оферта за GSM оператор - ВЪПРОС

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

оферта за GSM оператор - ВЪПРОС

Мнениеот kkarakashev » 17 Сеп 2010, 23:15

Какви са оптималните изисквания от страна на МВР служител, за да може да стане абонат на даден GSM оператор:
МЕСЕЧНА ТАКСА -> ххх лв.
БРОЙ МИНУТИ В МРЕЖАТА НА ОПЕРАТОРА -> ххх мин.
БРОЙ МИНУТИ ИЗВЪН МРЕЖАТА ХХХ МИН.
цена на минута след изчерпване на лимита от месечният абонамент -> ххх лв.
(вътрешната мрежа между картите е без лимит)
ДРУГИ "ЕКСТРИ"-> ХХХ
Нека всеки според вас да каже каква според него е желаната такса - програма. Нямам идея какво ви е нужно, но имам идея за нещо, затова и питам.

п.п. Темата ме интересува до 24/25.09.2010 после може да се изтрие от администратор.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: оферта за GSM оператор - ВЪПРОС

Мнениеот BARETATA » 17 Сеп 2010, 23:38

Таксата нека да е същата ,вместо 30 минути към други абонати на " М-Тел " извън групата , нека са 300 . Между нас без пари ,но не само в група с дадена Дирекция или служба ,а с цялото МВР . 100 безплатни смс-а към всички абонати . Вижда се много,ама погледнете офертите на " Вивател " на разни други фирми и дори на самия " М - Тел ". След тия 300 минути от извън групата на 15 стотинки с ДДС ,а не сега на 18.Към останалите оператори на 20 стотинки - максимум . Е , смятам че не е чак толкова непостижимо ... Все пак не сме малко Министерство , нали така - говоря с по 4 карти на служител ???
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: оферта за GSM оператор - ВЪПРОС

Мнениеот osata » 18 Сеп 2010, 07:56

Абе Барета стига с това 4 карти на служител.
Една карта на служител, ама като хората.
То е ясно, че половината взеха карти и ги продадоха.
Една карта, но с добри условия, защото и дежурства и какво ли правим с те телефони. Стига са ни сравнявали с други фирми и т.н. - или оператора дава едно рамо за МВР или не. Пак казвам ,че офертата за служители на МО и МВР е същата като на боклукчиите. В Мтел се нарича "партньорство" и всяко предприятие или фирмичка дори може да си я позволи.

Така че в тези оферти няма нищо специално, както и в офертата на СФС - там пък си е стандартно фирмено бизнес предложение. Направи една фирма с 2000 служителя, иди в един от операторите и ще ти предложат аналогичен план.

А иначе до въпроса на Каракашев - в България няма как да се измисли нищо - ние сме държавата на услугите, овързани с договори, които се преподписват автоматично, а се прекратяват трудно.
Постави се на мястото на дадената компания - няма служител в МВР, който да не ползва моб. телефон - тоест пазара е разпределен. В момента няма нужда от силни оферти, които ще доведат до взаимо подбиване на цени и намаляване на печалба, за сметка на някой друг спечелен абонат.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: оферта за GSM оператор - ВЪПРОС

Мнениеот BARETATA » 18 Сеп 2010, 09:51

Казах 4 карти , защото съм дал на членове от семейството , а иначе сметни ако тези карти ги ползваме всички ние ... В крайна сметка си прав , че една карта с идеалния за нас план - мое мнение - такава като моето предложение :D
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: оферта за GSM оператор - ВЪПРОС

Мнениеот kkarakashev » 18 Сеп 2010, 10:48

Говоря за една карта. Имам идея и съм е обсъдил с човек. Макар и че не съм нито МВР нито някакъв в тази система, имам идея и се опитвам да е реализирам, макар и че основната стъпка е малко друга. Няма проблем да споделя и за какво става дума.
Оператора е ГЛОБУЛ. Картите за който съм разговарял са за СФСМВР, но СЪС опция да се включи всеки един служител на МВР независимо от местоработата си (пожарна, полиция, жандармерия, гранична полиоция)
Принципната оферта за която съм разговарял, незнам дали че е получа, но е :
такса - 15-20 лева.
минути в мрежата на глобул: 500
- цена на разговори след изчерпване на минутите - под 10 ст.
минути ивън мрежата на глобул: 500
- цена на разговори след изчерпване на минутите - под 10 ст.
Вътрешни разговори в групата - неограничено.
Мобилни телефони - не съм изисквал.

За това попитах защото това сметнах , че е вероятно, и е възможно да се предложи. Таксата на оператора покрива изцяло обслужването на абоната, а това което дава оператора е "на добра воля ;)"

Исках да видя какво според вас е реално и потребно, и да е от полза. Също така съм разговарял и за това картите да не се взимат на ОД МВР, РУП или там както и да е , а да се зимат срещу служебна карта. Представителя на Глобул, даже ми намекна че може да има и карта (за семействата ви със същите привилегии но на 1/2 цена и 1/2 минути)
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив


Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта