Изцепки

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Изцепки

Мнениеот роня » 29 Окт 2010, 18:58

Моя срамен случай е следния 8-)
Приближавам се до колата си и започвам да се опитвам да я отключвам с дистанционното, тя си писука аз посягам но тя е заключена пак натискам зарядното пак познатото писукане и пак нищо. В близост до мен през цялото време стои един мъж и наблюдава. Явно му е писнало и в един момент се приближава до мен с въпроса - Искате ли да ви помогна? Аз естествено казвам - Да, при което той отключва колата и аз благодарствено и с уважение го пипам как е успял, а той ми отговаря - Много лесно - Това е моята кола! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Моята просто била паркирана до неговатаааааааааааааааа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Мъжът ми още се забавлява с тази история!
роня
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 215
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 19:06

Re: Изцепки

Мнениеот slaron » 29 Окт 2010, 21:29

роня написа:Моя срамен случай е следния 8-)
Приближавам се до колата си и започвам да се опитвам да я отключвам с дистанционното, тя си писука аз посягам но тя е заключена пак натискам зарядното пак познатото писукане и пак нищо. В близост до мен през цялото време стои един мъж и наблюдава. Явно му е писнало и в един момент се приближава до мен с въпроса - Искате ли да ви помогна? Аз естествено казвам - Да, при което той отключва колата и аз благодарствено и с уважение го пипам как е успял, а той ми отговаря - Много лесно - Това е моята кола! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Моята просто била паркирана до неговатаааааааааааааааа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Мъжът ми още се забавлява с тази история!


Ееее, не! Роня, ти утрепа рибата... :lol: :lol: :lol: Страшен виц, само че на живо... :lol: :lol: :lol: Сега, ако ми кажеш, че си и блондинка - картинката ще е пълна! ;)
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Изцепки

Мнениеот роня » 29 Окт 2010, 21:31

цък, черна като гарга съъм, ама кво от това :lol: :lol: :lol:
роня
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 215
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 19:06

Re: Изцепки

Мнениеот BARETATA » 29 Окт 2010, 21:32

Преди години звъня на един приятел по телефона - домашен - и му викам : " Къде си ? " , а той " В София съм -дежурен " и аз се съгласих и затворих . Тук , уловката е аз звъня в къщата на моя човек,който не живее в София,но служи там , усетих се почти веднага и голям смях падна . Същият беше направил подобен номер , така че понякога става веселба :D
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Изцепки

Мнениеот роня » 29 Окт 2010, 21:33

:lol: :lol: :lol:
роня
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 215
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 19:06

Re: Изцепки

Мнениеот Lord » 29 Окт 2010, 21:37

BARETATA написа:Преди години звъня на един приятел по телефона - домашен - и му викам : " Къде си ? " , а той " В София съм -дежурен " ..........:D

Тоя номер редовно го правих, когато нямаше мобилни и основно ползвахме станцията. Та, празнуваме си нещо си и посред нощ решавам, викам позивната на дежурната, оня отговаря "Еди колко си приемам." И аз го питам, ама припряно: "Къде се намираш?", отговора е ясен - "В дежурната", целия окръг се смееше... :oops: :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Изцепки

Мнениеот slaron » 29 Окт 2010, 21:38

роня написа:цък, черна като гарга съъм, ама кво от това :lol: :lol: :lol:


:lol: Е, нищо де, инак как ще разбереш как се чувстват блондитата... ;)
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Изцепки

Мнениеот роня » 29 Окт 2010, 21:39

благодаря за разбирането 8-) :lol:
роня
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 215
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 19:06

Re: Изцепки

Мнениеот kkarakashev » 29 Окт 2010, 21:41

не знам ама като имахме станций и на едни таксита се хващаше ефира............ тия таксита по едно време ходиха на едни адреси ..................
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Изцепки

Мнениеот slaron » 29 Окт 2010, 21:46

kkarakashev написа:не знам ама като имахме станций и на едни таксита се хващаше ефира............ тия таксита по едно време ходиха на едни адреси ..................


С консумация или ... да! ;)
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта