Моите песни

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Моите песни

Мнениеот slaron » 19 Дек 2013, 18:33

Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Моите песни

Мнениеот Кошмар1 » 19 Дек 2013, 20:59

"Бъди мой приятел.
Бъди ми брат..."

Точно преди два дена един познат ми каза, че сега, в момента е спадът на приятелството. Когато някой е добре - има чат-пат по някой приятел, когато започне да му се случват някои работа свързани с живота, нет. Жалко е това, но наистина фактите са си факти. Може да ти говорят нещо мило,но е лъжа. Може да ти кажат нещо красиво - пак е лъжа. Да не говорим за онези "приятели", които те оставят в момент на пълна тъмнина. "О, приятели мои! На света няма приятели!" - Аристотел. И както много често чувам напоследък "Оправяй се сам! Хич да не ти пука!" Но аз се радвам, че не всички мислят така. Не всички! Иначе как те търсят хората, уж приятелите де, когато искат да разберат, научат или като развален телефон разпространят нещо и друго за нечия особа. О, времена! О, нрави! Такава ще да е тя. Освен това, вече никой не иска да бъде "кошче за боклук", нали??? Не плача за това да имам приятели, но пък от друга страна един ден Борис ми каза "приятелко". Повече от това не ми трябва. :)

Все пак да попитам:"Има ли приятели и в болката...???"

Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Моите песни

Мнениеот slaron » 20 Дек 2013, 11:47

Ще ти отговоря с една много любима за мен песен:

Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Моите песни

Мнениеот Кошмар1 » 23 Дек 2013, 17:48

Много си права сларон, така е. Тази песен, която ще пусна, преди малко разбрах, че изпълнителят Джеймс Артър е на първо място в Х Фактор Великобритания 2012 година. Има и дуги клипове, но се спрях на този.
Джеймс Артър пее Impossible

Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Моите песни

Мнениеот Кошмар1 » 23 Дек 2013, 18:10

Артър: Бях утайката на обществото, сега пиша песни за 1D
Победителят в английския “The X Factor” признава, че форматът го е спасил

Джеймс Артър
Победителят в английското издание на популярното музикално състезание “The X Factor” Джеймс Артър разказа пред “Тhe Sun” как шоуто го е върнало към живота. 24-годишният младеж признава: “Аз бях утайката на обществото”. Доскорошният пияница, за когото единственото постижение в живота му е било да открадне храна, да намери пейка, на която да спи, или просто да има покрив над главата си, все още е замаян от победата си в шоуто. Певецът и автор на песни е смятал, че “моят живот е нещо, което води доникъде”. “Преди една година живеех в гарсониера, с обща баня, с пет стари пича и бивши престъпници. Бях свикнал да прекарвам живота си с пушене на канабис. С дни не можех да се измъкна от леглото, дори мислех да се самоубия. Но никога не съм бил достатъчно егоист, за да го направя. Потърсих медицинска помощ, за да се върна към живота”, признава младежът от Солтбърн, близо до Мидълзбро. Джеймс има четири сестри, съжалява, че не е бил добър пример за тях. “Те мен гледат. Винаги съм искал да се гордеят с мен”, разказва победителят, който преди сцената на “The X Factor” е бил депресиран, нямал е мотивация и отговор на въпроса какво да прави. Отговорът идва най-после от “The X Factor”. Сега Джеймс е доволен – родителите му се гордеят с него, а той прави планове за бъдещето. Мечтае да стане и сценарист. “Понякога си лягам, а в главата ми са идеи за няколко сценария за филм и няколко албума за запис. Ето защо гледам като зомби през половината от времето на нощта”, усмихва се младият човек. Вече има оферта от Саймън Коуел за запис. “Бих се радвал да се запозная с хубаво момиче и нещата да се успокоят. Кой не търси любовта?”, задава риторично въпроса Артър.
Източник: www.thesun.co.uk
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Моите песни

Мнениеот Кошмар1 » 23 Дек 2013, 18:34

Топ 10 изпълнения на Джеймс Артър – победител в The X Factor UK
От avenue.bg

http://avenue.bg/entertainment/muzika/t ... factor-uk/
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Моите песни

Мнениеот Кошмар1 » 31 Дек 2013, 16:02

Танос Петрелис с една от любимите ми песни - 1,2,3 /Едно,две,три/ :) Хубава песен

Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Моите песни

Мнениеот Кошмар1 » 01 Яну 2014, 18:17

Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Моите песни

Мнениеот Кошмар1 » 04 Яну 2014, 20:36

Хе, който иска да слуша, знам де, че някои са скарани с некви си там чуства, но аз представете си не съм. Животът е чувства, било то лоши или хубави - това е положението :)

Сам Браун "Спри"

Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Моите песни

Мнениеот slaron » 06 Яну 2014, 13:33

Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта