Re: Вярно ли е че?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 31 Яну 2013, 01:55

osata написа:
kkarakashev написа:В Пловдив ги имаше на руския пазар. утре ще видя в един магазин и ще пиша.


А в нормалните държави такива неща не се продават на свободния пазар.
Мой приятел искаше да ми подари подобни дрешки от магазин в САЩ, при това на хубави източноевропейски цени :lol: :lol: , ама както той каза на въпроса "Are you officer sir" нямало как да отговори с "да".

При нас такива неща шият в един цех на "тих труд", и почти всички колеги си купуват от там. Поне парите отиват при хора с нужда.

По-добре, нека хората изкарат някой лев.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот малкия » 31 Яну 2013, 07:51

Лъчезар Серафимов написа:Мисля, че бях достатъчно изчерпателен във фейсбук!


Милото на батко! :lol:
А дали, ако се видим, ще ти стиска да го повториш в очите ми?
Щото колегите, които са тук по-отдавна, може и да си спомнят как през есента на 2009-а ги ръсеше подобни. Пък после - като се видяхме веднъж - два пъти - си мълча. Много изразително мълча, признавам... :D

Иначе и аз мисля, че беше изчерпателен във Фейсбук. Достатъчно изчерпателно доказа, че за пореден път търсиш под вола теле, ама не ти се получава... :D
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Вярно ли е че?

Мнениеот barut » 01 Фев 2013, 22:39

Доктору Тони Филипов винаги е в час .Поредната му порция ,,Из делниците на един луд (21 – 25 януари)'' http://reduta.bg/v2/article/%D0%B8%D0%B ... 1%80%D0%B8
"Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност."
Бенджамин Франклин.
Аватар
barut
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Авг 2012, 20:33


Re: Вярно ли е че?

Мнениеот spy.bg » 18 Яну 2022, 13:21

Лъчезар Серафимов написа:
osata написа:
kkarakashev написа:В Пловдив ги имаше на руския пазар. утре ще видя в един магазин и ще пиша.


А в нормалните държави такива неща не се продават на свободния пазар.
Мой приятел искаше да ми подари подобни дрешки от магазин в САЩ, при това на хубави източноевропейски цени :lol: :lol: , ама както той каза на въпроса "Are you officer sir" нямало как да отговори с "да".

При нас такива неща шият в един цех на "тих труд", и почти всички колеги си купуват от там. Поне парите отиват при хора с нужда.

По-добре, нека хората изкарат някой лев.


не са топновини,че и на тих труд му е*аха ма*ата и там вече няма хора който да работят
spy.bg
Нов
Нов
 
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Май 2021, 16:57

Предишна

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron