Осата, въпросче!

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Осата, въпросче!

Мнениеот SFS » 20 Май 2010, 21:42

Понеже пак на дневен ред започва да се повдига въпросчето с ТИМ...та би ли хвърлил малко светлинка в мрака?
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Осата, въпросче!

Мнениеот osata » 21 Май 2010, 05:49

Мога да осветя само с фенерчето :lol: .
Много пари !! Това ми е отговора ;)
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Осата, въпросче!

Мнениеот SFS » 21 Май 2010, 15:44

Там някаде е истината...там ще има зарито куче...
Ще кажете защо?
Защото в условията в които протичат процесите у нас с гаранция е заложено онова, което е обект за работата на прокурор. А на прокурора ръчичките и очичките са в едно министерство от което някои хора днес папкат. Едни са папкали в него преди, напуснали са го и пак папкат от него та дават папо и на други, които не им се следва по този път такова. Получила се е една кашичка забъркана по оня способ, който не е позволен.
Онези, които се смятат за истински полицаи и искат да служат на съвстата си как живеят с такъв компромис, че вместо дя заритат тази копанка с каша, просто и ДУХАТ.
Демек, парен какво духа?
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Осата, въпросче!

Мнениеот Куче » 21 Май 2010, 18:00

SFS написа:Понеже пак на дневен ред започва да се повдига въпросчето с ТИМ...та би ли хвърлил малко светлинка в мрака?


Много "лош" въпрос Стони? Осата ти е отговорил....много пари. И разговора приключва ;)
А сега ми отговори на мен... на чий интерес ти си превърженик и защо дълбаеш и чоплиш така тънко ;)
Ама честно ми кажи! Или пак напиши някакви празноглавоблъсканици ;)
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Осата, въпросче!

Мнениеот SFS » 21 Май 2010, 18:10

Аз куче съм от стара коза яре криминално ченге. Мен никой не ме назначавал на службичка и тя си ми е призвание. Никой не ми помагаше а пречеха с огромна машина да си върша работата и пак не успяваха. как си мислиш, че сега ще успеят след като не съм финансово зависим от тях а средствата за да си водя разработките са си в главата ми? 8-)
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Осата, въпросче!

Мнениеот Куче » 21 Май 2010, 18:16

Ако наистина е така , че си финансово независим , защо не се покажеш по някоя медия и да кажеш за какво става на въпрос?. Доста медии биха ти обърнали внимание.....а сега да те видя ,какво ще ми отговориш?
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Осата, въпросче!

Мнениеот SFS » 21 Май 2010, 18:25

Рано е още приятелю...
Най напред за да проведеш послания си е нужно да има достатъчен брой хора, които след като бъдат отправени в пространството да ги здържат и ретланслират точно.
Освен това има различен тип и вид отправящи посланията в пространството. не е задължително всички да се явяват по всички медии. Имаше време и среда в която съм подготвян за това и тези пък които са ми предали на мен тези послания, които сега част от вас чуват не се явяват дори и по вестници.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Осата, въпросче!

Мнениеот Куче » 21 Май 2010, 18:32

Честно да ти кажа........не те разбрах Стони!
За кое е рано?.....та ти от колко време си извън България? Това милеене за родината от твоя страна ,ми се струва.....фалшиво. С мен спокойно може да си говориш на "ти"....питах те нещо ? Чий интерес ти е на сърцето? Рано било? :roll:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Осата, въпросче!

Мнениеот SFS » 21 Май 2010, 20:15

Личния ми интерес е водещия, този на мен и моте деца, моето семейство. Само личния интерес е онзи, които е истински и гради останалото. Замисли се...небързах да ме обвиняваш в егоизъм и незнам какви си още клишета зазубрени в калта в който сме родени. Помисли дали онези, които се тупат в гърдите, че го правят за другите, за някакви имажинации не са просто лицемери...замисли се още малко по дълбоко и разбери, че дори и за това да го правят то е щото им е кеф а това пак е лична изгода. Разбираш ли?

Още малко и 10 години ще направя тук. В началото преди около 8 започнах с ровенето в нета и в съзнанието на духовно ограбения ни народ. Наред с други, заработих в тази посока и аз. Моята работа е била да ръчкам вас, защото съм в близост до вас по разбираеми причини. Така до днес.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4


Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта