ВИДИН РД

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ВИДИН РД

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 14 Авг 2010, 00:09

daniela_suzi написа:Благодаря за поканата.Аз съм си кореняк-видинлийче,но от 9 години живея в Плевен.Вече бях преди две седмици там по време на отпуската,така че ще бъде друг път,отпуската свърши и съм на работа. :roll:

Ще се видим, насявам се.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: ВИДИН РД

Мнениеот BLACKJ » 14 Авг 2010, 09:57

Лъчезар Серафимов написа:Тел. ми е 0896 32 30 31. Джак и Вили също го имат.
мейла ми е mvrvd@abv.bg или l.serafimov@yahoo.com
Миналата година Джак беше в гр.Видин, дори лови риба на р.Дунав хвана чифт дънки :D
Сега без тъпите ми шеги.
Синоптик, Лорд, Вили, Джак, бре няма да изреждам активните съфорумци, ако прецените заповядайте.
Предполагам, че тогава ще има и видински панаир, не че е някаква красотия, но има друго какво да се види.
4 септ. е в събота, 5-ти в неделя, а както знаете на 6септ. всяка година се почива, няма да уточнявам защо.

Лъче,какво да ти кажа брат,не мога да съм сигурен на 100%,че ще дойда защото не зависи само от мен/за съжаление/Има фактори,с които трябва да се съобразя,но ще ти звънна при всички случаи.Казах ти,че почивам на 5 и 6-ти,но не е в това бедата,пак ти казвам,че ще ти се обадя :(
Последна промяна BLACKJ на 14 Авг 2010, 16:24, променена общо 1 път
"Живей Днес,защото Вчера няма да се върне,а Утре може и да няма!!!"
НЕ СЪМ ОТ ВЧЕРА!!!

http://www.vbox7.com/play:9fb723f4 - в памет на загиналите колеги
ОЧАРОВАНИЕТО ОТ ЗНАНИЕТО Е В НЕЗНАНИЕТО!!!
Аватар
BLACKJ
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 289
Регистриран на: 22 Авг 2009, 16:28
Местоположение: Щ+Щ

Re: ВИДИН РД

Мнениеот Куче » 14 Авг 2010, 12:40

Лъчезар Серафимов написа:Забравих си думите.
Имам една идея.
Всички и не само, приятели от форума искам да отпразнувам подобаващо 37г. от моето раждане.
ТОВА БИ МОГЛО ДА СЕ СЛУЧИ В ГР.ВИДИН НА 05.09.2010г.


А така , и ти ли си зодия дева бре? Никой няма ти доде на гости , ми ела се вземи в ръце и ти ми ела на гости на 03.09.2010г 8-)

Между другото аз ставам на 38г...така че съм ти батко ;) :lol:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: ВИДИН РД

Мнениеот Lord » 14 Авг 2010, 13:18

Куче написа:
А така , и ти ли си зодия дева бре?


:lol: Много деви на едно място станахме, ама няма лошо. :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ВИДИН РД

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 16 Авг 2010, 21:25

Куче написа:
Лъчезар Серафимов написа:Забравих си думите.
Имам една идея.
Всички и не само, приятели от форума искам да отпразнувам подобаващо 37г. от моето раждане.
ТОВА БИ МОГЛО ДА СЕ СЛУЧИ В ГР.ВИДИН НА 05.09.2010г.


А така , и ти ли си зодия дева бре? Никой няма ти доде на гости , ми ела се вземи в ръце и ти ми ела на гости на 03.09.2010г 8-)

Между другото аз ставам на 38г...така че съм ти батко ;) :lol:

Lord написа:
Куче написа:
А така , и ти ли си зодия дева бре?


:lol: Много деви на едно място станахме, ама няма лошо. :mrgreen:

Вярно все зодия дева :D
Кучич, вече има потвърждение от няколко колеги.
Ще има купон.
Ангажирал съм вилата на МВР собственост на ОД МВР Видин. С общо почти 30 места леглова база е.
Искам предварително да благодаря на хората, които приеха поканата.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: ВИДИН РД

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 16 Авг 2010, 21:36

Девиз: “Аз анализирам!”
Стихия - Земя, качество - подвижен
Скъпоценни камъни: жълт сапфир, яспис, хелиотроп, тигрово око
Метал - живак; цвят - жълт
Планета управител - Меркурий
Личност
Вашата сила е в ума ви и вие добре го знаете. Имате потребност от ред и най-добре я удовлетворявате, като намирате място на всеки предмет, мисъл или чувство. Вие сте родени да създавате методи и структури. Не ви блазни светския блясък и не държите на всяка цена да сте номер едно, достатъчно ви е само да “дърпате конците” иззад кулисите. Независимо, че минавате за тихи и кротки, в някои случаи може да избухнете по съвсем незначителен повод, за някои дреболия, която стотици други хора биха отминали незабелязано. Не сте от хората, които ще оставят делата си на произвола на съдбата. Готови сте да се борите за каузата си. Надарени сте със сръчни ръце и фантазия, които ви помагат да се справите в трудния делник. Работата, с която се захванете, извършвате с любов и себеотдаване. С постоянство и търпение успявате да се справите с трудностите и проблемите, но не обичате да рискувате, залагате на сигурността. Не са ви чужди дълбоките чувства, но предпочитате да не им давате външен израз. Във любовните взаимоотношения се стремите да бъдете честни, лоялни, внимавате да не давате поводи за ревност и очаквате емоционална топлота и преданост.
Качества
Положителни: аналитичност, сдържаност, представителност, взискателност, преданост, чистота, непорочност, скромност
Отрицателни: придирчивост, тревожност, притеснителност, алчност, догматичност, нервност, предвзетост, свръх взискателност, критичност.
Външен вид
Мъжът Дева - Среден ръст, слаба фигура пропорционално развито тяло, високо, изразено чело, прав нос; очи - живи, подвижни и изразителни, сини или кафяви на цвят; устни - добре оформени, често тънки; тясна брадичка. Походка - енергична, пъргава.
Жената Дева - стройна, с красива дълга коса, може да бъде и чуплива, цвят на косата - кестенява или рус. Лице – заоблено, с изразителни очи, добре очертани устни. Винаги спретнато облечена, приветлива, тиха. Отделя много време за поддържане на външния си вид.
Здраве
Представителите на зодия Дева не се отличават със стабилно здраве - напротив - често боледуват, но не от застрашаващи живота им болести. Един от житейските уроци, които трябва да усвоят, е да ценят здравето си и да се научат да го поддържат винаги в добра форма. Тяхното слабо място е храносмилателната система, затова трябва да избягват пикантните и трудно смилаемите храни. Често страдат и от лениви черва. Склонни са към апатия, безпокойство и песимизъм. Имат лабилна нервна система, често са напрегнати, не могат да се отпуснат.
Препоръки: Да се хранят с вегетарианска храна, да постят, да избягват нервното натоварване и стреса. Повече спокойствие и релаксация.
Храни
Растения - овес, ечемик, цикория, чубрица, валериан
Аромати - кимион, канела, шибой, дафинов лист, кардамон.
Хранене: - бобови и пшенични култури и изделия, плодове, цветно зеле, целина, спанак, храни богати на витамини от групите А, В, С; калий.
Работа
Области - химия, фармакология, здравеопазване, наука, техника, математика, счетоводство, администрация, деловодство, занаяти.
Професии - медицински работник, чиновник, счетоводител, служещ, учен, химик, биолог, аптекар, диетолог, снабдител, майстор.
Известни личности
Тодор Живков, Ерик Хонекер, Николай Гяуров, Шон Конъри, София Лорен, Грета Гарбо, Лев Толстой, Хърбърт Уелс, Станислав Лем, А.Стругацки, Гьоте, К.Циолковски, Фарадей, Хегел, Кампанела, Ришельо, Иван Грозни, Феликс Дзержински, Михаил Кутузов, Ръдърфорд, Корнелиус Агрипа.
Не че вярвам в това :D
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: ВИДИН РД

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 16 Авг 2010, 21:45

Най-много милея за колегите дето бяха в гр.Габрово, през една люта зима.
И не на последно място поставям администратора, модераторите и активно пишещите колеги в този форум.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: ВИДИН РД

Мнениеот monika » 16 Авг 2010, 23:02

Лъчо, до известната личност Тодор Живков може да туриш и Моника, щото сме с него на една дата - 07.09. :lol:
Брей, много Деви, бе! ;) Трябва да се направи график за празнуване и да затворим кръчмата за няколко дена. :lol:
"Ако съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш" - Майка Тереза
Аватар
monika
Полицай
Полицай
 
Мнения: 141
Регистриран на: 22 Авг 2009, 10:18

Re: ВИДИН РД

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 17 Авг 2010, 22:06

monika написа:Лъчо, до известната личност Тодор Живков може да туриш и Моника, щото сме с него на една дата - 07.09. :lol:
Брей, много Деви, бе! ;) Трябва да се направи график за празнуване и да затворим кръчмата за няколко дена. :lol:

Моника да вземе да дойде и да си направи "теферича", както го казват по нашия край.
http://www.journey.bg/bulgaria/bulgaria.php?guide=4429
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: ВИДИН РД

Мнениеот BLACKJ » 20 Авг 2010, 11:10

Лъчо,въпреки огромното ми желание - няма да имам възможност да дойда отново до Видин. :( От миналия месец имам да връщам две дневни смени на колега.Поиска си я на 06.09. защото щял да пътува и всъщност на мен ми остава 1 почивен ден ,през който ми остава ако дойда да тръгна от нощна смяна,да дойда до Видин да ти кажа Здравей приятелю и да си тръгна...Страхотно съжалявам и се извинявам,но няма да мога да дойда - казах ти - може би - някога,не знам и аз кога? :cry:
"Живей Днес,защото Вчера няма да се върне,а Утре може и да няма!!!"
НЕ СЪМ ОТ ВЧЕРА!!!

http://www.vbox7.com/play:9fb723f4 - в памет на загиналите колеги
ОЧАРОВАНИЕТО ОТ ЗНАНИЕТО Е В НЕЗНАНИЕТО!!!
Аватар
BLACKJ
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 289
Регистриран на: 22 Авг 2009, 16:28
Местоположение: Щ+Щ

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 63 госта