Вашият ник...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Вашият ник...

Мнениеот Хела » 06 Авг 2010, 12:41

Има ли история вашият ник? Какви са мотивите ви да го изберете? Има ли някакъв подтекст? Обмислихте ли предварително с какво име да сте във форума или беше първото, попаднало ви на ума? Отразява ли същността ви, състоянието на духа, хобито ви или просто е смесица от идеи? Бихте ли го сменили, ако причините, поради които сте го избрали се променят?
:?:
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Re: Вашият ник...

Мнениеот NANIOX » 06 Авг 2010, 12:50

Ще кажа за моя.....
Когато сина ми беше малък,не можеше да ми казва тати Наско,и ми викаше тати Нанио.......Х отзад е защото NANIO беше заето и затова NANIOX..................... :D
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: Вашият ник...

Мнениеот Хела » 06 Авг 2010, 13:19

NANIOX, благодаря, че се включи, защото точно никове като твоя, ми правят най-силно впечатление /в добрия смисъл/ – никове, които само притежателите им си знаят какво означават, но определено е интересно да се разбере, ако влагат някаква символика в него.
ПП: Да ти е жив и здрав наследникът!
ПП2: :oops: Аз пък смятах, че никът ти е името на четириногия ти колега и си мислех колко е оригинално.
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Re: Вашият ник...

Мнениеот Lord » 06 Авг 2010, 13:27

Моят случай е съвсем прозаичен. :D Обичам да се шегувам. Обичам да контактувам с хора с чувство за хумор. Lord в случая е шега със самия себе си, щото къв лорд в България?! Още повече в моя случай притежаващ кола за 2000 лв. и ходещ с дънки, тениска и маратонки и обитаващ имение на свободен наем. ;) :lol: :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Вашият ник...

Мнениеот NANIOX » 06 Авг 2010, 13:34

Хела написа:NANIOX, благодаря, че се включи, защото точно никове като твоя, ми правят най-силно впечатление /в добрия смисъл/ – никове, които само притежателите им си знаят какво означават, но определено е интересно да се разбере, ако влагат някаква символика в него.
ПП: Да ти е жив и здрав наследникът!
ПП2: :oops: Аз пък смятах, че никът ти е името на четириногия ти колега и си мислех колко е оригинално.

Малко извън темата,но черния се казва ШВАРЦ, а Малиноата се казва БРОШ.................. ;)
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: Вашият ник...

Мнениеот Хела » 06 Авг 2010, 13:55

Lord, изненада ме леко... Аз си имам собствена теория защо този ник ти отива, при все че си правя изводите само от постовете ти – Лорд = благородство. Това не е комплимент, нито асоциация.
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Re: Вашият ник...

Мнениеот osata » 06 Авг 2010, 18:59

Имало едно време един вътрешен форум. В него случайно попаднал един служител, на който се наложило известно време по-голяма част от работния ден да набляга на работата на компютъра в стаята. Та този човек хвърлял по един поглед на форума, като един ден решил да напише и той няколко мнения. Направило му впечатление силно шегуващият се там потребител "пчела-вълк" , който общо взето след всяко мнение изказвал и своето. Усетил чувството му за хумор ( поне тогава си мислел, че той притежава такова ), този човек решил да се избъзика и да се кръсти стършел_дакел, но после повече му харесало и се регнал като оса_пинчер. В последствие в този форум за по-кратко се регистрирал като осата. Мислел си да го промени с нещо по-реално, ама след като преди почти две години си видял аватара и ник-нейма от форума по почти всички новинарски емисии, и му цитирали част от мненията, си казал - I'll be back :mrgreen:
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Вашият ник...

Мнениеот monika » 06 Авг 2010, 19:54

osata написа:Имало едно време един вътрешен форум. ..........

Еееех, Оса, върна ме в миналото ... Някои тук сме живи свидетели на историята. :lol:
Моят ник е някъде от есента на 2007 година и също е от вътрешния форум. Точно тогава семейството ми си взе малко женско коте. Огромното ми желание беше да се казва Моника, но семейният съвет с мнозинство реши да е Людмила. Аз бях силно огорчена и за компенсация си избрах този ник. :cry:
По-късно някой от вътрешния откри този форум (наистина не си спомням кой) и даде линк към него. Решихме да се регнем тук с никовете си от вътрешния, за да се разпознаваме ... и така вече навсякъде съм Моника. ;)
Това е историята на моя ник - неосъществено име на котка. :lol:
"Ако съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш" - Майка Тереза
Аватар
monika
Полицай
Полицай
 
Мнения: 141
Регистриран на: 22 Авг 2009, 10:18

Re: Вашият ник...

Мнениеот kkarakashev » 06 Авг 2010, 21:23

:) Буквата от първото ми име и фамилията. Не мисля , че има от кой да се скатавам или да пиша без "подпис"
Иначе навсякъде използвах ||LUCKY||, ама по новите форуми няма как да се регистрирам по този начин и минах на инициали ;)
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Вашият ник...

Мнениеот BARETATA » 06 Авг 2010, 22:10

Историята ми идва още от Ученическите ми години , но най-много се затвърди в Казармата . Там освен БАРЕТАТА , ми викаха и РАМБО , доста скромно ама е истина . Тоест със своите си действия съм го подтикнал по някакъв начин да ми го лепнат :D . На 100 процента се затвърди и в подразделенията където съм служил , дори и в това Поделение ,което служа сега . Та , точно , ясно и кратко :idea:
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Следваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 45 госта