"Предизвикателството България ХХІ"

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

"Предизвикателството България ХХІ"

Мнениеот SFS » 04 Юни 2010, 16:15

Здравейте Приятели,

Представяме ви дискусионната страница на ниво 2 на "Предизвикателството България ХХІ" - граждански неполитически проект.

Това е сродна група на групата "Предизвикателството България ХХІ. Как да си върнем страната." (фен страницата на проекта - ниво 1), но е от типа "обмисли преди да пишеш" и има за цел конкретно обсъждане и изработване на визии за развитието на България в конкретни области. Моля, да заповядат всички хора, които наистина се интересуват и желаят да дадат своя принос.

Темите след "Следват набор теми от оригиналния конспект на Иво Димитров! Предложете нови теми тук!....... (дискусия на ниво 2)" представляват конспект, който трябва да даде начало на конкретните дискусии.

В този начален етап на разпространение на идеята ние имаме нужда от мъничко отделено време от всеки родолюбец за разпространение на тази група. Моля, присъединете се към групата и след това я изпратете на контактите си. Благодарим на Всеки от Вас! Делото е на Всички Нас - на Българските Граждани (независимо къде се намирате)!

http://www.facebook.com/group.php?gid=1 ... 2373072738

Ниво 2 има за цел да захрани ниво 3, което се разработва, с подложени на обществено обсъждане разработки. Имаме нужда от специализирана помощ - да се обадят математици и уеб разработчици! Очаквайте развитие!

Моля за обратна връзка по организацията на сайта с цел той да бъде подобрен!

Милен
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: "Предизвикателството България ХХІ"

Мнениеот SFS » 08 Юни 2010, 20:15

Пак неоценявате правилно ситуацията...после тичате, ама след дъжд качулка ;)
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: "Предизвикателството България ХХІ"

Мнениеот КОШМАР » 20 Юни 2010, 14:52

Стони, много ви слабо предизвикателството. 21 век е век на манипулативното предизвикателство. С тези комунистически призиви далеч няма да стигнете. Сменете стандарта, щото като комунист ще бъдеш заклеймен. Това го казвам тук, за да не го кажа другаде. Разгледайки това така наречено "предизвикатвелство" другарю Стони, сте баш това, срещу което си измисляте некви си ваши патриотични борби. Вяла работа. Вие отвън, само знаете да палите фитили, само да има кой да ви се хване. :)
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: "Предизвикателството България ХХІ"

Мнениеот SFS » 21 Юни 2010, 22:11

Какво направих за да популяризирам това събитие, което предполагам да е стъпка към онзи статут, който трябва да си извоюваме от виртуалността в реалността.
Създадох събитието и определих датата 4.07.2010 г. На тази не-случайна дата нека да го направим и ние за да дадем началото на края на една безкрайно мрачна епоха, която владе душите на народани почти вече век.
Поканих всичките си приятели и онези, които разбраха за какво всъщност става въпрос и ще присъстват поне за 5 минути виртуално на тази страница на този ден, дарих със статут на администратори.
Предлагам всеки от вас да направи същото и покани своите приятели от своя си страна и да им даде същия статут.
....

http://www.facebook.com/pages/Predizvik ... 938&ref=mf
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: "Предизвикателството България ХХІ"

Мнениеот КОШМАР » 21 Юни 2010, 22:58

Понеже днес чух много глупости от един колега, и се убедих, че е лош човек, то няма да се задълбочавам в написаното Стони. Единствено само искам да кажа, че това "близо век" не е вярно. Сътресението започна точно от 1989 година насам. Преди 1989 сигурно някои са нагазвали яко в тръните, мен вятър ме е вял на бял кон и съм била щастлива. Кой каквото си надроби си го сърба. Това сигурно важи и за мен. Не искам да правя изключение. Може би нещо ще се оправи. Не знам. Дано! От многото прочетени материали и във преса и по телевизия и къде ли не, то трябва да се направи сметка какво се съсипа и какво в момента е на уважение. Ще спра до тук, защото ако кажа още нещо, сигурно ще ме окачат на бесилото. Глупостта няма лице, тя е маска, и се появява тогава, когато злобата вземе връх. Даже и при умните хора. Не вярвам в Негово преосвещенство, но ми се ще да кажа "Боже опази!" Лека нощ.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: "Предизвикателството България ХХІ"

Мнениеот Sir Humphrey » 21 Юни 2010, 23:41

КОШМАР написа:Преди 1989 сигурно някои са нагазвали яко в тръните.... Кой каквото си надроби си го сърба.


Вбесявам се като чета такива глупости. :evil: :evil: :evil: :evil:

Властта да ти забрани да практикуваш професията си само заради това, че имаш едно "х." пред фамилното си име, наследено от дядо ти, според тебе влиза ли в принципа "Кой каквото си надроби си го сърба."??????
Примерът е напълно реален.

Като не знаеш нищо и вятър те е вял на бяла кобила преди '89, по-добре млъквай! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: "Предизвикателството България ХХІ"

Мнениеот КОШМАР » 22 Юни 2010, 00:25

Цитат Сър Хъмфри: Вбесявам се като чета такива глупости. :evil: :evil: :evil: :evil:

Властта да ти забрани да практикуваш професията си само заради това, че имаш едно "х." пред фамилното си име, наследено от дядо ти, според тебе влиза ли в принципа "Кой каквото си надроби си го сърба."??????
Примерът е напълно реален.

Като не знаеш нищо и вятър те е вял на бяла кобила преди '89, по-добре млъквай! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
-------------------------
Ами вбесявай се като си нямаш друга работа. Какво е това "х." Бъди по-ясен ако обичаш. Сър, случайно да знаеш какво значи култура? Съвсем нямам предвид това което гледаш другаде. Аааа, чеки малко. Да не би да искаш да кажеш, че пред името ми има едно "хаджи"? Сър, сбърка ме. Аз и хаджийка ... :lol: Защо да мълча бе Сър? Значи ти можеш да си бълваш каквото намериш за добре, аз да си мълча. Ми какво ми беше на мене. Мама и тати ме обичаха. Единствено дете, какво искаш. Галеница на съдбата както се казва. Само можеш да ми завиждаш Сър. И сега е така ако искаш да знаеш. Който краде влиза в кауша. Това е положението. Да не би да не си съгласен с това Сър? Защото ако не си по-добре си намери друга работа. Какви заповеди издават хора, които могат само да мразят. Няма да млъкна!!! Не си мисли, че имаш права над мен и можеш да ми забраниш да мисля това което си мисля. Явно си бъкан с пари и си позволяваш подобна волност. Ти винаги си правил това Сър. Крайно време е да спреш. Що касае темата нищо не каза, макар да си мисля за България. Или искаш да кажеш, че в момента сме цъфнали и вързали? Безмислено е да говоря на човек, който изкривява казаното както намери за добре. И не се опитвай да ми говориш каквото и да било повече. Просто си го избий от главата. Видиш ли ме мини на другия тротоар. "КАЗАХ!"
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: "Предизвикателството България ХХІ"

Мнениеот Sir Humphrey » 22 Юни 2010, 00:41

Ти не си с всичкия си. :(
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: "Предизвикателството България ХХІ"

Мнениеот КОШМАР » 22 Юни 2010, 18:29

Сър, мислех да искам доказателства за това което казваш. Освен това, обидите се наказват. Това предполагам го знаеш. Научи си правата Сър.Човек трябва да има граници на безобразията си.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: "Предизвикателството България ХХІ"

Мнениеот Lord » 22 Юни 2010, 21:10

Уважаеми Кошмар и Хъмфри, говорите на различни езици, осъзнайте го, оставете, че няма дебат, но в случая не ви се получава поне спор, отделно, че когато свършат аргументите започват обидите.

Съобразете се или ще изтрия последните реплики от двете страни!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Следваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта