ИСТОРИЯ НА ВАМПИРИЗМА

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ИСТОРИЯ НА ВАМПИРИЗМА

Мнениеот mao11 » 19 Мар 2011, 10:22

КОШМАР написа:мао, който и да си хайде не говори повече с мен. И аз ще те подминавам. Така ще да е по-добре. Ще удържа на думата си, защото не гарантирам тяхната позитивност, а по всяка вероятност ще бъдат вампирски с огън и жупел. Понякога ми се удава. Благодаря за вниманието до момента. Повече не го прави. Хайде спри да ме виждаш. Имаш бан от мен. Толкова ти беше. Съществуването ти за мен в този форум приключи.

УХААААААААА
мир и спокойствие в душата ми
в другия форум беше много по трудно
приемам
повече няма да коментираме мненията си
нито ти моите нито аз твоите
съгласна
mao11
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 252
Регистриран на: 23 Яну 2011, 20:00

Re: ИСТОРИЯ НА ВАМПИРИЗМА

Мнениеот Кошмар1 » 30 Ное 2013, 19:44

:D :mrgreen: Здрасти ви. Ето нещо, което ми беше интересно:
"Таламаска са тайнствена група Вампиро поклоници които смятат че Вмпипите произхождат от Египет или Кемет,както тогава е наричан.
Легендата е следната:
4-то хилядолетие пр.хр. Кралят и Кралицата на Кемет с мисълта да изкоренят канибализма от народа си, взели за заложници две вещици близначки от територията на Палестина, от племе живеещо в подножието на планината Кармел, с цел да разберът техните тайни. Обяснението на вещиците не удоволетворило управниците и те се погаврили с тях. Но зъл дух се вселил в Кралицата на Кемет за да отмъсти. В резултат от сливането се образувала нова форма на живот (Вампирът) която пие кръв и се размножава като предава тази кръв на човек който е на границата м/у живота и смъртта. Кралицата превърнала и краля в Вампир и тка се започнало всичко.
Името на кралицата е Ака666а позната ни от Филма Кралицата на прокълнатите."

Само да кажа и доколкото разбрах, че вампирите от Кемет и Таламаска са част от романите на Ан Райс, а митовете за вампири в действителност произлизат оше от Месопотамия. :P

Приятна вечер :mrgreen:
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Предишна

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта