Молба за съдействие.

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Молба за съдействие.

Мнениеот dakota_ » 08 Апр 2016, 16:00

Ти не си сигурна, но аз съм абсолютно сигурен, че на Митев тази наредба не му трябва!
Наредбата е пред мен, но няма да е сериозно да я пусна в нета, ще последва серия от нови въпроси и искания за действащият по онова време НК и НПК, които имат връзка с казуса на дядо му и в крайна сметка това не е форум "Направи си сам", а е професионален форум на служители от МВР. Няма лошо да се пита, но не е нормално някой да очаква обучение по право във форума!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Молба за съдействие.

Мнениеот Митев » 08 Апр 2016, 16:35

kermit написа:
Митев написа:Не знаех, че толкова наредби е имало. Значи положението е такова, че дядо е съден в Гоце Делчев и интирниран в Богданов дол Пернишко. Дано сега да ми кажете коя наредба ми трябва и само да не мислите, че не съм ровил в нета. Прерових всичко и няма нищо за тия наредби. Моля помогнете ми с наредбата.


Гавра си правят с теб тъпите милиционери. Отдавна трябваше другарите милиционери да са аут от МВР. Тероризирали са хора като дядо ти и всички интелигентни хора са били подложени на милиционерски терор.


Ти си като онзи другият който ми развали темата. Не се намесвай като не можеш да ми помогнеш!
Митев
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 42
Регистриран на: 22 Мар 2016, 21:17

Re: Молба за съдействие.

Мнениеот Митев » 08 Апр 2016, 16:37

dakota_ написа:Ти не си сигурна, но аз съм абсолютно сигурен, че на Митев тази наредба не му трябва!
Наредбата е пред мен, но няма да е сериозно да я пусна в нета, ще последва серия от нови въпроси и искания за действащият по онова време НК и НПК, които имат връзка с казуса на дядо му и в крайна сметка това не е форум "Направи си сам", а е професионален форум на служители от МВР. Няма лошо да се пита, но не е нормално някой да очаква обучение по право във форума!


Добре нека е по твоята и да не ми трябва наредбата, но какво ти пречи да ми я дадеш да я имам. Дай ми наредбата и ми помогни да заведа делото, не можем да заделим пари за адвокат.
Митев
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 42
Регистриран на: 22 Мар 2016, 21:17

Re: Молба за съдействие.

Мнениеот dakota_ » 08 Апр 2016, 19:57

Митев написа:
dakota_ написа:Ти не си сигурна, но аз съм абсолютно сигурен, че на Митев тази наредба не му трябва!
Наредбата е пред мен, но няма да е сериозно да я пусна в нета, ще последва серия от нови въпроси и искания за действащият по онова време НК и НПК, които имат връзка с казуса на дядо му и в крайна сметка това не е форум "Направи си сам", а е професионален форум на служители от МВР. Няма лошо да се пита, но не е нормално някой да очаква обучение по право във форума!


Добре нека е по твоята и да не ми трябва наредбата, но какво ти пречи да ми я дадеш да я имам. Дай ми наредбата и ми помогни да заведа делото, не можем да заделим пари за адвокат.


Това като твоето го има само в България!
Без да имаш необходимите знания да искаш да вършиш нещо, за което се учи 5 години в юридически факултет и пак трябва практика, за да може пълноценно да се прилага наученото!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Предишна

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта