От други форуми

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

От други форуми

Мнениеот SFS » 10 Сеп 2009, 00:50

--------------------------------------------------------------------------------
Братя и сестри,

Позволяваме си да Ви уведомим (ако и със закъснение поради болести в семейството), че в събота на 12 септември в 12 часа по обед, пред Паметника на Жертвите на комунизма (на пресечката на Масачузет и Ню Джърси Авеню (на около 150 м по Масачузет Авеню от Юниън Стейшън), ще се извърши Панахида за над 30,000 жертви на комунизма в България.

Панахидата ще се извърши на старобългарско-славянски език от Отец Василий Харук, придружаван от Отец Пери от Българските православни черкви Свети Георги и Св.Св. Кирил и Методий.

С извинение за закъснението Отец Стефан от Свети Иван Рилски и членовете на Св. Георги и Св. Иван Рилски са най-искрено поканени да присъстват на вече традиционната (6-та година) Панахида за Жертвите на комунизма в България.

Молим най-настойчиво всички да отделят по малко време и поканят абсолютно всички техни близки и познати на това всебългарско честване на Жертвите на комунизма в България.

Поканваме всички, които могат да донесат традиционното жито за помен.

С християнски привети
Ваш Мат Матюс

http://www.huembwas.org/Z_News/Kepek/Na ... ial338.JPG
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: От други форуми

Мнениеот SFS » 10 Сеп 2009, 00:51

Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: От други форуми

Мнениеот Lord » 10 Сеп 2009, 20:39

Приятел, мислиш ли, че някой ще се вдигне оттук да дойде или пък, че нашия форум е толкова посещаван от българите в северна Америка?! ;) Знаеш, че там имаме куп емигрантски форуми, опитай в тях, далеч по-резултатно ще е.

P.S. Ако ходиш на мероприятието предай моите християнски поздрави на брат Мат Матюс, другите братя и сестри, пожелавам им безсмъртие!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: От други форуми

Мнениеот slaron » 10 Сеп 2009, 21:40

Ааа, Lord - е, не си прав! Моя билет вече е в джоба ми! Там ще съм! :roll:
Това не е за изпускане, дааам..... :roll:

Изображение
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: От други форуми

Мнениеот SFS » 10 Сеп 2009, 22:15

Вашингтон е на 1000 километра от Монреал...естествено ще отида, колкото и и ограничено да е времето ми. Ще намеря сили и ще направя това усилие, защото има неща, които си заслужават. Трудно е да го разберете но дано в този ви живот все пак някой ден прозрете смисъла. За мйоя радост жена ми ме подкрепя и ще е с мен а за още по голяма радост с мен ще е тази година и моя син. Така, че усилието ще е приятно. Инак ще предам поздрави и от вас на Мат, който е избягал от затвора България след 1944 г. и до ден днешен живее в САЩ. Ще предам поздрави и на Лии Едуардс, който познавам лично, ще поздравя събралите се и специално от приятелите ми от Де-зората. Вероятно там ще бъде и посланника ни ...та ще кажа и на него ;)
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: От други форуми

Мнениеот Матейко » 24 Фев 2012, 22:51

Нямам какво да напиша по темата, но ми направи впечатление, че тя беше най-назад. След като имам възможност само с един пост да я изстрелям поне за малко най-напред, защо да не го направя. Ето, че не е толкова важно какво ще се каже. Важното е да се каже. :)
Матейко
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 326
Регистриран на: 04 Авг 2011, 21:35

Re: От други форуми

Мнениеот Lord » 25 Фев 2012, 16:09

Матейко написа:Нямам какво да напиша по темата, но ми направи впечатление, че тя беше най-назад. След като имам възможност само с един пост да я изстрелям поне за малко най-напред, защо да не го направя. Ето, че не е толкова важно какво ще се каже. Важното е да се каже. :)



Туй от кой форум е, че не си сложил линк, Матейко, пък /освен гаджето/ и акъло взе да ми изневерява? :oops:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: От други форуми

Мнениеот Lord » 28 Сеп 2012, 19:59

:D иЗстинските новини за страната и света само и единствено тук: http://nenovinite.com/ :lol:


:mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: От други форуми

Мнениеот Кошмар1 » 07 Окт 2012, 20:51

цитатче: Братя и сестри,

Позволяваме си да Ви уведомим......
............................
Фюит, не знаех, че имам брат в Монреал и ме кани да мръдна до пресечката на Масачузетс. Братко, как не прочетох това по-рано. Направо ми поникнаха крила от тази покана. :)
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35


Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта