наркотиците можем да поспорим , но лично иначе е долна интрига и клюка.

Ммне, обществена тайна му се вика. :mrgreen:
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Re: СЛАВИ...

Мнениеот avitohol » 17 Май 2011, 16:05

Lord написа::shock: Баси, очаквах до сега да съм разчекнат, а то, подръжници ;) :P .............................Но, когато народеца в тази иначе не лоша държавица се тресеше от невероятен страх, по времето на Костов - Слави го навря в кучи гъз, барабар с цялото му правителство .........Иначе, когато падне властта - воеводи много у нас. ;)

Тцццц Лорде чудя ти се, как можеЕДНОМРЕМЕННО да се възхищаваш на самураите- японци, и заедно с това да се прекланяш пред такъв учиндолски ибрикчия и помияр като Славчо Дългуча . Изобщо не е вярно това че е бил против Костофф- напротив, той го ДОКАРА на власт, като спретна невероятна кампания срещу правителството на "Виден-офф"- реф рен от популярния тогава кавър на сакралната за много българи песен на Емил Димитров. Последваха "7-8 ти ще си паднала " и разни други помиярщини.
Май точно по онова време по интелигентните от Хъшовете излязоха от трупата и поеха самостоятелен бизнес, разграничавайки се от него. До ден днешен доколкото знам Мартина Вачкова не му говори, както не са му гости ни Тончо, ни Камен и прочие. И няма как, най тежката битка е тази която таланта води със посредственноста, мисля беше казал Достоевски или някой друг от руските класици. А той е тотално посредствен, и само наличието на цял щаб сценаристи и режисьори придава някаъв облик на искучните му плоски каламбури. Момче за политически поръчки е той, както и целия му днешен екип.
Мнението си е изцяло мое естествено, не държа някой да го споделя.
Винаги са го изправяли срещу този, който е нарочен да си ходи / офф /.
avitohol
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 409
Регистриран на: 25 Дек 2009, 00:25

Re: СЛАВИ...

Мнениеот avitohol » 17 Май 2011, 18:59

А пък ако питаш мене лично, въпросната Деси която бил изгонил- е, ами то е ясн о, тя беше на порядъци над него като талант. За кратко време стана много, ама ТВЪРДЕ много популярна със , просто виртуозни изпълнения на известни фолк -хитове които изпълняваше неподражаемо. Въобще детето си беше талант и очевидно не се вписваше в чалгаджийската матричка, в която сценаристите се опитваха да вкарат невеоятното БЪЛГАРСКО ФОЛКЛОРНО наследство. Затова и я прогониха, възможно по далеч.
Как може някакъв си там българин- демек- гой, да показва колко сме високи духовно и какви необятни творчески хоризонти е познал българския творчески гений?. Недопустимо!
Затова- Дългия с неговия продран глас, чалга до дупка, милиционерски вицове и тъпи лафове за Магадан. Те тва е рецептата за маргинализацията на всичко българско и родно.
Извинявам се ако съм бил твърде остър, но - мило ми е родното не го давам за мутро-чалгата.
avitohol
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 409
Регистриран на: 25 Дек 2009, 00:25

Re: СЛАВИ...

Мнениеот Lord » 17 Май 2011, 21:54

avitohol написа:........Извинявам се ако съм бил твърде остър, но - мило ми е родното не го давам за мутро-чалгата.


Обиждаш ни Авито, това, че си откровен и искрен не значи, че си остър! Идеята е да имаш мнение, това е ценното, не само в тази тема и раздел, а във всички такива в този форум. Благодаря!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: СЛАВИ...

Мнениеот Добро Утро » 18 Май 2011, 22:27

Lord написа:В общи линии съм съгласен Краси, парата развращава, но той никога не посегна към дрогата, напротив изхвърли /след 1 жълт картон преди това/ Десислава Добрева, точно, заради употреба на марихуана /според мен правилно, таланта не носи индулгенции!/!
С едно не съм съгласен - той никога не залитна към политиката, никога не пожела да е какъвто и да е, за разлика от Камен Воденичаров, Любо Дилов или Петър Курумбашев, например.
Затова викам, че е голем пич, щото е голем. Бъзика се сам със себе си, позволява на екипа в ефир, извън сценария да се бъзикат с него, еми, голем си е!



Шъ извиняваш Лорд, но си в грешка....!!!Слави шмърка висококачествена кока :mrgreen: :mrgreen: / и това не е предположение или клюкина, а факт/ Все едно ,..илюзорно е единак , обективно е дирижиран!
Аватар
Добро Утро
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 417
Регистриран на: 02 Окт 2009, 21:37

Re: СЛАВИ...

Мнениеот Lord » 18 Май 2011, 22:36

Шъ извиняваш милейди, но оперативната ти информация е тотално недостоверна.
Моите източници са приятели и добри познати от дълги години, е имат известни прояви, но са в миналото им. ;)
Мога да ти споделя неща от 1994-1995 до сега, свързани със Слави, има всичко, дори политика, но не и наркотици. Иначе за Деси Добрева, Алекс Раева и т.н. е скучно да се говори, Варна, турне, море, марихуана, всеизвестно е и не ми е интересно.

Слави се опази чист, въпреки всичко и е №1! :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: СЛАВИ...

Мнениеот Добро Утро » 18 Май 2011, 22:45

Lord написа:Шъ извиняваш милейди, но оперативната ти информация е тотално недостоверна.
Моите източници са приятели и добри познати от дълги години, е имат известни прояви, но са в миналото им. ;)
Мога да ти споделя неща от 1994-1995 до сега, свързани със Слави, има всичко, дори политика, но не и наркотици. Иначе за Деси Добрева, Алекс Раева и т.н. е скучно да се говори, Варна, турне, море, марихуана, всеизвестно е и не ми е интересно.

Слави се опази чист, въпреки всичко и е №1! :mrgreen:


....Ми..Милорд нека Вашите източници ти споделят как подгрява преди концерт или как "разпуска" някогаш... :mrgreen:
Аватар
Добро Утро
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 417
Регистриран на: 02 Окт 2009, 21:37

Re: СЛАВИ...

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 18 Май 2011, 22:46

Lord написа:Шъ извиняваш милейди, но оперативната ти информация е тотално недостоверна.
Моите източници са приятели и добри познати от дълги години, е имат известни прояви, но са в миналото им. ;)
Мога да ти споделя неща от 1994-1995 до сега, свързани със Слави, има всичко, дори политика, но не и наркотици. Иначе за Деси Добрева, Алекс Раева и т.н. е скучно да се говори, Варна, турне, море, марихуана, всеизвестно е и не ми е интересно.

Слави се опази чист, въпреки всичко и е №1! :mrgreen:

Не се връзвай на простотии.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта