просто животно - не мисля !!!

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: просто животно - не мисля !!!

Мнениеот doznatel1 » 10 Окт 2010, 11:02

NANIOX написа:
doznatel1 написа:
Куче написа:Тъжно е да !. Но скоро четох ,че повече се премазват хора от колкото животни в света...е това е още по-тъжно!?!!


Напълно съм съгласна, статистиката за прегазени и убити хора е много по плашеща, има нещо което ме влудява, когато човек убие куче или някакво друго животно от "Четери лапи" се вдигат и почват да нападат. А когато се побликува- "Жена разкъсана от кучета", "Дете нахапано от улични кучета" и се спотайват надълбоооко. Може кучетата да нападат и да хапят хора, а не може да има справедливост. Само едно ще кажа, ако някое куче нахапе детето ми, ще го разфасовам на малки парчета!!!


А дали според теб,кучето е виновно за поведението си,или пак всичко опира до човеците???



На мен ми се случва следната ситуация, излизам от нас и тръгвам към спирката, слушам си музика на телефона,докато сменям песните чувам ръмжене зад мен, обръщам се и едно куче ми оголило зъби, за първи път го виждах този помяр в квартала. Та да те питам, аз с какво съм виновна че то е агресивно и ме напада? А? А едно дете с какво може да е виновно, като си играе на площадката около него глутница кучета, и заради страха му го нападат. Защото нали знаеш че те надушват страха и стават по агресивни! А отговори ми на това!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: просто животно - не мисля !!!

Мнениеот daniela_suzi » 10 Окт 2010, 12:02

На мен пък сутринта докато пътувах към работата,на три пъти пред колата ми изскачат улични кучета и добре,че движението в почивните дни не е интензивно,иначе-не знам.Движат се на глутници и не знаеш кое по-напред да пазиш.Иначе,когато дилемата е дете или улично куче,надявам се няма да ми се обидите за жестокостта,но мисля знаете какво бих избрала като родител.А вие???
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: просто животно - не мисля !!!

Мнениеот kkarakashev » 10 Окт 2010, 12:06

.... предполагам ще опитам да избегна и двете ако съм с кола и с минимални щети на колата. С камиона е друго. За съжаление предполагам е , че няма и да натисна спирачка ако съм с 5о или над. Ще стане ад, ако има и движение около мен. Инстинкта на повечето е спирачка и завой на някъде, а с камион и около него коли е ...... фатално.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: просто животно - не мисля !!!

Мнениеот daniela_suzi » 10 Окт 2010, 12:22

Понеже се сетих,че имаме съфорумник с никнейм-КУЧЕ,искам да го поздравя с най-новата песен на негов любим изпълнител!!!Дано не се чувства косвено засегнат от коментарите тук!!! :)

От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: просто животно - не мисля !!!

Мнениеот Куче » 10 Окт 2010, 12:37

Споко Дани не се засягам. Все пак човека е най-добрия приятел на кучето! :lol: :lol: :lol:
Благодаря за поздрава ,песничката е супер!!! 8-)
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: просто животно - не мисля !!!

Мнениеот daniela_suzi » 10 Окт 2010, 12:41

Куче написа:Споко Дани не се засягам. Все пак човека е най-добрия приятел на кучето! :lol: :lol: :lol:
Благодаря за поздрава ,песничката е супер!!! 8-)

Един колега имаше следния лаф-жената е най-добрия приятел на човека,но е на 67 място след колорадския бръмбар!!! :lol: :lol: :lol:
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: просто животно - не мисля !!!

Мнениеот Куче » 10 Окт 2010, 12:46

Мдаа ,този лаф не бях го чувал :lol: Лъжа ли е ,че колорадския бръмбар е по-симпатичен от една жена :lol:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: просто животно - не мисля !!!

Мнениеот daniela_suzi » 10 Окт 2010, 12:49

Ако жената е комбинация между блондинка и брюнетка,защото бръмбара е черен на жълти ивици :lol: :lol: :lol:
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: просто животно - не мисля !!!

Мнениеот NANIOX » 10 Окт 2010, 20:52

doznatel1 написа:
NANIOX написа:
doznatel1 написа:
Куче написа:Тъжно е да !. Но скоро четох ,че повече се премазват хора от колкото животни в света...е това е още по-тъжно!?!!


Напълно съм съгласна, статистиката за прегазени и убити хора е много по плашеща, има нещо което ме влудява, когато човек убие куче или някакво друго животно от "Четери лапи" се вдигат и почват да нападат. А когато се побликува- "Жена разкъсана от кучета", "Дете нахапано от улични кучета" и се спотайват надълбоооко. Може кучетата да нападат и да хапят хора, а не може да има справедливост. Само едно ще кажа, ако някое куче нахапе детето ми, ще го разфасовам на малки парчета!!!


А дали според теб,кучето е виновно за поведението си,или пак всичко опира до човеците???



На мен ми се случва следната ситуация, излизам от нас и тръгвам към спирката, слушам си музика на телефона,докато сменям песните чувам ръмжене зад мен, обръщам се и едно куче ми оголило зъби, за първи път го виждах този помяр в квартала. Та да те питам, аз с какво съм виновна че то е агресивно и ме напада? А? А едно дете с какво може да е виновно, като си играе на площадката около него глутница кучета, и заради страха му го нападат. Защото нали знаеш че те надушват страха и стават по агресивни! А отговори ми на това!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Не искам да изпадам в подобни спорове,просто щото дилемата за васе дете или куче,което без да се обиждате,си е доста глупаво.За мен нещата не стоят по този начин,аз също имам две деца.Пък и така или иначе сте предубедени,каквото и да кажа ,все тая............. 8-)
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: просто животно - не мисля !!!

Мнениеот Sir Humphrey » 10 Окт 2010, 23:36

Мъж уби куче с нож пред деца в софийския кв. "Надежда"

http://www.dnevnik.bg/ekobiznes/2010/10 ... v_nadejda/
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта