Кобрата срещу Кличко

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Кобрата срещу Кличко

Мнениеот Old Cops » 17 Ное 2014, 13:15

Богомил Бонев не се е стърпял и е казал неща,които до момента само се шушукат ;)

http://btvnews.bg/article/sport/bogomil ... pulev.html

Бонев нападна сериозно Кубрат Пулев и намеква в социалните мрежи, че боксъорът се е занимавал със събиране на рекет по магазините и го нарича мутра. В коментарите под един от постингите си той разкрива къде се корени раздразнението му. Според него Кубрат е загубил мача още "на рождения си ден, когато демонстративно покани главната мутра". Богомил Бонев явно визира 4 май тази година. Тогава Кубрат Пулев отпразнува 33-ата си годишнина в компанията на Бойко Борисов.
Old Cops
Нов
Нов
 
Мнения: 26
Регистриран на: 16 Апр 2014, 08:02

Re: Кобрата срещу Кличко

Мнениеот ивчо » 17 Ное 2014, 15:13

Майк Тайсън за "Пулев – Кличко": По-тъп мач в тежка категория не бях гледал
http://www.mediapool.bg/maik-taisan-za- ... 27273.html

Най-младият световен шампион в историята на тежката категория Майк Тайсън не е останал впечатлен от срещата между Владимир Кличко и Кубрат Пулев.



Майк Тайсън коментира, цитиран от sportal.bg, че дори в един момент е искал да отиде в спалнята и да си легне.

"Честно казано по-тъп мач в тежка категория не бях гледал. Пет рунда бутане, три нокдауна и нокаут. Страшен кеф, няма що! Тежката категория отдавна вече не е същата. Помните моите мачове. Аз танцувах на ринга и унищожавах съперниците си. Да ме прощава Владимир Кличко, но ако беше се боксирал по моето време, шансовете му да се докосне до някой пояс щяха да бъдат нулеви. Просто сега направиха бокса скучен. Що се отнася до Пулев - ясно се видя, че той все още не е готов за голямата сцена", коментира Тайсън пред "Лос Анджелис Таймс".


По-тъп мач и аз не съм гледал от професионалния бокс :oops: Пулев се изложи,но не защото падна от Кличко,а защото е бай Ганьо. Бай Ганьовци бяха и тези,които oсвиркваха Кличко под звуците на химна.
Простотия е също изказването на Пулев,че се борел със съдииската мафия. Кличко го размаза на ринга,а съдията само констатира нокаута на Пулев.
ивчо
Нов
Нов
 
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Май 2014, 16:00

Предишна

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 49 госта