...би ли ми хванала вяра

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ...би ли ми хванала вяра

Мнениеот Raptor » 06 Окт 2010, 21:58

Почваш темата с неразбиваема шифрограма, а и след днешните събития в родния ти край ... изглежда сякаш пак са те върнали на работа в ДАНС. Нали знаеш - няма бивши от занаята 8-) 8-) 8-)
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: ...би ли ми хванала вяра

Мнениеот SFS » 06 Окт 2010, 22:10

Познанието има такива граници, каквито и опитът...това е теза на онези на които се кланете в несъзнателния си свят по принцип......само това трябва да е достатъчно за да знаете, че знам много ама и това не е лесно да узнаете, защото просто себе си трябва да познавате...това пак е ваш принцип от ваш теоретик :lol:
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ...би ли ми хванала вяра

Мнениеот Raptor » 06 Окт 2010, 22:28

SFS написа:Познанието има такива граници, каквито и опитът...това е теза на онези на които се кланете в несъзнателния си свят по принцип......само това трябва да е достатъчно за да знаете, че знам много ама и това не е лесно да узнаете, защото просто себе си трябва да познавате...това пак е ваш принцип от ваш теоретик :lol:


:lol:
Те това и в криптографската служба на Нейно Величесто няма да успеят да го разшифроват! 8-)
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: ...би ли ми хванала вяра

Мнениеот SFS » 06 Окт 2010, 22:45

Не е точно така...мисля, че сър хъмфри ме разбира но той е с няколко нива над средното за системата...та затова така ;)
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ...би ли ми хванала вяра

Мнениеот Lord » 22 Окт 2010, 13:47

Терористично предупреждение за България

http://dnes.dir.bg/news/afganistan-al-k ... ov-7307861
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ...би ли ми хванала вяра

Мнениеот SFS » 22 Окт 2010, 17:16

От БАН също заевиха, че наблюдават всички комети, астероиди и болиди, които вероятно могат да ударят земята, защото на нея имало живот. Проблема най вече идвал от това, че не се знаело кога, къде и колко. Предполага се само, че най вероятно това може да се случи преди края на света през месеца август, когато преминаваме през меторитните потоци.
Не ви понижавам "бойната готовност за отбрана" но имам едно въпросче...в какво и как се провежда тя на практика? Останалото го знаем. :lol:
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ...би ли ми хванала вяра

Мнениеот Lord » 22 Окт 2010, 21:10

SFS написа:Не ви понижавам "бойната готовност за отбрана" но имам едно въпросче...в какво и как се провежда тя на практика? Останалото го знаем. :lol:


Въпросът ти е с адресат ДАНС. Че четат тук, вероятно четат, но не знам дали пишат... ;) :D
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ...би ли ми хванала вяра

Мнениеот Lord » 08 Юни 2011, 20:16

Опасността от радикален ислям - реална или въображаема?

Към момента няма реална заплаха за териториалната цялост на страната. Това каза председателят на ДАНС Константин Казаков, след заседанието на Комисията за контрол на ДАНС, по време на което бяха изслушани ръководството на агенцията във връзка с наличието на клетки на радикален ислям в страната, цитиран от агенция Фокус.

Това бе своеобразен отговор на изказване на Волен Сидеров, според който "ДАНС е установил, че у нас действат радикални ислямистки формирования и че те застрашават териториалната цялост на страната. Опасността е абсолютно реална за териториалната цялост, за сблъсък на общности и за въздействие от страна на външни фактори върху мюсюлманите в България, въздействие, което във вреда на националната сигурност."

Казаков посочи, че заплахите, визирани от Волен Сидеров, за териториалната цялост на страната, са заплахи, които са в рамките на хипотезата от изводите, които се правят в конкретните случаи и посочи, че към момента реална заплаха няма. "Нямаме цялостен процес, който да върви към радикализация на мюсюлманската общност в България. Имаме отделни случаи, което не бива да ни прави пък нас спокойни, че няма опасност” посочи председателят на ДАНС.

Константин Казаков заяви, че няма искания за териториално отцепване на анклав. Той посочи, че нормата която се следи, е Конституцията, и трудно могат да правят задълбочени анализи върху исляма. По думите му, в случаите, по които има такива призиви, ДАНС работи по тях и те са дадени на прокуратурата.

Въпреки това Волен Сидеров продължи да определя ситуацията като "тревожна" и да настоява, че "в България действа радикален ислям", а едно от гнездата му е софийската джамия, където "се събират оперативно интересни лица". На тези твърдения Казаков отговори следното: "Оперативна информация няма да коментирам. Нямаме данни в джамията да се провеждат проповеди, които да са с антиконституционно съдържание".

Депутатът Камен Костадинов съобщи, че изводът, до който стигна комисията за контрол на ДАНС, е, че в страната няма основания за притеснения във връзка с наличието на процеси в тази посока. "Общият извод е, че българската мюсюлманска общност не представлява заплаха за религиозния мир, а по-скоро ДАНС я разглежда като потенциален обект, върху който може да се оказва натиск", добави той.

Депутатът заяви, че една от препоръките, които трябва ДАНС да направи към Министерски съвет, е по-скорошната и по-бърза акредитация за изграждането на нов мюсюлмански институт, за да се премахне една от причините, поради която български граждани ходят и се обучават в Саудитска Арабия и Сирия. Той посочи, че комисията ще се обърне към Столична община за разрешаването на въпроса с молитвените домове и втори молитвен дом за мюсюлманите.

Във връзка с интрепретациите на данните от доклада от страна на Волен Сидеров Камен Костадинов заяви, че "Сидеров е прочел доклада по диагоналния способ и е излъгал".


http://society.actualno.com/news_348845.html
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ...би ли ми хванала вяра

Мнениеот Валентина » 24 Сеп 2011, 10:58

Идват избори!!!

Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: ...би ли ми хванала вяра

Мнениеот Lord » 26 Май 2013, 15:33

Кмет мюсюлманин построи църква в казанлъшкото село Долно Изворово


Кмет мюсюлманин построи християнски храм в с. Долно Изворово община Казанлък, съобщи БГНЕС.

Идеята на Ферид Бекиров се ражда още през 1995 г., когато става кмет в селото. Преминава през куп перипетии, за да се стигне до първата копка през 1999 г. на Гергьовден.

14 години по-късно храмът е готов и днес бе осветен от Негово Високопреосвещенство митрополит Галактион. Десетки жители и гости на селото дойдоха, за да присъстват на тържественото освещаване.

Досега в селото не е имало църква.


http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/05/ ... o/?ref=rss


Няма какво да се коментира. Кмете да се жив и здрав, много мандати да кметуваш! :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Предишна

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта