Предложение !?!

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Предложение !?!

Мнениеот daniela_suzi » 10 Окт 2010, 11:01

Basaev написа:Мислех, че вие като служители в системата на МВР сте най-заинтересовани от такива прояви ...... ама НЕ. Веднага се почват обяснения от рода - ти защо не го направиш, а досега не си ли го правил, кой те спира .... и т.н. А ето го и обяснението :
http://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID= ... 04&Level=3 ... с две думи - ОВЧИ НАРОД !


С цялото ми уважение към всеки един съфорумник,включително и към Вас-Basaev,но със скромната бройка мнения и коментари от ваша страна тук първо прочетете добре това,което е обсъщано в темите и какво съответно е направено в насока благотворителност и тогава ни квалифицирайте като ОВЧИ НАРОД!Аз лично стоя зад името си и отстоявам мнението си.Така че,по-полека да караме с квалификациите тук,не ни познавате и не ни обиждайте!!! :evil:
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Предложение !?!

Мнениеот BARETATA » 10 Окт 2010, 11:08

Basaev , първо си си сложил НИК на един от най-големите Терористи в Света и си готов да обиждаш. Наистина всички ние имаме "трески за делане" , но това не ти дава право да Обиждаш . Както ти каза Модератора на Форума,а именно SYNOPTIK , това е истината и към това се придържаме . Това е свободен форум с Авторски права и трябва да се регулират и спазват , нали така ???
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Предложение !?!

Мнениеот Basaev » 10 Окт 2010, 15:23

BARETATA написа:Basaev , ...... Това е свободен форум с Авторски права и трябва да се регулират и спазват , нали така ???

Така е.
В борбата със здравия разум, победата ще бъде наша....
Аватар
Basaev
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 232
Регистриран на: 04 Окт 2010, 00:12

Re: Предложение !?!

Мнениеот slaron » 10 Окт 2010, 22:49

Уважаеми г-н Basaev,

Искам да Ви поздравя с "Добре дошъл!" в нашият скромен форум! :)

Интересно ми е да науча - с какво събудихме любопитството Ви и защо решихте да останете при нас? :?:
Заинтригувахте ме с Вашите предложения. Друг е въпросът как биха могли те да се осъществят... :roll: Но една дискусия по тях не пречи - нали в спора уж се раждала истината! ;) Стига той да протича по правилата! Например - без епитети и различни квалификации и без прокламиране на всякакви политически идеи! :!: Надявам се Вашият престой тук да е ползотворен и успешен! :)
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Предложение !?!

Мнениеот Basaev » 10 Окт 2010, 22:58

slaron написа:Уважаеми г-н Basaev,

Искам да Ви поздравя с "Добре дошъл!" в нашият скромен форум! :)

Интересно ми е да науча - с какво събудихме любопитството Ви и защо решихте да останете при нас? :?:
Заинтригувахте ме с Вашите предложения. Друг е въпросът как биха могли те да се осъществят... :roll: Но една дискусия по тях не пречи - нали в спора уж се раждала истината! ;) Стига той да протича по правилата! Например - без епитети и различни квалификации и без прокламиране на всякакви политически идеи! :!: Надявам се Вашият престой тук да е ползотворен и успешен! :)

Евала ! Ами как - имам разни приятели тук-там и мога да съдействам наистина да се организира такава инициатива. Наистина искам да се помогне на тези хора - семействата на загиналите полицаи и мога да набера според мен доста съмишленици. Въпрос на воля е всичко. ! И никой не може да ме убеди в противното.
В борбата със здравия разум, победата ще бъде наша....
Аватар
Basaev
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 232
Регистриран на: 04 Окт 2010, 00:12

Предишна

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта