Пейнтбол

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Пейнтбол

Мнениеот osata » 02 Сеп 2010, 20:29

Би било много интересно, но на тесен кръг хора. Което автоматично го води в глухия коловоз. Виж, ако участват фолк звезди и други скандални личности, ако се режисира лекичко и стане скандал, да попийнат малко... - е тогава ще е възвръщаемо за ТВ.
Екстремните спортове навлизат все повече, стават все по-масови, но.... прекалено бавен е темпа. А и какво по-хубаво от мешена скара и шопска салата с Бургас '63 ;)
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Пейнтбол

Мнениеот slaron » 02 Сеп 2010, 20:38

osata написа:..............Екстремните спортове навлизат все повече, стават все по-масови, но.... прекалено бавен е темпа. А и какво по-хубаво от мешена скара и шопска салата с Бургас '63 ;)


:roll: Хммммм ... а мента + сода на плажа?!?! :roll: :lol: :lol:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Пейнтбол

Мнениеот m-r_Vekilski » 04 Сеп 2010, 20:05

osata написа:Би било много интересно, но на тесен кръг хора. Което автоматично го води в глухия коловоз.

Абе нещо май не разбрах :oops: каква е идеята на темата и за кво трябва да си чесаме пръстите тук :roll:
Ще направя опит за летене ;) Пейнтбола според мен е най-популярната игра у нас, с много нива ;) Ние сме я измислили а в последствие някой я е развил и патентовал в познатият и вид :lol: Аз лично не я харесвам и се отвращавам когато гледам финалите в едно от нивата , да речем малко преди денят за размисъл...майко милааааааааааа от къде толкова слюнка у тия политици.Не знам кой я е измислил , но според мен с право можем да претендираме за патент.
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

Re: Пейнтбол

Мнениеот m-r_Vekilski » 04 Сеп 2010, 20:07

Баси и тъпото парче съм.....тя темата си имала начало :oops: ,ама нема кой да види :lol:
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

Re: Пейнтбол

Мнениеот Куче » 05 Сеп 2010, 19:18

m-r_Vekilski написа:Баси и тъпото парче съм.....тя темата си имала начало :oops: ,ама нема кой да види :lol:



Както казват , късно но на време ти дойде...... :lol: :lol: :lol:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Предишна

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 54 госта