Клюки, слухове, скандали

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Клюки, слухове, скандали

Мнениеот КОШМАР » 26 Фев 2011, 18:47

Елена-Петрова

Елена Петрова иска да играе с Къванч Татлъту

Елена Петрова прегръща идеята да се снима в турски сериал, като дори иска да си партнира с Къванч Татлъту. Ако поканят българската актриса, тя признава, че веднага би приела. Нещо повече – красавицата от „Стъклен дом” е убедена, че ще грабне и първа награда от „Алтън Келепек“ – в превод „Златна пеперуда“. Това са турските „Оскари” и Елена вярва, че южната ни съседка ще остане очарована от играта й.

Не подценявайте турските сериали, казва актрисата в интервю за „24 часа”. Петрова е на мнение, че те в Ориента има много силни, истински сериали, които затрогват с историите си, със сюжета и с актьорската игра. „Жалко, че у нас не ги излъчват”, бърза да добави Елена.

Мераците й да се изяви в турски сериал обаче не се харесаха на феновете й. „Не стига, че всяка вечер трябва да им гледаме турските истории в праймтайма, ами сега искат да ни крадат и актьорите. Елена няма място в турски сериал, това само ще смъкне рейтинга й”, коментират вече възмутени почитатели на Петрова.

Други пък са на обратното мнение и смятат, че комшиите трябва да видят какви талантливи актьори имаме ние, българите. „Елена би се справила много по-добре в актьорската игра, отколкото Сонгюл Йоден в „Перла”, убедени са фенове на най-обсъжданата българска актриса Елена Петрова.

клюки.бг
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: Клюки, слухове, скандали

Мнениеот КОШМАР » 26 Фев 2011, 18:51

Ако решите да изпратите кучето си на почивка във Франция вече това не е проблем. Не съществуват никакви пречки да го направите, тъй като в Париж откриха луксозен хотел за кучета.

От край време Франция е известна с богатото си разнообразие от луксозни хотели на световно известни вериги, задоволяващи вкуса и на най- претенциозните си клиенти. Сега вече французите могат да се гордеят с още една придобивка- нов хотел за кучета, където четириногият ви приятел ще може да се наслади на грижи и внимание, отговарящи на обслужването в четиризвезден хотел.

Нов кучешки хотел отвори вратиДокато вие обикаляте парижките забележителности или имате някаква работа за вършене, опашатият ви любимец ще се глези в лукс и разкош. Цените на стаите започват от 35 евро и включват удобна спалня, телевизия и уебкамера. /шашаво.нет/
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: Клюки, слухове, скандали

Мнениеот КОШМАР » 26 Фев 2011, 18:54

Тишо на Венета си хванал любовница

Тъмни облаци надвиснаха с пълна сила над семейното щастие на тв водеща Венета Райкова и Тишо, научи "Шашаво".

Причина за личните им драми е станала извънбрачната връзка на Тихомир, който от няколко месеца е подновил контактите си със свое бивше гадже. Настоящата любима на ресторантьора се казва Елжана Димитрова и работи като кинезитерапевт в частна клиника за рехабилитация.

Двамата се познавали от около десет години, но Тишо временно бил прекратил контактите си с Елжана покрай сватбата с Венета. Сега двамата са дали свобода на чувствата си, което стигнало до ушите на Венета. Тя изпаднала в истерия виждайки как брака й се разпада без да може да направи нищо по въпроса.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: Клюки, слухове, скандали

Мнениеот КОШМАР » 02 Мар 2011, 14:17

Галя Щърбева се мести в Австрия

Красивата новинарка Галя Щърбева имала желание да се мести да живее в Австрия. Заедно със съпруга си тя искала да започне нов живот зад граница, защото не виждала никакъв смисъл да стои в България.
„Немският ми е на добро ниво, бих се пробвала за репортер в някой чужд канал. В България наистина не виждам бъдещето си, мъжът ми също. Вече два пъти подадох молба за напускане на Нова телевизия, като впоследствие ги оттеглих, защото съм много нерешителна“, споделя чаровната водеща.
Но макар и нерешителна, тя искала да направи всичко възможно, за да се нареди сред родните емигранти, реализирали се успешно в чужбина

Източник kliuki.bg
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: Клюки, слухове, скандали

Мнениеот doznatel1 » 02 Мар 2011, 14:32

Кучето ми стана на 1г 4м :D :D :D :D :D
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Клюки, слухове, скандали

Мнениеот КОШМАР » 02 Мар 2011, 14:57

Честито! :D Да почерпиш на срещата с тортичка. Ше духаме свещички да е живо и здраво. Иначе мен ме е страх и от кучета, освен от мъже. Не знам защо, като минавам покрай тях все започват да ръмжат /кучетата де/. :D
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: Клюки, слухове, скандали

Мнениеот doznatel1 » 02 Мар 2011, 15:05

КОШМАР написа:Честито! :D Да почерпиш на срещата с тортичка. Ше духаме свещички да е живо и здраво. Иначе мен ме е страх и от кучета, освен от мъже. Не знам защо, като минавам покрай тях все започват да ръмжат /кучетата де/. :D



Моята принцеса е изискана и красива дама, тя не ръмжи на хората, държи високо ниво на поведение и е много послушна! След 2 месеца ще се сгодява за прекрасен пясъчен пинчер. :D
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Клюки, слухове, скандали

Мнениеот КОШМАР » 02 Мар 2011, 15:13

Браво! Да сложиш снимки да видим красивата дама и пинчера. А сватбеното облекло вече избрано ли е? А музиката каква ще бъде? Други какви видове песчета ще присъстват? :D Мноооого работа те очаква по тази сватба. Дано ти стигнат мънитата.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: Клюки, слухове, скандали

Мнениеот doznatel1 » 02 Мар 2011, 17:48

КОШМАР написа:Браво! Да сложиш снимки да видим красивата дама и пинчера. А сватбеното облекло вече избрано ли е? А музиката каква ще бъде? Други какви видове песчета ще присъстват? :D Мноооого работа те очаква по тази сватба. Дано ти стигнат мънитата.



Ще бъде в тесен кръг! :D
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Клюки, слухове, скандали

Мнениеот doznatel1 » 02 Мар 2011, 17:50

Изображение
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Следваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта