Молба за съдействие.

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Молба за съдействие.

Мнениеот dakota_ » 25 Мар 2016, 19:26

Другари,
Стотици от вас завършиха ВИПОНД, това ви беше настолния закон-Закон за народната милиция. Не го крийте, а пуснете текста на закона тук. Но не осакатената версия на закона, след измененията сред 1989г, интересува ни първообраза на закона, заедно с измененията отпреди 1989г.


:lol: :lol: :lol: Ако бях видял това и аз щях да му дам ЗНМ.
Това е вярното обръщение и така се иска ЗНМ :lol:

С нищо не можа да ми помогнеш само ми пусна няколко пъти една и съща глупост, която ти казах, че имам и не ми върши работа. Разсипа ми темата и вместо да ми помогнат направи скандал и въпроса ми остана без отговор. Ти си точно трол от ония най-гадните по форумите, които само се заяждат по форумите. НЕ МИ ТРЯБВА ПОМОЩ ОТ ТЕБ!


За горното заслужава да го почерпя :) явно е читаво момче и бързо схваща кой какъв е и какъв го дири във форума, на краставичари краставици да продава :mrgreen:

Хората които можеха да ми помогнат наклепаха дядо ми че бил пияница женкар и червей без да го познават.


Тук вече трябва уточнение! Митев да прочете текста на закона, да прочете и тук http://rechnik.info/%D0%BF%D0%B0%D1%80% ... 0%B8%D1%82 какво пише за паразит, не за червей и да разбере, че по онова хубавото време, което за съжаление никога няма да се върне, който не вършеше нищо полезно за обществото се определяше като паразит.
Лошо е сега, че хем сме въдворявали отсявали "плявата" да не разваляме "житото", хем сега ще трябва да плащаме от джоба си, че сме работили в полза на обществото.
Явно това е демокрацията и това заслужаваме!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Молба за съдействие.

Мнениеот Lord » 25 Мар 2016, 20:19

dakota_ написа:
Другари,
Стотици от вас завършиха ВИПОНД, това ви беше настолния закон-Закон за народната милиция. Не го крийте, а пуснете текста на закона тук. Но не осакатената версия на закона, след измененията сред 1989г, интересува ни първообраза на закона, заедно с измененията отпреди 1989г.


:lol: :lol: :lol: Ако бях видял това и аз щях да му дам ЗНМ.
Това е вярното обръщение и така се иска ЗНМ :lol:


:lol: Е, Браво! :lol:

Положението с молбите и откликването им е както с жените, т.е. успеваемост имат тези които знаят как да попитат/ си поискат, ако ме разбирате. ;)

:mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Молба за съдействие.

Мнениеот Border_Officer » 25 Мар 2016, 22:22

:lol: :lol: :lol: Ако бях видял това и аз щях да му дам ЗНМ.
Това е вярното обръщение и така се иска ЗНМ :lol:


Малко след демокрацията, тъкмо ни наложиха да се обръщаме с господин. В отяда един млад лейтенант влиза при командира и казва - Г-н полковник, може ли да ползвам 3 дни отпуск. Погледна го под вежди командира и го отпрати, че имаме много хора в разход. След него влиза друг лейтенант да пита за отпуск, но по инерция казва - Др. полковник , може ли да ползвам 5 дни отпуск по семейни причини и почна да му обяснява какво ще прави. Стана полковника усмихнат и му каза - Може и 10 дни да ползваш, като излезеш кажи на ..../този преди него/... че съм другаря полковник, а неговата работа е ала бала :D
Border_Officer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 221
Регистриран на: 03 Яну 2015, 20:18

Re: Молба за съдействие.

Мнениеот Митев » 26 Мар 2016, 09:35

Много, много, ама много благодаря на m-r_Vekilski за закона! :D Не посмях да напиша Другари милиционери да не се обидите. Ако знаех вярното обръщение нямаше да се замисля. Благодаря на всички ДРУГАРИ за помощта :lol:
Митев
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 42
Регистриран на: 22 Мар 2016, 21:17

Re: Молба за съдействие.

Мнениеот m-r_Vekilski » 26 Мар 2016, 12:16

Митев написа:Много, много, ама много благодаря на m-r_Vekilski за закона! :D Не посмях да напиша Другари милиционери да не се обидите. Ако знаех вярното обръщение нямаше да се замисля. Благодаря на всички ДРУГАРИ за помощта :lol:

Митев,за благодаря не работя вече 5 години и 3 месеца!Искам за услугата една подобаваща софра тук- viewtopic.php?f=16&t=99&start=4220!!! Когато мина през Габрово,ще черпиш една студена.....бира ;)
Друго което искам да ти "кажа",не се подвеждай по "приказките "на Дако и Негово Благородие,щото те подвеждат,както аз се опитах да направя с предложението си да ти продам ЗНМ :lol:,но ти не "клъвна" ;) Имай доверие на чичо си Гугъл,за него е важно правилото да можеш правилно да си поискаш :lol: И последното което ще ти споделя,е ....аз не съм от ВИПОНД,а от СМУ ;)
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

Re: Молба за съдействие.

Мнениеот dakota_ » 26 Мар 2016, 18:20

За да не се чувства подведен, като минава през Габрово, да отседне в "Картала". Последният път като се отбивах там, щях да забравя, че съм тръгнал за "Узана" :D Ядене и пиене като в добрите милиционерски времена... :D И последен съвет, с габровци сделки да не прави, винаги ще е от страната на подведените :lol:
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Молба за съдействие.

Мнениеот dakota_ » 26 Мар 2016, 18:28

Border_Officer написа:
:lol: :lol: :lol: Ако бях видял това и аз щях да му дам ЗНМ.
Това е вярното обръщение и така се иска ЗНМ :lol:


Малко след демокрацията, тъкмо ни наложиха да се обръщаме с господин. В отяда един млад лейтенант влиза при командира и казва - Г-н полковник, може ли да ползвам 3 дни отпуск. Погледна го под вежди командира и го отпрати, че имаме много хора в разход. След него влиза друг лейтенант да пита за отпуск, но по инерция казва - Др. полковник , може ли да ползвам 5 дни отпуск по семейни причини и почна да му обяснява какво ще прави. Стана полковника усмихнат и му каза - Може и 10 дни да ползваш, като излезеш кажи на ..../този преди него/... че съм другаря полковник, а неговата работа е ала бала :D


Мини в тази тема да разбереш какво е ала-бала ;) viewtopic.php?f=26&t=5156&start=140
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Молба за съдействие.

Мнениеот Митев » 30 Мар 2016, 09:37

Може ли още малко помощ, че нещо не разбирам. Дядо ми е съден от комунистите за това, че е бягал през границата. Лежал е в затвора колкото е осъден и след това като са го пуснали на свобода никой не го е искал да работи като учител и е останал без работа. Съдят го по закона за милицията и го изпращат в друг град да работи строителство. Въпроса ми е до кой да пусна жалбата!
Митев
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 42
Регистриран на: 22 Мар 2016, 21:17

Re: Молба за съдействие.

Мнениеот dakota_ » 30 Мар 2016, 12:27

Митев написа:Може ли още малко помощ, че нещо не разбирам. Дядо ми е съден от комунистите за това, че е бягал през границата. Лежал е в затвора колкото е осъден и след това като са го пуснали на свобода никой не го е искал да работи като учител и е останал без работа. Съдят го по закона за милицията и го изпращат в друг град да работи строителство. Въпроса ми е до кой да пусна жалбата!


Митев, ти вече не търсиш съдействие, а търсиш някой да ти свърши цялата работа и ти само да вземеш едни пари на готово. Още повече, че ти търсиш човек с ясновидски способности, за да може да отгатне дядо ти криминално престъпление ли е извършил и е бягал зад границата или е бил преследван заради политически убеждения, на верска основа или произход... Всичко това и доста други неща имат голямо значение по казуса на дядо ти.
С това слагам точка на съдействието, получи каквото искаше, за всичко останало търси правна помощ от адвокат.
Желая ти успех!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Молба за съдействие.

Мнениеот Митев » 31 Мар 2016, 10:31

Толкова ли ти е трудно да ми кажеш как да напиша жалбата и до кой съд да я пусна. Дядо не е криминален престъпник, просто е обвинен за легионер и е искал да избяга от държавата да живее спокойно в западна Германия при роднини. Пребиват го на границата от бой вкарват го в затвора да лежи и така после за него само хамалска работа е имало.
Митев
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 42
Регистриран на: 22 Мар 2016, 21:17

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron