Re: Вярно ли е че?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот Raptor » 12 Апр 2010, 17:54

kapandura написа:...
За мен истинските хора желаещи промяна са тези, които рискуваха работата си през 2008г. и 2009г.
Боян Кочев, Иван Павлов, Жоро Кандев, Маргото и др. да не изреждам всички....
...


Хайде бе!
Ако не беше този форум /и другия, ама по-късно/, щяхте да си изреждате мераците ... да не казвам къде!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот kapandura » 12 Апр 2010, 22:28

00
Последна промяна kapandura на 15 Апр 2010, 00:41, променена общо 1 път
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот КОШМАР » 13 Апр 2010, 00:17

Защо се стигна до тук? Изобщо ще се оправят ли бакиите??? Май НЕ! Що за хора сме??? Пълно затъмнение. Егати интересите, егати простотиите. Всичко се е обърнало наопаки, вместо нещата да се изгладят и се тръгне напред. Няма да го бъде обаче като гледам накъде се върви. Де го този Господ питам аз??? Какви борби се водят??? Никакви. Някой му се е накривила капата и се правят какви ли не простотии. Нема умни. Всички са изтрещели тотално с изключение на ...... Кой-кого. Върнахме се 100 години назад. Ама що ли говоря. То хубу си бях млъкнала. Така е най-добре.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот kapandura » 13 Апр 2010, 01:18

00
Последна промяна kapandura на 15 Апр 2010, 00:41, променена общо 1 път
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот osata » 13 Апр 2010, 14:27

Лъчо,
виж сега една от причините, поради които не ти се трие профила и мненията и т.н. - ти напишеш нещо, друг те цитира или прави диалог чрез твоето мнение, като се изтрият твоите, ако някой чете темите ще излезе, че някой сам си говори - тоест монолог. А и все пак "казана дума - хвърлен камък".

Лесно е да се сърдиш, трудно е да прецениш правилно всичко.
Ще те върна почти 15 месеца назад - помниш ли в този форум кой предложи да си пишем за по-добра кореспонденция в скайп - аз, помниш ли, че бяхме едва 6-7 човека пишещи в обща стая в скайп първата седмица - помниш. Помниш ли като станахме 15-20, като се оказа, че някой добавил някой и не го знаем кой е и направихме нова стая - помниш. Помниш ли, дни преди събирането когато всички ми казвахте, че а не съм дошъл.... - помниш. Помниш ли, че тогава един човек ме обвини, че съм изнасял информация от вътрешната мрежа на МВР на един канадец, че съм направил опит да хакна служебния му мвр-йски компютър и т.н. ... и аз му написах в прав текст, че където го сбарам за тези обвинения ще му се намери тесен района - помниш ли го? И много искам да разбера помниш ли точно този момент, защото беше няколко дни преди първото събиране, и изведнъж пишещите в тази стая на скайп спряха да пишат в нея, и аз така и не разбрах за това събиране - разсърдих ли се Лъчо??? Не, ще се повторя от по-горе - лесно е да се сърдиш, тудно е да прецениш правилно всичко.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот Lord » 13 Апр 2010, 20:19

Капандура за последен път се държа колегиално с теб, въпреки жалките опити да бъда придизвикан да изпусна нервите си. Вече ти казах, това е кауза пердута, особено за хора, които не ме познават..

kapandura написа:Форума се превръща във WC.
Ще се наложи всичките мои мнения да бъдат премахнати.
Преди време отправих молба/молби/ към админа, относно въпросната тема.
Не получих отговор.
Искам да ми бъде наложен БАН и всичките ми мнения да бъдат премахнати.
Основната причина, за това е модератора с ник ЛОРД.


От няколко хиляди потребители, като изключим лумпените, крайните анархисти и други подобни екземпляри, ти си първият с подобно твърдение. Или пък аз съм такъв перфектен манипулатор, че успявам да заблудя хиляди, но не и теб-посветения.




kapandura написа:
kapandura написа:
kapandura написа:
kapandura написа:Синоптик.
Няма отговор?
Отправих молбата си към теб.

Форума се превръща във WC.
Ще се наложи всичките мои мнения да бъдат премахнати.
Преди време отправих молба/молби/ към админа, относно въпросната тема.
Не получих отговор.
Искам да ми бъде наложен БАН и всичките ми мнения да бъдат премахнати.
Основната причина, за това е модератора с ник ЛОРД.
viewtopic.php?f=8&t=4

Правила за ползване на форума

1.Общи положения

1.1 Форумът на PoliceBG.free.bg има за цел да предоставя възможност на всеки да сподели своите мисли и опит, както и да общува с останалите потребители – информацията трябва да е за всички и всички са добре дошли да я споделят; да се срещнат хора с общи интереси; да има ползотворни материали и дискусии и да се отсее в тях истината.

С премахването на темата ЛОРД осра форума и неглижира горното.

Темата наруши куп правила, откровени клевети, цитати на ЛС и обиди, правилата са за да се спазват. Ако толкова приемаш, че твоята теза е правилната, то доказвай я в рамките на правилата при дебата си с тези, с които до оня ден планувахте настъпването на светлото бъдеще, ако не си успял, значи грешката е в теб.


kapandura написа:Трии Лорде , трий.

Когато трябваше да трия съм трил по 15-20 часа, трил съм и гадове, плюещи по теб и компания, защото ми е гласувано доверие, но основно защото мечтаех да има подобен форум, открих го и го пазих, пазя го и сега, съгласно ценностната си система на човек и служител. Вярвам, че многократно съм го правил от лятото на 2008г. в този форум. Дори и да сгреша, има кой и кои да ми търсят отговорност.

kapandura написа:Също така не ми стана ясно, защо когато се пишеше за негативите на Иван Павлов ти не вземаше толкова активно отношение Лорд?
И защо премахна темата ми?
Напиши, обоснови се защо премахна темата /Вярно ли е че?/
Надявам се е записано в правилата на форума!!!

Познавам Иван Павлов, точно колкото и теб или Валентин Попов. Интересуват ме, точно колкото и ти, т.е. никак. Аз се справям успешно със собствената си защита, правил съм го и чрез адвокат, а не чрез синдикат.

kapandura написа:Започнах да чистя мненията си от форума, защото Лорд, като модератор премахна важна за мен тема и не само. Там бяха писали много регистрирани, но уви Лорд реши да скапе цялата тема...
Лорд "ОО", това от мен, причината си ти.


Странно, при теб нещата станаха лични, а не би трябвало, не сме се виждали, не се познаваме, не сме разговаряли никога, т.е. елементарната логика е, че не е възможно да има нещо лично, очевидно в случая нормалната логика не действа.



Не желая повече да ме споменаваш, нито с добро, нито с лошо, Капандура. и втори път не наричай форума "нашият форум", че ще вземеш да разплачеш някого от по-отдавнашните уучастници или администриращите тук.

Предварително благодаря!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот SFS » 13 Апр 2010, 22:10

Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот kapandura » 13 Апр 2010, 22:45

00
Последна промяна kapandura на 15 Апр 2010, 00:42, променена общо 1 път
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот kapandura » 13 Апр 2010, 22:46

SFS написа:http://5ru.sfsmvr.org/

Стони предупредих.
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот SFS » 13 Апр 2010, 22:51

В случая виждам онова, което винаги съм искал....всяко дружество с собствен сайт и в него цялата информация за дейността.
Не ми харесва масовизацията и булшивизацията на идеqта но това може да се поправи...но преди това трябва активността на всички дружества в посока към прозрачност.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта