По колко часа на ден прекарвате във форума ?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: По колко часа на ден прекарвате във форума ?

Мнениеот Автоконтрольор » 30 Мар 2010, 10:56

фиеста написа:Не си прав, аз не прекарвам времето си в нета заради жени.... ;) :lol: :lol: :lol:
А иначе имам известно отдръпване от форумите, но си вземам бележка напоследък. Но като цяло в нета съм повече време, отколкото намирам за разумно. Май трябва да си основеме клуб на Анонимния /и не толкова/ интернет - зависим :D

Хм, започвам да обмислям вариант дали да не сменя темата на "Интернет Зависимост"?
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: По колко часа на ден прекарвате във форума ?

Мнениеот Raptor » 30 Мар 2010, 14:17

Автоконтрольор написа:
фиеста написа:Не си прав, аз не прекарвам времето си в нета заради жени.... ;) :lol: :lol: :lol:
А иначе имам известно отдръпване от форумите, но си вземам бележка напоследък. Но като цяло в нета съм повече време, отколкото намирам за разумно. Май трябва да си основеме клуб на Анонимния /и не толкова/ интернет - зависим :D

Хм, започвам да обмислям вариант дали да не сменя темата на "Интернет Зависимост"?


Не бързайте толкова - все още учените не са го обявили официално за здравословен проблем! Което не пречи в САЩ и ЕС да има лечебни програми и дори клинични отделения за лечение на пострадали от болезнена пристрастеност към Интернет! :roll:
И аз не смятам, че е майтап или дреболия, като проблем.
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: По колко часа на ден прекарвате във форума ?

Мнениеот Автоконтрольор » 30 Мар 2010, 21:02

Raptor написа:
Автоконтрольор написа:
фиеста написа:Не си прав, аз не прекарвам времето си в нета заради жени.... ;) :lol: :lol: :lol:
А иначе имам известно отдръпване от форумите, но си вземам бележка напоследък. Но като цяло в нета съм повече време, отколкото намирам за разумно. Май трябва да си основеме клуб на Анонимния /и не толкова/ интернет - зависим :D

Хм, започвам да обмислям вариант дали да не сменя темата на "Интернет Зависимост"?


Не бързайте толкова - все още учените не са го обявили официално за здравословен проблем! Което не пречи в САЩ и ЕС да има лечебни програми и дори клинични отделения за лечение на пострадали от болезнена пристрастеност към Интернет! :roll:
И аз не смятам, че е майтап или дреболия, като проблем.

Абе това са глупости...Все едно да сравняваш програмист с дилар-наркоман...Или поне изглежда, че правят такава аналогия, тия италиянци...
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: По колко часа на ден прекарвате във форума ?

Мнениеот Polix » 30 Мар 2010, 21:05

kapandura написа:
osata написа:
kapandura написа:Интранет форум не ползвам и няма да ползвам, защото смятам че хората ползващи интранет форумите са безделници или работата им е да следят същите ;)


Ееее, сега ще кажеш, и че някой там стои по 8 часа във форума, и даже взема заплата :mrgreen:
Викат му удобният модератор :lol:

Разбирасе Оса.
Това е лицето с ник "ЧОВЕК".
Емил се казва.
В интранета модератор е и polix от гр.Видин, завършила АМВР профил ДАНС.
Нека отбележа ИНТРАНЕТ е вътрешна мража!!!

Мдам, щеше да е настане страшна скука ако общоизвестния ни Капандурчо ме беше пропуснал, предвид факта, че явно въпросната персона има определен пресантиман към личността ми. Не в положителен аспект разбира се - световен факт е сигурно, че органически не ме понася, но аз от все сърце му благодаря. Това ми доставя неизмеримо удоволствие.
Но явно в бързината да покаже колко е "компетентен" е допуснал няколко основни грешки, за което и "Чичко Гугъл" не го плеснал през ръчичките ,за да му покаже колко е в грешка,тъй като ще ми е доста трудно да си представя някой да е завършил профил на ДАНС,в това число и моя личност и то в АМВР- поради простата причина, че такъв просто няма.Но това е разбираемо, тъй като господина просто не знае къде работи.
Ако съм модератор в интранета - благодаря за инфото, но най - вече благодаря на Човек и го моля да позадържи активни тези ми права, за да мога в най-скоро време ако имам физическа възможност да се възползвам подобаващо от това си право.Все пак съм му фенка на Човек, а и дано Бобо да не ме е изпреварил, че той сече наред.
Това, че не пишеш в интранета, не значи че не четеш и не ти е виновен никой, а защото отлично знаеш че като започнеш да пишеш ще прочетеш за себе си неща, от които едва ли ще ти стане приятно и там ще могат да попишат доста, хора, които по една или друга причина нямат възможност или време или просто не желаят да се занимават с теб.
А това ме подсеща - ти като беше администратор на форум каква я свърши? Оплю всички подред, защото не бяха задоволени явните ти болни амбиции. А защо те шунтираха от "бачката"?
В заключение:Искрено ти препоръчвам да активизираш социалните си контакти, защото явната ти липса на такива и прекаленото ти "висене" в нета оказват пагубно влияние върху теб.Недей ако обичаш да затвърждаваш една наскоро моя хрумнала идея "че имаш въпиюща нужда от психолог и психиатър -ако единия не ти помогне ,то другия просто да те прибере".
Въобще не ми пука и за пореден път ти го пиша, че не ме интересува твоето мнение за мен, защото от женомразец, комплексар и на персона на която от постовете във форумите не можеш да прочетеш нищо по-различно от "Аз това и това ........ Ако не бях аз............ Аз............. и Аз......"
Явно отдавна много хора са те меко казано "отсвирили" и вече нямаш и плодотворна почва да плюеш по този или онзи и хората от културна гледна точка да спират да ти отговарят и да са длъжни да си мислят ,че твоята явна злост и помия е като майски дъжд. Хайде ако обичаш да не започваш пак с мен както преди 2 години, че си пълна досада.
А сега по принцип и моя отговор по темата: В който и да е форум влизам за удоволствие и за да прочета между "монолозите на един комплексар" ,нещо наистина стойностно,да науча нещо ново, интересно и да прочета различната гледна точка,дори и хей така да се разтоваря с приятна музика, интересни мисли и други неща на колеги и непознати, с които имаме може би някакви допирни точки.
Честно казано, дори не се дразня и от хора като капандура - той просто си е такъв,даже на моменти ме разсмива и ме кара да се радвам, че освен нета и форумите имам семейство и приятели, с които да се разтоварвам от напрежение и работа. Много се радвам ,ако имам възможността и да създам нови контакти и да се запозная с други колеги и дори непознати дори в нета и да обменяме мисли и идеи, да поспорим дори за дребни житейски неща.
Форумите обаче не могат да заместят живия контакт между хората и да дадат ясната представа кой действителност стои насреща ни и колко по принцип казано достоен или жалък може да бъде той.
Лично аз си пожелавам достойните и стойностни хора посещаващи и този форум да бъдат повече и повече.
Ако с този си пост съм нарушила правила на форума моля за извинение към останалите, но няма да се извиня за мнението си.
Изборът е един и нека той винаги да е правилният
Polix
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 311
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: По колко часа на ден прекарвате във форума ?

Мнениеот daniela_suzi » 30 Мар 2010, 21:20

Много се радвам ,ако имам възможността и да създам нови контакти и да се запозная с други колеги и дори непознати дори в нета и да обменяме мисли и идеи, да поспорим дори за дребни житейски неща.
Форумите обаче не могат да заместят живия контакт между хората и да дадат ясната представа кой действителност стои насреща ни и колко по принцип казано достоен или жалък може да бъде той.


Позволих си да цитирам част от това,което е написал poliox,защото бих написала нещо подобно,ако го нямаше тук.Съгласна съм с него.
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: По колко часа на ден прекарвате във форума ?

Мнениеот Lord » 30 Мар 2010, 21:49

daniela_suzi написа:................Позволих си да цитирам част от това,което е написал poliox,защото бих написала нещо подобно,ако го нямаше тук.Съгласна съм с него.


Само за протокола да се обадя - Дани, Поликс е "тя", не е "той", информативно. ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: По колко часа на ден прекарвате във форума ?

Мнениеот daniela_suzi » 30 Мар 2010, 22:10

Благодаря за уточнението,Lord,надявам се не съм я обидила ,но не винаги можеш да се ориентираш навреме. :? Иначе прочетох и едно уточнение,че е от Видин,пък Видин е моя роден град и там съм живяла до 2001 г.Затова искам да поздравя всички във форума,които живеят в този хубав крайдунавски град.

Последна промяна daniela_suzi на 30 Мар 2010, 22:18, променена общо 1 път
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: По колко часа на ден прекарвате във форума ?

Мнениеот Lord » 30 Мар 2010, 22:12

daniela_suzi написа:..... не винаги можеш да се ориентираш навреме. :?

Аз се ориентирам по парфюма. ;)

Шегувам се, всичко е наред Дани! :D
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: По колко часа на ден прекарвате във форума ?

Мнениеот daniela_suzi » 30 Мар 2010, 22:21

Да,особено когато сме от една порода,надушването става бързо :twisted:
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: По колко часа на ден прекарвате във форума ?

Мнениеот КОШМАР » 30 Мар 2010, 22:38

Не разбирам какво говорите. Сигурно от стоенето по форуми и пиенето в "Кухия крак". Мога да стоя 24 часа в денонощието, мога и да не стоя. Както ми е кеф. Мога да влизам, мога и да гледам отстрани за около половин час, да попрочета кой какви ги е измъдрил и да си легна с приятното чувство, че съм прочела нещо което не ми е хрумнало на мен, но с пълното съзнание, че може да ми потрябва и да впрегна мисловния си апарат на другия ден да ударя по фланга както намеря за добре. Е, това е само в кръга на вероятностите. Просто не сте ме предизвикали да го направя. Обаче е възможен и друг вариант: Да се въздържам, което е напълно логично. Нали??? :)
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта