Да помогнем на ГОГО !

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Да помогнем на ГОГО !

Мнениеот SYNOPTIK » 14 Апр 2010, 22:14

Изображение Колеги,екипа на PoliceBG подкрепя инициативата за подпомагане на популярният български изпълнител Георги Димитров Найденов/ГОГО/
Гого е с диагноза Амиотрофична латерална склероза, която се изразява в бърза атрофия на всички мускули и фатален край. Това заболяване е трудно за диагностициране и в света няма 100 процентово лечение за него. Единствената вероятност е присаждане на стволови клетки.

В момента Гого има отговор от една неврологична клиника в Москва, която е обявила цена от 50 000 лв. за първоначални изследвания и две вливания на стволови клетки, които лекарите се надяват, че ще бъдат достатъчни, за да стабилизират неговото състояние.

Гого и семейството му нямат необходимите средства и се нуждаят от вашата помощ!

За изпращането на дарителски SMS ще бъдете таксувани с 1,20 лв. с ДДС.

Избраната от вас кампания получава минимум 90 % от всички финансови постъпления, а останалата сума покрива административни разходи по проекта DMS.

Инфо: dmsbg.com
ОФИЦИАЛНА ФЕН СТРАНИЦА НА ГОГО: http://www.facebook.com/GogoTonika
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Да помогнем на ГОГО !

Мнениеот osata » 14 Апр 2010, 22:31

За 6 дни събраха парите за Гого
Той лети за Брюксел, пеят за него на 26-и в НДК


сряда, 14 април 2010 София

Само за 6 дни бяха събрани 50-те хиляди лева, необходими за първоначалното лечение на Гого от "Тоника". Това стана след отдавна невиждана по спонтанността си акция в цялата страна.
Георги Найденов-Гого съобщи сам новината. Въпреки болестта си той проявява типичния за него оптимизъм. "Другата седмица летя за Брюксел, където трябва да потвърдят диагнозата ми.
Сумата за присаждането на стволовите клетки вече е събрана, но това е само част от лечението. Наясно съм, че в световен мащаб все още не е открит лек за тази болест, но нямам намерение да се предавам и ще се боря до последно", каза вчера Гого пред bTV.
На 26 април в НДК ще бъде концертът, организиран от Стефан Димитров и Михаил Белчев под наслов "Приятелство безкрай". На него ще бъдат събрани още пари за лечението на Гого.
Междувременно Филип Киркоров обяви, че дарява 10 хил. долара. Община Бургас ще отдели 25 хиляди лева, а айтоските общинари дариха по една заплата - общо 5 хиляди

http://www.standartnews.com/news/detail ... 0%B3%D0%BE

Ако не се лъжа излязоха публикации, че парите са събрани вече, но изглежда има нужда от още.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Да помогнем на ГОГО !

Мнениеот Валентина » 16 Апр 2010, 13:36

Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: Да помогнем на ГОГО !

Мнениеот Валентина » 18 Апр 2010, 10:49

Писмо от Гого до всички бъгари!

ПИСМО ОТ ГОГО ДО ВСИЧКИ БЪЛГАРИ
Вчера в 23:13
Уважаеми събратя,

Думата е голямо БЛАГОДАРЯ ! Не зная точно колко голямо трябва да бъде, за да бъде достатъчно за всички тези стотици хиляди хора , които ме подкрепиха в последните 10 дни. Поклон пред всички Вас. Не знам как, но дано някой ден намеря начин да се отблагодаря така, че да стигна до сърцето на всеки един от Вас. Не знам дали ще мога, но Ви уверявам, че ще направя всичко възможно, за да го сторя...

http://www.facebook.com/#!/note.php?not ... 3479985269
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20


Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта