Клюки, слухове, скандали

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Клюки, слухове, скандали

Мнениеот Lord » 23 Авг 2011, 20:33

:lol: 100 поста на ден?! Е, аз пак ще съм откъм страната на булката... :cry:

Нинджа, ако материалите минават през теб, сложи ми някоя и друга нула на бройката отзад, ще се реванширам, като изгрее и на мойта алея слънце, обещавам. :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Клюки, слухове, скандали

Мнениеот Lord » 23 Авг 2011, 20:41

ninja написа:...И не, не съм подкупен, сорри. :D


Да бе, да, от другата сряда са забранени даренията, а "Сандерото" не се движи със слънчева светлина или водород от атмосферата, не на мен тия. :P :D
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Клюки, слухове, скандали

Мнениеот Lord » 23 Авг 2011, 21:38

За което ще получиш плакет на КЗК, на гърба с автограф на Валентин Златев. ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Клюки, слухове, скандали

Мнениеот osata » 24 Авг 2011, 07:49

Хубаво си намерил буква "о", ама ти трябват още пет буквички. Аз затова вече хвърлям две "о"-а и три "у"-та. :mrgreen:

По-грешка го бях написал другаде. Коментара на Лорд да се чете след този. Ади да ходим да бачкаме.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Клюки, слухове, скандали

Мнениеот Lord » 31 Авг 2011, 20:16

Дянков обяви вдигане на доходите през 2012 г.

През 2012 година ще има увеличаване на доходите на населението, защото вече има финансова стабилност, обяви на пресконференция в Смолян вицепремиерът и министър на финансите Симеон Дянков.
От вчера министър Дянков е на посещение в Смолянска област. Вицепремиерът откри ново депо за отпадъци в Доспат и посети Девин, където проведе срещи с местната общественост, съобщава изданието „Смолян днес", цитира го КРОСС.

„В края на септември правителството ще може да обяви каква ще е доходната политика. Това, по което се работи по-активно е прогнозата за икономическия ръст на България и на Европа като цяло, защото лятото беше период, в който имаше доста по-голяма несигурност в европейската икономика. Нашите прогнози за 2012 година излизат в края на септември. Само след това ние ще имаме възможност да кажем каква ще е доходната ни политика, но определено през 2012 година ще има възможност за увеличаване на доходите. Просто трябва още малко време”, каза министърът.

Само преди дни по повод поисканото от КНСБ увеличение на заплатите в бюджетната сфера с 10% от януари Дянков бе категоричен, че няма да се подаде на натиск на синдикатите и че още е много рано да се прецени има ли възможност за увеличение.
В началото на август той каза, че през пролетта на 2012 година ще има и ново увеличение на минималната работна заплата.

Според него трябва да има децентрализация във финансирането на общините, но това може да стане само когато кметовете са толкова финансово дисциплинирани, колкото и правителството.

Допустимият размер за дълговете и на местните бюджети е 10 процента (колкото е дългът на централната власт - но измерен спрямо БВП на цялата държава - бел. ред.). За недисциплинираните общини ще се въведат глоби под формата на удръжки от държавните субсидии, цитира Дянков и вестник "Марица", който също пише за обещаното увеличение на доходите. "Много кметове като градоначалниците на Смолян, Перник, Дупница харчат преди изборите на юруш, така че на техните наследници ще им бъде много трудно и ще им трябва поне 2 години, за да вкарат в ред финансовия батак, който ще заварят", даде пример финансовият министър.

Очаквайте подробности


http://dnes.dir.bg/news/simeon-djankov- ... te-9390980
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Клюки, слухове, скандали

Мнениеот Lord » 02 Сеп 2011, 19:10

Ах,тези пари



:mrgreen:

За какво ни са всички тези пари ?



:mrgreen: :D
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21


Предишна

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 58 госта