Безплатно саниране.

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Безплатно саниране.

Мнениеот Елена » 11 Фев 2015, 10:59

Престанете с тази мъжка солидарност. Не съм буквояд,нито съм песоглава,без да знам какво значи последното. Единственото,за което направих забележка е това,че няма такова нещо Димов да няма нотариален акт за собственост и няма такова нещо да изплати заема и чак тогава да има нотариален акт. Направих го за това,че форума е публичен и това са неща,които не отговарят на истината. Престанете да се заяждате с мен,не ви прилича,че сте големи мъже и началници при това. Хайде успешен ден от мен на всички и слагайте край на заяждането :)
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

Re: Безплатно саниране.

Мнениеот PAOLON » 12 Фев 2015, 19:50

Малко размисли на тема саниране.https://anonybulgaria.wordpress.com/201 ... %BD%D0%B5/
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: Безплатно саниране.

Мнениеот Елена » 13 Фев 2015, 19:46

По темата за безплатно саниране,каквито и размисли да се правят,все е далавера да се включат собствениците на жилища в сгради нуждаещи се от саниране и отговарящи на условията по програмата. Колкото и лошо да е това саниране,няма шанс сградата да стане в по-лошо състояние от това,в което се намира.
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

Re: Безплатно саниране.

Мнениеот Lord » 13 Фев 2015, 20:58

PAOLON написа:Малко размисли на тема саниране.https://anonybulgaria.wordpress.com/201 ... %BD%D0%B5/


Времето за четене на този материал отчитам, като пълна загуба. Все едно го е писала някаква убийствена комбинация между патриот-националист и конспиратолог и то през пубертета си. А може и да е така.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Безплатно саниране.

Мнениеот dakota_ » 13 Фев 2015, 22:34

Имам приятели чехи,запознал съм се с тях преди години на морето,палаткаджии и къмпингари като мен. Ходил съм в Чехия на гости,живеят в панелно жилище. Последно като ходих 2013 год. не успях да позная панелният блок,в който живеят. Саниран,обновен,станал като по "некерман". Санирането при тях не е било напълно безплатно,ако изобщо има нещо безплатно :) участвали са и те с някаква сума. Беше оправен и района около блока,крайният резултата беше нещо много хубаво.
За съжаление панелните блокове в България за в ужасно състояние и не съм сигурен дали вече няма панелни блокове,които са животозастрашаващи от гледна точка на конструкцията.
В много квартали панелните блокове приличат на кенефи. По панелките като се загледа човек и неволно може да прецени и стандарта на някои от обитателите. На места са направени външни изолации и сменена дограма,на места са усвоени терасите с остъкления и личи,че обитателите са имали възможност да заделят и залепят някой друг лев по стените. На места всичко е както е предадено от изпълнителят и обитателите нямат възможности самостоятелно да си подсигурят "екстри" като по-заможните си съседи.
Без да съм специалист си мисля,че който жилищен блок има възможност и не се опита да се възползва от програмата за саниране,ще направи голяма грешка.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Предишна

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта