До модераторите

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

До модераторите

Мнениеот Куче » 21 Апр 2011, 17:37

До модераторите или админите ми е въпроса. Постоянно виждам ,хора които четат и им няма имената и никовете. Форума е PoliceBG. Направете така, че да четат хора с имената си или с ника си. Свидетел съм как колега пострада от външни хора. Да не говорим ,че журналистите са като хиени и ....лафа "като пръдне някой те се насират" е много верен 8-)
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: До модераторите

Мнениеот kkarakashev » 21 Апр 2011, 17:48

В смисъл са със скрит статус или ? Поне аз така го разбирам. 10 хора в форума, а с имена/nickname 5 ?
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: До модераторите

Мнениеот Lord » 21 Апр 2011, 17:50

Това е интернет приятелю. Форума е първият СВОБОДЕН ПОЛИЦЕЙСКИ ФОРУМ, с което се гордеем. Толкова години някои се опитаха да се внедрят, да яхнах този форум с користни цели, гордост за Админа и нас е, че не го позволихме!
Иначе форума има опция за скриване на даден потребител по негово желание или просто да не се регистрира или поне да не влиза с нейм и парола, а само да чете, като "гост". Разбира се и в двата случая ние "виждаме кой е или поне IP на госта". Нека си четат, какво те притеснява това, че хора четат форума ни и са анонимни?
Все пак ние не организираме заговор, а споделяме, дискутираме или просто се забавляваме.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: До модераторите

Мнениеот Куче » 21 Апр 2011, 17:50

kkarakashev написа:В смисъл са със скрит статус или ? Поне аз така го разбирам. 10 хора в форума, а с имена/nickname 5 ?

Да със скрит статус говоря 8-)
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: До модераторите

Мнениеот Куче » 21 Апр 2011, 17:54

Ок ,Лорд но тия хора ..."Гост"..създадоха доста проблеми на мой колега . иначе си прав , за че все пак е форум. Но такива главоболия може да ти донесе тоя "Гост"....че сам ще се питаш от къде ми доди на главата 8-)
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: До модераторите

Мнениеот Lord » 21 Апр 2011, 18:01

Ами, прав си приятелю, но не само за форумите. Човек трябва да знае какво прави и говори, защото "гости" и в реалния живот много и такъв един зложелател би могъл да сътвори големи гадории, и в служебен, и в личен аспект. :idea:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: До модераторите

Мнениеот Lord » 21 Апр 2011, 18:03

Куче написа: Свидетел съм как колега пострада от външни хора.


Ако не е проблем сподели случая без имена? :roll:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: До модераторите

Мнениеот Куче » 21 Апр 2011, 18:08

Lord написа:Ами, прав си приятелю, но не само за форумите. Човек трябва да знае какво прави и говори, защото "гости" и в реалния живот много и такъв един зложелател би могъл да сътвори големи гадории, и в служебен, и в личен аспект. :idea:


Мисля ,че трябва да има някакви "граници" в такива форуми. Не може аз да си казвам мнението в тема за полиция и някой външен да ме провокира или дразни ,който само за да се направи на интересен или пред шефа си в дадена медия..да се прави на супер-герой. Не те обвинявам в нищо..даже ако трябва и аз ще си кажа мнението и други колеги...да го измислим тоя ...за мен добър форум 8-)
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: До модераторите

Мнениеот Куче » 21 Апр 2011, 18:12

Lord написа:
Куче написа: Свидетел съм как колега пострада от външни хора.


Ако не е проблем сподели случая без имена? :roll:


Да извадиха мнението на мой колега от форума ,след жалба на тъжител. Е ,момчето ми се обади и...спечелихме делото веднага. И то за глупости беше цялата история. Край! 8-)
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: До модераторите

Мнениеот kkarakashev » 21 Апр 2011, 18:18

Мисля си , че когато всеки застане зад думите си, искреността и убедеността му в правотата им, няма кой да го "набеди" пред някой. Всеки има право на мнение и свобода да го изразява. Лично аз много мразя, не тук, а по други форуми когато някой "анонимен" започне да се прави на велик и умен. Все пак е Интернет - на човек му трябва малко познание ;) за да разбере всеки , който пише точно къде се намира ;) ама на..... малко разбирачи го знаят това :lol: :lol:
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Следваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта