Re: Вярно ли е че?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот Lord » 13 Апр 2010, 23:00

:D Стони, радвам се, че жена ми не е права, не съм единствения идеалист и наивитет. Ако си дойдеш, обади се да почерпя!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот SFS » 13 Апр 2010, 23:06

Грешиш Лорд, не съм идеалист а реалист и както виждаш има реални структури и действия а това не е идеализъм. Сега ако си забелязал де...правя възможното и да пробия везната от сам, ако успея и започна да вкарвам хора в полицията тук...нашите другари ще бъдат поставени пред дилемата да си плащат на стоката реалната цена или да я загубят.

http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=364344096429
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот Lord » 13 Апр 2010, 23:13

Ееее, не съм чак до там ....., знам какво имаш предвид, знам и откъде имаш желание да започне да се случва, но знам и какъв ще е отпора.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот Sir Humphrey » 14 Апр 2010, 00:28

kapandura написа:
SFS написа:http://5ru.sfsmvr.org/

Стони предупредих.


Звучиш като Йода с тоя словоред :)
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот КОШМАР » 14 Апр 2010, 09:07

Здрасти ви уважаеми дами и господа.
Ще пействам един цитат, който ме разсмя от сърце. Нашия майтапчия продължава да се майтапи. "В случая виждам онова, което винаги съм искал....всяко дружество с собствен сайт и в него цялата информация за дейността.Не ми харесва масовизацията и булшивизацията на идеqта но това може да се поправи...но преди това трябва активността на всички дружества в посока към прозрачност."

Виждаш грънци. Ослепял си де безобразие. Извода който правя от поста на Стони, а и в същото време предлагам тоалетните да нямат врати. Както се казва прозразност навсякъде и във всичко. Да се направи подписка. От друга страна уж се иска масовизация на идеята, а в същото време се казва, че е булшевизация. Цъцъцъ, я вземете се разберете. Ако една идея няма масовизация, що за идея е. Дрънканици. Бля-Бля.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот Sir Humphrey » 14 Апр 2010, 17:05

КОШМАР написа:Виждаш грънци. Ослепял си де безобразие. Извода който правя от поста на Стони, а и в същото време предлагам тоалетните да нямат врати. Както се казва прозразност навсякъде и във всичко. Да се направи подписка. От друга страна уж се иска масовизация на идеята, а в същото време се казва, че е булшевизация. Цъцъцъ, я вземете се разберете. Ако една идея няма масовизация, що за идея е. Дрънканици. Бля-Бля.


По-тъпо нещо отдавна не бях чел.
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот osata » 14 Апр 2010, 17:34

Да се върнем леко към темата:
Вярно ли е, че военните са си взели парите за дрехи?
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот Polix » 14 Апр 2010, 19:27

Не не е вярно Оса, но е вярно това,че съда и прокуратурата още в началото на 2010 год. си взеха парите за дрехи .
Изборът е един и нека той винаги да е правилният
Polix
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 311
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот daniela_suzi » 14 Апр 2010, 21:17

И аз мога да потвърдя,че не са получили нищо за сега.
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот КОШМАР » 14 Апр 2010, 21:24

Не е вярно за момента Поли. Но доколкото ми работи разузнавнето май ще ги дават.

Кое му е тъпото бе Сър? Вярно е, че съм направила грешки, ама то затова си има причина. Мога да я кажа, ама мога и да не я кажа. А може и нарочно да съм ги направила.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта

cron